Каталог товарів

Гарантія

Наші гарантійні зобов'язання

У нашому інтернет магазині Свармакс, купуючи будь-який товар, Ви отримуєте на нього гарантію терміном, зазначеним компанією-виробником, яка підтверджує Ваші права на гарантійне сервісне обслуговування техніки.

Встановлений гарантійний термін від виробника поширюється на продукцію тільки при наявності повної комплектації агрегату, цілісності його заводський упаковки і відсутності механічних пошкоджень, і не зірваних пломб, а також поставленої маркування заводу, і повної комплектації, зазначеної в документах на товар.

Якщо в товарі виявлено брак, або поломка, пов'язана з його виготовленням на заводі компанії-виробника, то гарантійні зобов'язання на нього поширюються.

У разі якщо інструмент або обладнання побутового класу має зношений вигляд вузлів і деталей, які викликані тривалими циклами його використання в короткий термін служби, як промисловий професійного обладнання - гарантійні зобов'язання на таку техніку не даються!

Гарантійний талон виробника або талон на гарантію, виданий в нашому магазині служить підтвердженням гарантійних зобов'язань на його обслуговування.

!!! Обов'язково перевіряйте товар при його отриманні на відсутність в ньому видимих ​​дефектів. Перевірте всю його комплектацію, яка повинна бути вказані в доданому до нього документації та інструкції з експлуатації.

Правила обміну або повернення товару (інструменту або обладнання)

Згідно з існуючим "Закону про захист прав споживачів", при виявленні дефектів або шлюбу, товар можна повернути, протягом 14 днів або двох тижнів з дня його покупки.

Проводиться обмін або повернення товару, тільки якщо:

  • Товар не був у вживанні і на ньому немає потертостей, відколів або подряпин;
  • При його повній комплектації і не порушеною цілісності його упаковки, і зі збереженими ярликами і маркуванням заводу.

Чи не робочий інструмент або обладнання підлягає обміну або поверненню при отриманні висновку сервісного центру, що має авторизацію компанії-виробника і укладення, в якому буде вказано, що порушень з його експлуатації покупцем не було.

!!! Увага. Доставку за возват товару оплачує покупець.

100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні