Каталог товарів
Фото Рейтинг зварювальних інверторів

Рейтинг зварювальних інверторів

Категорії

Зварювальні апарати, в наш час є необхідною технікою для роботи з металами, і використовуються вони як для професійних, так і побутових зварювальних робіт. Попит народжує пропозицію. І широкий асортимент зварювальних агрегатів, і їх популярність, дозволило створити сьогодні рейтинг зварювальних інверторів на основі їх технічних показників і їхнього числа продажів.

Вибирається зварювальний техніка за певними критеріями, за якими буде застосовуватися даний зварювальних інвертор, і рейтинги на цю техніку допомагають вибрати потрібний агрегат більш простим способом.

Одне з перших місць займає зварювальний інвертор Белмаш ММА 350. Він добре працює зі зварювальними електродами ММА 3-5 мм. Працює агрегат на постійному струмі, і запускається за допомогою функції - гарячий старт. Додатковими функціями, які поліпшують роботу агрегату є функція антизалипания електродів і форсаж дуги. Апарат має захист від перепадів напруги в мережі і стабільно працює при зменшенні рівня напруги. Італійські виробники цієї моделі подбали про її захист і це говорить про те, що даний інвертор має високу міцність, надійність і довгий термін служби.

На другому місці знаходиться Луч Профи ММА 300I. Його виробник - Китай. Якість у цього інвертора високе, набір функцій (гарячий старт, антизалипания і форсаж дуги) і систем захистів - широкий, а вартість низька, і саме цей фактор дав йому можливість зайняти високу позицію в рейтингу зварювальних інверторів. Продуктивність у нього - 60%, і з ним проводять зварювання і електричною дугою, і аргонодугове зварювання. До його переваг можна віднести і здатність виносити тривалі великі навантаження.

Третє місце займає інвертор Morkle MMA 307. З ним проводять електричну зварку і наплавлення металу в ручному режимі, за допомогою штучних електродів на постійному струмі. Модель підходить як для побутових, так і промислових робіт. Цей апарат дуже легкий, компактний, і рівень шумів у нього низький.

На четвертому місці за популярністю зварювальний інвертор - Герой ММА 300L Gold. Вартість у нього невисока, як і у китайської моделі, яка знаходиться на другому місці. Функціональність у нього невисока, і його застосовують для ручного дугового зварювання, із застосуванням штучних покритих електродів. Модель цього сварочніка дуже практична, і якість зварювальних швів - висока, а розбризкування металу - невелика. При перепадах напруги в мережі працює стабільно.

П'яте місце займає зварювальний інвертор Edon mma 300. Його застосовують для зварювальних робіт електродами, на постійних показниках струму, в режимах ММА. Ціна на цей сварочник цілком доступна, а якість швів - висока. Зварювальний дуга в ньому регулюється плавно, а діапазон регулювання струму широкий - 10-300А.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні