Каталог товарів
Фото Зварювальний інвертор Іскра MMA 303

Зварювальний інвертор Іскра MMA 303

Категорії

Для тих, хто мріє придбати бюджетну модель апарату для зварювання з хорошим функціоналом і робочої витривалістю, зварювальний інвертор Іскра MMA 303 стане справжньою знахідкою. Він володіє всіма потрібними технічними характеристиками, які є у побутового сварочніка і при цьому може використовуватися при великих обсягах зварювальних робіт. До додаткових переваг агрегату можна віднести: простий і зрозумілий інтерфейс, таке ж просте обслуговування, невеликий розмір і вага.

Технічні характеристики інвертора.  Галузь застосування

В даному агрегаті була використана нова инверторная технологія і встановлені інверторні силові транзистори, які підвищили його функціональність і потужність і при цьому зробили його більш компактним і невеликим за вагою. Також, вони підвищили продуктивність сварочніка і зробили якість швів зварювання більш високим.

Завдяки новим функціям, які є в инвертор, в ньому можна контролювати електричну дугу зварювання, виробляти легкий підпал дуги і не давати електродів залипати до поверхні зварюваного металу. Додаткові захисту від перевантажень по струму, перепадів напруги в мережі і короткого замикання і перегрівання, роблять роботу з ним безпечної, а термін служби - високим. Добре працює ця модель і на слабких побутових мережах, в приватному секторі. На будівельному майданчику його можна підключати до переносного генератора. Що входить в комплектацію цього апарату кейс-переноска, захищає його від механічних пошкоджень при транспортуванні і вміщує в себе сам агрегат і його комплектуючі. Використовують його для наплавлення, різання і зварювання виробів і конструкцій з кольорового і чорного металу. Для роботи з ним застосовуються покриті штучні електроди, як постійного, так і змінного струму.

Електрозварювання Іскра MMA 303 працює від мережі в 220 В, з частотою струму - 50 Гц. Коефіцієнт корисної дії - 85%. Діаметр електродів, що застосовуються для роботи - 1,5-4 мм, і їх покриття може бути - кислотним, волокнистих і лужним. Якість швів зварювання - висока. Регулювання струму - плавна. Підпал дуги - м'який. Розбризкування окалин - мінімальне. Потужність інвертора - 5,6 кВт. Діапазон зварювального струму широкий - 10-300 А. Важить ця модель - 3,2 кг. Гарантія на неї - два роки. Комплектується вона - самим агрегатом, кабелями маси і кабелем з власником електродів, зварювальним захисним щитком, щитком-молотком і інструкцією.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні