Каталог товарів
Фото Огляд: Зварювальний інвертор Edon LV 250

Огляд: Зварювальний інвертор Edon LV 250

Категорії

Що поставляється в надійній упаковці, зварювальний інвертор Edon LV 250, включає в свою комплектацію захисний зварювальний щиток з власником, чорного кольору, щітку-молоток, кабель з тримачем для електродів, кабелю маси, сам агрегат, інструкцію по експлуатації, гарантійний талон. Ця модель, випущена в 2014 році, є популярним і затребуваним апаратом і сьогодні, так як в ній дуже вдало поєднуються висока якість збірки і всіх робочих вузлів, простоту в роботі і обслуговуванні і доступну вартість.

Огляд зварювального інвертора Edon LV 250

Дана модель сварочніка відноситься до побутового класу техніки для зварювання, але її конструкція і пристрій більш поліпшені і це дозволять проводити з ним ручну електродугове зварювання металевих листів, конструкцій і виробів, покритими штучними електродами. Діаметр робочих електродів - 1,6-5 мм. Зварює він конструкції і деталі зі сталі - з невисоким вмістом вуглецю і невисоким вмістом домішок. Корпус інвертора виконаний з міцного металу. Клас захисту у нього високий. Працювати з ним можна не тільки в приміщенні, але і на вулиці, на висотних будівлях. Розмір і вага у інвертора - невеликий, завдяки встановленим в нього силовим інверторним транзисторів. Все це робить його перенесення простіший, а роботу з ним в невеликому приміщенні - комфортною.

На тильній стороні виробу, де знаходиться шнур для його включення, знаходиться і кнопка включення, а також вентилятор, який не дає апарату перегріватися при тривалих навантаженнях. На лицьовій панелі справа вгорі, регулятор показника струму зварювання, які відображаються тут же, на цифровому табло моделі. Важить інвертор всього 4 кг, і його зручно переносити за допомогою зручної ручки. Тут же знаходяться роз'єми для кабелів. Робоча мережу, від якої він може працювати - побутова, з напругою - 220 В і частотою струму - 50 Гц. Також, його можна підключати і до переносного генератора. Входять в його пристрій і кілька систем захистів від перегрівання, перевантажень по струму, короткого замикання, і такі функції, як контроль стабільності дуги зварювання, легкий підпал дуги, функція антизалипания електродів. Діапазон струму зварювання (який регулюється плавно) знаходиться в межах - від 20 до 250 А. ККД - 85%. Гарантійний термін від виробника - два роки. Напруга при х.х. - 56 В. Робочий цикл - 60%. Величина моделі - 35х24х21 см. Ізоляція - F. Клас захисту - IP21S.

( 1 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні