ГоловнаДоставкаОплатаГарантіяСпівпрацяКонтактиСтаттіАкційні пропозиції!
Youtube СвармаксFacebook СвармаксInstagram Свармакс

Стаття: Зварювальний інвертор Іскра MMA 303

14.07.2018

Іскра MMA 303Для тих, хто мріє придбати бюджетну модель апарату для зварювання з гарним функціоналом і робочої витривалістю, зварювальний інвертор Іскра ММА 303 стане справжньою знахідкою. Він володіє всіма потрібними технічними характеристиками, які є у побутового сварочниками і при цьому може використовуватися при великих обсягах зварювальних робіт. До додаткових переваг агрегату можна віднести: простий і зрозумілий інтерфейс, таке ж просте обслуговування, невеликий розмір і вага.

Технічні характеристики інвертора. Область застосування

В даному агрегаті була використана нова інверторна технологія і встановлені інверторні силові транзистори, які підвищили його функціональність і потужність і при цьому зробили його більш компактним і невеликою вагою. Також, вони підвищили продуктивність сварочніка і зробили якість швів зварювання більш високим.

Завдяки новим функціям, які є в інверторі, в ньому можна контролювати електричну дугу зварювання, виробляти легкий підпал дуги і не давати електродів залипати до поверхні металу, що зварюється. Додаткові захисту від перевантажень по струму, перепадів напруги в мережі і короткого замикання і перегрівання, роблять роботу з ним безпечною, а термін служби - високим. Добре працює ця модель і на слабких побутових мережах, в приватному секторі. На будівельному майданчику його можна підключати до переносному генератора. Що входить в комплектацію цього апарату кейс-переноска, захищає його від механічних пошкоджень при транспортуванні і вміщає в себе сам агрегат і його комплектуючі. Використовують його для наплавлення, різання і зварювання виробів і конструкцій з кольорового і чорного металу. Для роботи з ним застосовуються вкриті штучні електроди, як постійного, так і змінного струму.

Електрозварювання Іскра MMA 303 працює від мережі 220 в, з частотою струму 50 Гц. Коефіцієнт її корисної дії - 85%. Діаметр електродів, що застосовуються для роботи - 1,5-4 мм, і їх покриття може бути - кислотним, волокнистим і лужним. Якість швів зварювання - висока. Регулювання струму - плавна. Підпал дуги - м'який. Розбризкування окалин - мінімальне. Потужність інвертора - 5,6 кВт. Діапазон зварювального струму широкий - 10-300 А. Важить ця модель - 3,2 кг Гарантія на неї - два роки. Комплектується вона - самим агрегатом, кабелями маси та кабелем з тримачем електродів, зварювальним захисним щитком, щитком-молотком і інструкцією.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар