Каталог товарів
Фото Огляд: Зварювальний інвертор Іскра Профі MMA 308

Огляд: Зварювальний інвертор Іскра Профі MMA 308

Категорії

Розроблення з урахуванням СУЧАСНИХ стандартів, и з ЗАСТОСУВАННЯ унікальніх інверторніх технологій, зварювальний Інвертор Іскра Профі MMA 308, Вже получил чісленні Позитивні Відгуки Користувачів, Які встіглі оцініті его якість роботи, міцність и Надійність корпусу и всех робочих вузлів, хорошу продуктивність и функціональність агрегату. І при цьом, відносіться ВІН до бюджетних моделей сварочніка и купити его можна за доступною ціною.

Огляд зварювального інвертора Іскра Профі MMA 308. Технічні характеристики

Популярність и затребуваність цієї моделі апарата у Користувачів, обумовлена ​​его скроню потужністю, поліпшенімі технічнімі характеристиками и скроню якістю Збірки, прийнятною вартістю. Освоїті роботу з ним может як професійний зварювальник, так и домашній майстер, Який працює з металом. У работе и обслуговуванні ВІН простий и зрозумілій, и может справлятіся як з невелика робочими НАВАНТАЖЕННЯ, так и складаний зварювальний роботами - на виробництві, в комунальному господарстві, будівельному майданчик.

До его Додатковий перевага можна Віднести наявність таких функцій, як: легкий підпал дуги, контроль стабільності дуги зварювання, во время проведения робіт, функцію антизалипания, яка НЕ ​​дает електродів заліпаті до поверхні ЗВАРЮВАННЯ металу. Встановлені в ньом СИЛОВІ інверторні транзистори Зроби Цю модель сварочніка більш потужного и функціональною, и дозволили Зменшити ее розмір и вага. Якість зварювальних швів у него висока, и воно забезпечується лінійної подачі зварювального Струму.

Працює ВІН практично з усіма електроди, з волокнистих, Лужний, кислотність покриття. Зварювальний струм в инверторе регулюється плавно. Застосовують Інвертор для наплавлення, Різання и зварювання виробів з кольорових и чорних металів. Дана модель добре працює и на Слабко, побутових Мережа - в приватному секторі, гаражі, на дачі, Будівельні майданчики. Потужність вироби - 5,6 кВт. Робоча ятір з напругою - 220 В, з частотою Струму - 50 Гц. Показники напруги при холостому ходу - 65 В. діапазон зварювання широкий и его мінімальні показатели - 10 А, а максімальні - 308 А. Коефіцієнт Корисної Дії - 85%. Маса інвертора - 3, 2 кг. Величина - 24х11,7х17 см.

У Загальну комплектацію інвертора входити: сам апарат, кабелю масі и кабель з Тримач для електродів, захисний зварювальний щиток, щітка-молоток, правила по ЕКСПЛУАТАЦІЇ та обслуговуванню, Гарантійні документи.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні