ГоловнаДоставкаОплатаГарантіяСпівпрацяКонтактиСтаттіАкційні пропозиції!
Youtube СвармаксFacebook СвармаксInstagram Свармакс

Рейтинг зварювальних інверторів

13.07.2018

Зварювальні апарати, в наш час є необхідною технікою для роботи з металами, і вони використовуються як для професійних, так і побутових зварювальних робіт. Попит народжує пропозицію. І широкий асортимент зварювальних агрегатів, і їх популярність, дозволило створити сьогодні рейтинг зварювальних інверторів на основі їх технічних показників і їх кількістю продажів.

Вибирається зварювальна техніка за визначеними критеріями, за якими буде застосовуватися даний зварювальних інвертор, і рейтинги на цю техніку допомагають вибрати потрібний агрегат більш простим способом.

Одне з перших місць займає зварювальний інвертор Белмаш ММА 350. Він добре працює зі зварювальними електродами ММА 3-5 мм. агрегат Працює на постійному струмі, і запускається за допомогою функції - гарячий старт. Додатковими функціями, які поліпшують роботу агрегату є функція антизалипания електродів і форсаж дуги. Апарат має захист від перепадів напруги в мережі і стабільно працює при зменшенні рівня напруги. Італійські виробники цієї моделі подбали про її захист і це говорить про те, що даний інвертор має високу міцність, надійність і довгий термін служби.

На другому місці знаходиться Промінь Профі ММА 300I. Його виробник - Китай. Якість у цього інвертора висока, набір функцій (гарячий старт, антизалипания і форсаж дуги) і систем захисту - широкий, а вартість низька, і саме цей фактор дав йому можливість зайняти високу позицію в рейтингу зварювальних інверторів. Продуктивність у нього - 60%, і з ним проводять зварювання і електричною дугою, і аргонодуговую зварку. До його переваг можна віднести і здатність виносити великі тривалі навантаження.

Третє місце займає інвертор Morkle MMA 307. З ним проводять електричну зварювання і наплавлення металу в ручному режимі, за допомогою штучних електродів на постійному струмі. Модель підходить як для побутових, так і промислових робіт. Цей апарат дуже легкий, компактний, і рівень шумів у нього низький.

На четвертому місці за популярністю зварювальний інвертор -  Герой ММА 300L Gold. Вартість у нього невисока, як і у китайської моделі, яка знаходиться на другому місці. Функціональність у нього невисока, і його застосовують для ручного дугового зварювання із застосуванням штучних покритих електродів. Модель цього сварочніка дуже практична, і якість зварювальних швів - висока, а розбризкування металу невелика. При перепадах напруги в мережі працює стабільно.

П'яте місце займає зварювальний інвертор Edon mma 300. Його застосовують для зварювальних робіт електродами, на постійних показниках струму, в режимах ММА. Ціна на цей зварювальник st цілком доступна, а якість швів - висока. Зварювальна дуга в ньому регулюється плавно, а діапазон регулювання струму широкий - 10-300А.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар