ГоловнаДоставкаОплатаГарантіяСпівпрацяКонтактиСтаттіАкційні пропозиції!
Youtube СвармаксFacebook СвармаксInstagram Свармакс

Огляд: Зварювальний інвертор Edon LV 250

09.07.2018

Edon LV 250Поставляється в надійній упаковці, зварювальний інвертор Edon LV 250, включає в свою комплектацію захисний зварювальний щиток з тримачем, чорного кольору, щітку-молоток, кабель з тримачем для електродів, кабелю маси, сам агрегат, інструкцію по експлуатації, гарантійний талон. Ця модель, випущена в 2014 році, є популярним і затребуваним апаратом і сьогодні, так як в ній дуже вдало поєднуються висока якість збірки і всіх робочих вузлів, простоту в роботі і обслуговуванні і доступну вартість.

Огляд зварювального інвертора Edon LV 250

Дана модель сварочніка відноситься до побутового класу техніки для зварювання, але її конструкція і пристрій більш поліпшені і це дозволять проводити з ним ручне електродугове зварювання металевих аркушів, конструкцій і виробів, вкритими штучними електродами. Діаметр робочих електродів - 1,6-5 мм Зварює він конструкції і деталі зі сталі - з невисоким вмістом вуглецю і невисоким вмістом домішок. Корпус інвертора виконаний з міцного металу. Клас захисту у нього високий. Працювати з ним можна не тільки в приміщенні, але і на вулиці, на висотних будівлях. Розмір і вага у інвертора - невеликий, завдяки встановленим у нього силовим інверторним транзисторів. Все це робить його перенесення більш простий, а роботу з ним в невеликому приміщенні - комфортною.

На тильній стороні виробу, де знаходиться шнур для його включення знаходиться кнопка включення, а також вентилятор, який не дає апарату перегріватися при тривалих навантаженнях. На лицьовій панелі праворуч вгорі, регулятор показника струму зварювання, які відображаються на цифровому табло моделі. Важить інвертор всього 4 кг, і його зручно переносити з допомогою зручної ручки. Тут же знаходяться роз'єми для кабелів. Робоча мережа, від якої він може працювати - побутова, з напругою - 220 В і частотою струму 50 Гц. Також, його можна підключати і до переносному генератора. Входять в його пристрій і кілька систем захисту від перегрівання, перевантажень по струму, короткого замикання, і такі функції, як контроль стабільності дуги зварювання, легкий підпал дуги, функція антизалипания електродів. Діапазон струму зварювання (який регулюється плавно) перебуває в межах від 20 до 250 А. ККД - 85%. Гарантійний термін від виробника - два роки. Напруга при х. х. - 56 Ст. Робочий цикл - 60%. Величина моделі - 35х24х21 див. Ізоляція - F. Клас захисту - IP21S.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар