ГоловнаДоставкаОплатаГарантіяСпівпрацяКонтактиСтаттіАкційні пропозиції!
Youtube СвармаксFacebook СвармаксInstagram Свармакс

Огляд: Зварювальний інвертор Іскра Профі MMA 308

14.07.2018

Іскра Профі MMA 308Розроблений з урахуванням сучасних стандартів, і з застосуванням унікальних інверторних технологій, зварювальний інвертор Іскра Профі MMA 308, вже отримав численні позитивні відгуки користувачів, які встигли оцінити його якість, міцність і надійність корпусу і всіх робочих вузлів, хорошу продуктивність і функціональність агрегату. І при цьому, він відноситься до бюджетних моделей сварочников і купити його можна за доступною ціною.

Огляд зварювального інвертора Іскра Профі MMA 308. Технічні характеристики

Популярність і затребуваність цієї моделі апарату у користувачів, обумовлена його високою потужністю, поліпшеними технічними характеристиками і високою якістю збірки, прийнятною вартістю. Освоїти роботу з ним може як професійний зварювальник, так і домашній майстер, який працює з металом. В роботі і обслуговуванні він простий і зрозумілий, і може справлятися як з невеликими робочими навантаженнями, так і складними зварювальними роботами - на виробництві, в комунальному господарстві, будівельної майданчику.

До додаткових переваг можна віднести наявність таких функцій, як: легкий підпал дуги, контроль стабільності дуги зварювання, під час проведення робіт, функцію антизалипания, яка не дає електродів залипати до поверхні металу, що зварюється. Встановлені в ньому силові інверторні транзистори зробили цю модель сварочніка більш потужною і функціональною, і дозволили зменшити її розмір і вагу. Якість зварювальних швів у нього висока, і воно забезпечується лінійної подачею зварювального струму.

Працює практично з усіма електродами, з волокнистим, лужним, кислотним покриттям. Зварювальний струм в інверторі регулюється плавно. Застосовують інвертор для наплавлення, різання і зварювання виробів з кольорових і чорних металів. Дана модель добре працює і на слабких, побутових мережах - в приватному секторі, гаражі, на дачі, будівельної майданчику. Потужність виробу - 5,6 кВт. Робоча мережу з напругою - 220 В, з частотою струму 50 Гц. Показники напруги при холостому ходу - 65 Ст. Діапазон зварювання широкий і його мінімальні показники - 10 А, а максимальні - 308 А. Коефіцієнт корисної дії - 85%. Маса інвертора - 3, 2 кг. Величина - 24х11,7х17 див.

В загальну комплектацію інвертора входить: сам апарат, кабелю маси і кабель з тримачем для електродів, захисний зварювальний щиток, щітка-молоток, правила експлуатації і технічного обслуговування, гарантійні документи.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар