Каталог товарів

Рейтінг

Категорії
Кращі плазморізи 2020 | Рейтинг ТОП-5
Кращі плазморізи 2020 | Рейтинг ТОП-5

Плазморіз входить в число сучасної зварювальної техніки і використовується для різання металевих елементів за допомогою плазмового струменя. Утворюється плазма з повітря, під впливом електричної дуги.

Кращі зварювальні інвертори 2020 | Рейтинг ТОП-7 побутових
Кращі зварювальні інвертори 2020 | Рейтинг ТОП-7 побутових

Рейтинг Инверторы 2020

Зміст:

  1. Передмова
  2. Яка побутова сварка краще? ТОП-7 моделей
  3. Зварювальний інвертор Іскра Профі 312 DK + кейс
  4. Зварювальний інвертор Edon TB-250C
  5. Зварювальний інвертор Луч профі ММА 320 (Кейс)
  6. Дугового зварювальний інвертор Sirius mma 320
  7. Зварювальний інвертор Світязь СА-265ДК
  8. Зварювальний інвертор Riber-profi RP-309DK
  9. Зварювальний інвертор Kaiser MMA-300 HOME LINE
  10. Порівняння цін і характеристик на ці моделі

Вам потрібно відремонтувати паркан, і ви віддаєте перевагу робити це самостійно? Хочете виготовити каркас для парника або теплиці, навіс для зберігання дров, альтанку або простий гараж? Все це і багато іншого можна зробити, якщо у вас під рукою буде надійний і продуктивний сучасний зварювальний інвертор. Професійні потужні агрегати цього виду застосовують на будівництві, в автомайстерні, на підприємствах, заводах, в комунальних господарствах тощо Проводять з ними ручну електродугове зварювання, застосовуючи в якості витратних матеріалів - покриті штучні електроди. Якість зварювання з ними високе, а ціна на них цілком доступна для всіх покупців.

Як зробити вибір пристрою? Якщо кваліфіковані зварювальники знайомі з цією технікою і точно знають, які з них краще підходять для їх робіт, то як дізнатися який інвертор вибрати новачкові зварювального справи? Спробуємо розібратися в цьому в цій статті.

Кращі 7 побутових зварювальних інверторів 2019-2020 роки: фахівці рекомендують

Спеціалізований магазин «СварМакс» може запропонувати своїм покупцям вироби таких відомих компаній - Edon, Луч Профи, Іскра, Redbo, Беларусмаш, Tesla-Weld, Дніпро-М, Мінськ, Сіріус, Сталь, Shyuan, Зеніт і інших не менш відомих заводів-виготовлювачів . У рейтинг найбільш затребуваних моделей, які отримали багато позитивних відгуків, входять:

1. Зварювальний інвертор Іскра Профі 312 DK + кейс - одна з найбільш недорогих побутових моделей сварочніка, унікальна за своєю функціональністю і проста в роботі побутового класу. Показники потужності та витривалості в роботі у неї високі. Є захисту від перевантажень і перепадів струму в мережі. Система охолодження - ефективна, повітряна. Освоїти роботу з ним не складно. Гарантія на нього висока - тридцять шість місяців. Діаметр робочих електродів - 1,6 - 2 - 3 мм. Споживана потужність - 3,4 кВт. Максимальний струм зварювання - 300А. Мережа для підключення - 220, з частотою - 50Гц. ПВ - 70%. Маса - 3 кг. Комплектація - стандартна. З ним можна проварити метал (сталь) завтовшки - від 1 до 3 мм.

Рейтинг 2020 Искра мма 312

2. Зварювальний інвертор Edon TB-250C - входить до числа популярних і затребуваних агрегатів для зварювання, побутового класу. У ньому добре поєднуються висока якість збірки, якість зварювальних швів і доступність ціни. Освоїти роботу з цією моделлю не складно професійному зварнику і новачкові. Розмір у інвертора невеликий, компактний, а вага невеликий, що дозволяє носить агрегат під час роботи без особливих зусиль, за допомогою зручної рукоятки. Діаметр його прутків з різним покриттям - 1,6-4 мм. Гарантія - двадцять чотири місяці. Споживана потужність - 3,9 кВт. Струм для зварювання можна змінювати в рамках від 20 до 250 А. Агрегат компактний, важить всього - 4 кг. Переносити його легко. Освоїти роботу з ним не складно. Робоча мережа - на 220В (побутова, однофазова).

Рейтинг Edon TB 250C

3. Зварювальний інвертор Луч профі ММА 320 (Кейс) - побутової, але досить потужний агрегат з хорошою продуктивністю. Розроблено при використанні силових інверторних транзисторів, що дозволяє застосовувати його в процесі зварювання електричною дугою. Крім того, може експлуатуватися для наплавлення конструкційних елементів з чорного виду металів. Застосовується при роботі з постійним струмом. У його набір входить міцний кейс, в якому переносять пристрій і все його комплектуючі. Товщина електродів для роботи - 1,6-4 мм. ПВ - 80%. Важить він всього - 3,5 кг. Струм зварювання в ньому можна змінювати від 20 до 300 А. Потужність - 3,5 кВт. ККД - 90%.

Рейтинг Луч мма 320

4. Дугового зварювальний інвертор Sirius mma 320 - зручний в роботі побутової агрегат з дворічною гарантією від виробника. Він невеликий за розміром, компактний і переносити його і все його комплектуючі або зберігати агрегат можна в зручному місткому кейсі. При створенні обладнання були використані прогресивні нові технології, які зробили його більш надійним, продовжили термін служби техніки, спростили роботу з нею, як для професійного зварника, так і домашнього майстра. Струм зварювання регулюється від 10 до 320А. Мережа для підживлення однофазова на 220В. Маса - 3,3 кг. На верху знаходиться міцна рукоятка для перенесення. Споживана потужність - 5,5 кВт.

Рейтинг Сириус мма 320

5. Зварювальний інвертор Світязь СА-265ДК - з споживаної потужністю в 5,3 кВт. Входять в його пристрій кілька систем захистів (від перевантажень по струму і перегрівання) і такі важливі функції, як контроль стабільності дуги, гарячий старт і функція антизалипания електродів. Якість швів зварювання у нього висока. Охолодження відбувається за допомогою повітряної, ефективної системи. Корпус вироби створений з міцного, але легкого металу. Гарантія на нього - два роки. Робочі електроди діаметром від 1,6 до 5 мм. Клас пристрою - побутової. Охолодження - ефективне, повітряне. Комплектується міцним і надійним кейсом. Енергію він споживає економно. Струм зварювання можна змінювати від 20 до 265А. Управління мікропроцесорний.

Рейтинг Свитязь 265ДК

6. Зварювальний інвертор Riber-profi RP-309DK - сучасний побутовий агрегат для зварювання, випущений відомим латвійським виробником. При високій якості, придбати цю модель побутового класу можна за цілком прийнятну ціну. Вона легка за вагою, портативна і підійде для робіт в будинку і на виїзді, для зварювальних робіт в гаражі, на ділянці, на невеликому виробництві і будівельному майданчику, для робіт на висоті і у важкодоступних місцях. Корпус виконаний з міцних матеріалів, стійких до корозії. Робочі електроди діаметром від 1,6 до 5 мм. Струм зварювання можна змінювати від 20 до 300 А. Потужність - 5,6 кВт. Гарантія річна. ККД - 85%. Маса - 3,3 кг.

Рейтинг Riber Profi 309DK

7. Зварювальний інвертор Kaiser MMA-300 HOME LINE - нова і більш вдосконалена модель зварювального апарату, випущена відомою торговою маркою, з використанням сучасних технологій, входить в клас професійної техніки. З ним проводять ручну електродугове зварювання штучними покритими електродами. Розміри у нього компактні, а маса всього 4,5 кг. Підійде ця модель зварювального апарату для побутових і професійних робіт. Переносити його легко, за допомогою ергономічної міцної рукоятки. Хорошу роботу і високу якість швів зварювання він показує і при перепадах струму в мережі від 160 до 240 В.
Споживання енергії (потужності) - 5,5 кВт. Електроди діаметром - від 1,6 до 5 мм. Гарантія - 36 місяців. Струм зварювання в ньому можна змінювати від 20 до 280А. Мережа для підключення - побутова. Охолодження - повітряне.

Рейтинг Кайзер 300

 

Всі ці моделі недорогі, компактні, зручні в роботі і можуть виконувати широкий спектр робіт зі зварювання, наплавленню і різанні металу. Придбати їх можна прямо на сайті.

Рейтинг зварювальних інверторів
Рейтинг зварювальних інверторів
Кращі зварювальні інвертори 2020 | Рейтинг ТОП-7 побутових
Кращі зварювальні інвертори 2020 | Рейтинг ТОП-7 побутових

Рейтинг двигателей 2020 новость

Продуктивність і надійність будівельної, ремонтної або сільгосптехніки, її термін експлуатації, багато в чому залежить від встановленої в ній якісного і надійного двигуна, створеного з міцних матеріалів і з використанням нових технологій, які дозволяють йому економно витрачати паливо і витримувати високі робочі навантаження.

100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні