ГоловнаДоставкаОплатаГарантіяСпівпрацяКонтактиСтаттіАкційні пропозиції!
Youtube СвармаксFacebook СвармаксInstagram Свармакс

Огляд: Зварювальний інвертор Іскра Профі MMA 311DK

14.07.2018

Іскра Профі MMA 311DKСучасні зварювальні апарати, техніка, без якої неможливо уявити проведення робіт, пов'язаних з ремонтом металевих конструкцій або будівництвом. Розділені по своїй потужності і функціональності на побутові, напівпрофесійні і професійні моделі, вони підбираються з урахуванням проведених робіт і рівня робочих навантажень. Більш потужні моделі, такі як зварювальний інвертор Іскра Профі MMA 311DK, звичайно можуть використовуватися і в приватному секторі, але при цьому варто враховувати, що і цінова категорія їх буде вище, ніж у побутового сварочніка.

Основні технічні характеристики та переваги

Зварювальний інвертор Іскра Профі MMA 311DK - як і всі нові моделі зварювальних апаратів, створених з використанням інверторних технологій, відрізняється простотою в роботі, легким обслуговуванням і міцністю корпусу і всіх робочих вузлів. Силові транзистори в нього інверторні і саме вони дозволили збільшити потужність апарата та знизити його розмір і вагу. При створенні цієї моделі інвертора були використані міцні і надійні матеріали, які не бояться корозії. Термін служби у інвертора високий, як і робоча витривалість. Широкий функціонал. Всі ці дані і роблять його дуже популярним і затребуваним, як у робочих бригад, так і приватних майстрів.

До переваг цього агрегату можна віднести наявність цифрового дисплея, який знаходиться на його лицьовій панелі, і кейса, в який поміщається сам агрегат і його комплектуючі. Робоча мережа інвертора побутова - на 220 В, з частотою струму 50 Гц. Економне споживання енергії - 5,6 кВт. Напруга при х. х. - 65 Ст. ПВ - 60%. Коефіцієнт корисної дії - 85%. Клас ізоляції F. Важить агрегат - 2,8 кг. Величина моделі - 23х10,5х15,5 см. Гарантія на виріб - два роки.

Область застосування інвертора Іскра Профі MMA 311DK

Дана модель інвертора може бути використана для наплавлення і зварювання металу. З ним проводять ручне дугове зварювання штучними покритими електродами, діаметр яких знаходиться в діапазоні від 1,6-5 мм Зварюють з ним вироби та конструкції із сталі з невеликим вмістом вуглецю, і невеликими домішками, чорні і кольорові метали.

Комплектуючі

У комплектацію даного апарату входять: сам агрегат, кабелю з тримачем для електродів, кабелю маси, зварювальний захисний щиток, щітка-молоток та інструкція по експлуатації і обслуговуванню, міцний і надійний кейс.

Купити зварювальний інвертор Іскра Профі MMA 311DK можна у нас на сайті.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар