Каталог товарів
Фото Кращі плазморізи 2020 | Рейтинг ТОП-5

Кращі плазморізи 2020 | Рейтинг ТОП-5

Категорії

Плазморіз входить в число сучасної зварювальної техніки і використовується для різання металевих елементів за допомогою плазмового струменя. Утворюється плазма з повітря, під впливом електричної дуги. Точний рез з агрегатом досягається при швидкості потоку повітря в 150 метрів в секунду і його температурі в 20 тисяч градусів. Домогтися такого ж якості роботи газокисневого полум'я неможливо. Компактні і невеликі за вагою плазмові різаки ріжуть метал швидко і якісно, ​​що не деформують його краю і можуть застосовуватися для побутових робіт, в майстернях, на виробництві, станції з технічного обслуговування, на будівельному майданчику.

Купити плазморізи за вигідною ціною можна в онлайн-магазині «СварМакс».

Основні технічні характеристики плазмореза: на що звертати увагу при виборі?

При виборі техніки необхідно враховувати такі важливі параметри агрегату, як:

  • Вид і призначення - для ручного або автоматичного різання. Перші більш легкі і компактні і можуть застосовуватися в побуті і на невеликому виробництві. Вони недорогі і не вимагають великого досвіду робіт. Другі є верстати з програмним числовим управлінням і вимагають окремої станини. Вони продуктивні, точні, але і більші і дорогі.
  • Система охолодження. Вона може бути повітряної та водної. Перша встановлюється на компактні переносні моделі, доступні за ціною. Друга використовується в промислових моделях (охолодження відбувається за допомогою технічної рідини).
  • Робочий газ. Працювати плазмовий різак може на стислому повітрі або на газових сумішах, аргоні, кисень, азот. Коштують балони з газом дорожче, але і якість роботи з ними більш високу.
  • Варіант підпалювання. За типом підпалу плазморізи поділяються на контактні, пневматичні і високочастотні. До перших відносять побутові. Другі і треті частіше використовуються у професійних агрегатів.

Не менш важливо враховувати і такі параметри агрегатів як: товщина металу, яку може різати апарат (чим вище сила струму, тим товщий метал зможе розрізати плазмотрон), тривалість включення, продуктивність компресора і довга шлангпакета (чим він довший, чим більше буде простору для маневрів по час роботи).

Топ 5 найкращих плазмореза

До найбільш популярним і затребуваним плазмовим різаків відносять такі побутові та професійні моделі техніки:

Сириус кут 40Плазморіз Sirius CUT 40 - побутового класу. Споживана потужність апарату - 4 кВт. Робоча мережа - однофазова, на 220В. Діапазон струму зварювання - 10-40А. Напруга при холостому ходу - 24В. Клас захисту та ізоляції - високий. Максимальна товщина різу - 12 мм. Важить він всього 10 кг. Всі налаштування знаходяться на лицьовій панелі. Є зручна рукоятка для перенесення. Офіційна гарантія на нього - двадцять чотири місяці.

Edon кут 40Эдон кут 40Эдон кут 40 3

Плазморіз Edon CUT 40 - з простої інтуїтивної лицьовою панеллю, на якій знаходяться дисплей, індикатори - перегріву і мережі, два регулювання - Ампераж і часу продувки, роз'єми для підключення кабелів маси і плазмотрона. Клас вироби - побутової. З ним проводять повітряно-плазмове різання і використовують як джерело для подачі електроенергії. Функціонал у нього розширений. Проводити з ним можна як прямолінійну, так і фігурне різання. Товщина його розділового рез - 12 мм і чистого - 10 мм. З ним ріжуть нержавійку, чавун, алюміній, мідь і титан.

Луч профи кут 60 на 220В

Плазморіз Луч профі CUT 60 (220) - професійного класу, з споживаною потужністю в 9,2 кВт. Підійде він для роботи в майстерні, на середньому і великому виробництві. З ним проводять пряму і фігурне різання металу, заготовок, виробів, листів. Ріже метал він швидко і якісно. Краї різу виходять з ним завжди чисті і акуратні, без деформації. Максимальна товщина різу з ним може бути 15-25 мм. Споживання енергії економне. Охолодження - повітряне. Є захисту від короткого замикання, перегрівання. Дизайн моделі ергономічний. Гарантія дворічна.

Искра кут 50Искра кут 50Искра кут 50 - 3
Плазморіз Іскра CUT-50 industrial line - з високими показниками потужності і робочої витривалості. Призначений для роботи на виробництві, заводі, на будівельному майданчику і станції технічного обслуговування. Якість роботи з ним дуже висока. У комплектацію агрегату включений плазмотрон. Працює він від однофазних мережі на 220В. Енергоспоживання моделі невисока - 6,8 кВт. Діапазон струму зварювання - від 10 до 50А. Витрата повітря - до 180 літрів за одну хвилину. Товщина різу - розділового - 16 мм і чистого - 12 мм.

Редбо про кут 40Редбо кут 40Редбо кут 40 -3Редбо кут 40 -4
Плазморіз Redbo Pro Cut-40 - підключають для роботи до побутової малопотужної мережі на 220В. Споживання енергії у нього невелике - 5,6 кВт. Діапазон струму зварювання - 10-40А. Товщина різу по максимуму - 12 мм. Клас вироби - професійний. Є захисту від перевантажень, короткого замикання і перегрівання. Клас захисту та ізоляції високий. Показник шумів і вібрацій - невисокий. Маса моделі - 10 кг.

Рекомендовані товари
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні