Каталог товарів
Фото Огляд: Зварювальний інвертор Іскра ММА 301

Огляд: Зварювальний інвертор Іскра ММА 301

Категорії

Зварювальний інвертор Іскра ММА 301 + кейс алюмінієвий - напівпрофесійна модель зварювального апарату, яка користується популярністю у професіоналів і домашніх майстрів, завдяки своїй високій якості, поліпшеним технічним характеристикам, високій якості швів зварювання і доступності ціни. Незважаючи на те, що це бюджетний сварочник, він може витримувати високі робочі навантаження і використовуватися не тільки в приватному секторі (в заміському будинку, на дачі і в гаражі), а й на виробництві, в комунальному господарстві, на будівельному майданчику.

Основні переваги зварювального інвертора Іскра ММА 301

Міцний алюмінієвий кейс, який входить в комплектацію цього інвертора значно спрощує його перенесення на інше місце роботи, а також дозволяє зберігати в ньому і все його комплектуючі, інструменти. Використані при його створенні, інверторні технології, дозволили доповнити його функціонал новими функціями (антизалипания електродів, контролю стабільності дуги зварювання і легкий підпал). Вбудований в інвертор вентилятор не дає йому перегріватися при тривалому періоді зварювання. При високій потужності і продуктивності, даний сварочник компактний, важить трохи і це робить роботу з ним більш простою і комфортною навіть в невеликому приміщенні. Працює цей зварювальний апарат з покритими штучними електродами, і проводять з ним різання, наплавлення і ручну електродугове зварювання металевих виробів і конструкцій з кольорового і чорного металу. Регулювання струму зварювання у цій моделі - плавна. Робоча мережа - з напругою - 220 В (плюс або мінус 15% від основного показника), з частотою струму - 50 Гц. Показники потужності - 4,4 кВт. Напругою при холостому ходу - 68 В. Діапазон струму зварювання широкий - від 10 до 310 А. Розміри робочих електродів в діаметрі - 1,5-5 мм. Величина моделі - 36х18х30,6 см. Важить сварочник - 5,5 кг. Клас захисту - IP21S. Гарантійний термін на цей зварювальний апарат від виробника становить - дванадцять місяців.

На лицьовій панелі інвертора знаходяться цифровий дисплей, на якому відображаються всі показники обраного режиму зварювання. Він спрощує контроль за роботою апарату. Комплектується дана модель - зварювальними кабелями, довгою 2 метри, кабелями з власниками електродів, довжиною 3 метри, захисним щитком, щитком-молотком, самим апаратом і правилами по експлуатації, гарантійними документами.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні