ГоловнаДоставкаОплатаГарантіяСпівпрацяКонтактиСтаттіАкційні пропозиції!
Youtube СвармаксFacebook СвармаксInstagram Свармакс

Гарантія

Наші гарантійні зобов'язання.

У нашому інтернет магазині Свармакс, купуючи будь-який товар, Ви отримуєте на нього гарантію терміном, зазначеним компанією-виробником, що підтверджує Ваші права на гарантійне сервісне обслуговування техніки.

Встановлений гарантійний термін від виробника поширюється на продукцію тільки при наявності повної комплектації агрегату, цілісності його заводської упаковки та відсутності механічних ушкоджень, і не зірваних пломб, а також поставленої маркування заводу, та повній комплектації, зазначеної в документах на товар.

Якщо в товарі виявлено брак, або поломка, пов'язана з його виготовленням на заводі компанії-виробника, то гарантійні зобов'язання на нього поширюються.

У разі якщо інструмент або обладнання побутового класу має зношений вигляд вузлів і деталей, які викликані тривалими циклами його використання в короткий строк служби, в якості промислового професійного обладнання - гарантійні зобов'язання на таку техніку не даються!

Гарантійний талон виробника або талон на гарантію, виданий в нашому магазині служить підтвердженням гарантійних зобов'язань на його обслуговування.

!!! Обов'язково перевіряйте товар при його отриманні на відсутність у ньому видимих дефектів. Перевірте всю його комплектацію, яка повинна бути вказані в прикладеній до нього документації та керівництві з експлуатації.

Правила обміну або повернення товару (інструменту та устаткування)

Згідно існуючим "Закону про захист прав споживачів", при виявленні дефектів або браку, товар можна повернути протягом 14 днів або двох тижнів з дня його покупки.

Проводиться обмін або повернення товару, тільки якщо:

Не робочий інструмент або обладнання підлягає обміну або поверненню при отриманні висновку сервісного центру, що має авторизацію компанії-виробника та висновки, в якому буде зазначено, що порушень з його експлуатації покупцем не було.

!!! Внимание. Доставку за возват товара оплачивает покупатель.