ГоловнаДоставкаОплатаГарантіяСпівпрацяКонтактиСтаттіАкційні пропозиції!
Youtube СвармаксFacebook СвармаксInstagram Свармакс

Огляд: Зварювальний інвертор Іскра ММА 301

14.07.2018

Іскра ММА 301Зварювальний інвертор Іскра ММА 301 + алюмінієвий кейс - напівпрофесійна модель зварювального апарату, яка користується популярністю у професіоналів і домашніх майстрів, завдяки своїй високій якості, покращеним технічним характеристикам, високій якості швів зварювання і доступності ціни. Незважаючи на те, що це бюджетний зварювальник st, він може витримувати високі робочі навантаження і використовуватися не тільки в приватному секторі (в заміському будинку, на дачі і в гаражі), але і на виробництві, комунальному господарстві, на будівельному майданчику.

Основні переваги зварювального інвертора Іскра ММА 301

Міцний алюмінієвий кейс, який входить в комплектацію цього інвертора значно спрощує його перенесення на місце роботи, а також дозволяє зберігати в ньому і всі його комплектуючі, інструменти. Використані при його створенні, інверторні технології, дозволили доповнити його функціонал новими функціями (антизалипания електродів, контролю стабільності дуги зварювання і легкий підпал). Вбудований в інвертор вентилятор не дає йому перегріватися при тривалому періоді зварювання. При високій потужності і продуктивності, даний зварювальник st компактний, важить небагато, і це робить роботу більш простою і комфортною навіть в невеликому приміщенні. Працює цей зварювальний апарат з вкритими штучними електродами, та проводять з ним різання, наплавлення і ручне електродугове зварювання металевих виробів і конструкцій з кольорового і чорного металу. Регулювання струму зварювання у цій моделі - плавна. Робоча мережа з напругою - 220 В (плюс або мінус 15% від основного показника), з частотою струму 50 Гц. Показники потужності - 4,4 кВт. Напругою при холостому ходу - 68 Ст. Діапазон струму зварювання широкий - від 10 до 310 А. Розміри робочих електродів в діаметрі - 1,5-5 мм. Величина моделі - 36х18х30,6 див. Важить зварювальник st - 5,5 кг. Клас захисту - IP21S. Гарантійний термін на цей зварювальний апарат від виробника становить дванадцять місяців.

На лицьовій панелі інвертора знаходяться цифровий дисплей, на якому відображаються всі показники обраного режиму зварювання. Він спрощує контроль за роботою апарату. Комплектується дана модель - зварювальними кабелями, довжиною 2 метри, кабелями з власниками електродів, довжиною 3 метри, захисним щитком, щитком-молотком, самим апаратом і правилами з експлуатації, гарантійними документами.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар