Каталог товарів

Зварювальне обладнання для ферм Техніка електроінструменти

За роки успішної роботи компанія змогла налагодити роботу з офіційними постачальниками відомих виробників інструментів.

Зварювання можна вважати одним з найбільш популярних способів складання деталей. Місця з'єднання в цьому випадку мають достатню міцність і готові до тривалої експлуатації. Але слід розуміти, що для якісного зварювання потрібне гарне і надійне обладнання. В даний час виробники пропонують масу моделей як для професіоналів, так і для домашніх умільців. Особливість сучасних пристроїв в тому і полягає, що вони можуть виконувати свої функції на найвищому рівні, але дуже прості в експлуатації.

До найпоширеніших видів зварювального обладнання належать такі:

  1. Зварювальні інвертори постійного струму. Цей тип апаратів схожий на вироби змінного струму, але в їх комплектацію входять спеціальні випрямлячі у вигляді діодів або тиристорів, які перетворять виходить струм в постійний. такі вироби видають більш стабільну дугу і можуть зварювати не тільки чорні метали, а й кольорові. За допомогою особливих електродів зварюють також і нержавійку.
  2. Напівавтомати. Ці пристрої мають складну конструкцію і високу ціну. Вони дуже продуктивні в роботі, прості у використанні і зручні, так як мають маленькі розміри і невелику вагу. Дуже популярні серед професіоналів, використовуються в багатьох сферах діяльності, незамінні при ремонті автомобілів.
  3. Зварювальні трансформатори змінного струму. Це найпростіші моделі. Головною частиною пристроїв є знижувальні трансформатори, що забезпечують необхідне для зварювальних робіт напруга. Роботи на такому обладнанні виробляються за допомогою електродів, що плавляться 1,5-2,5 мм. Такі апарати застосовуються для зварювання виробів з чорних металів методом внахлест або встик. Зварювальні трансформатори змінного струму прості в роботі, довговічні і недорогі.

Також компанія Свармакс пропонує і різні види інверторних пристроїв: плазморізи і апарати для зварювання. Це зразки найсучаснішої зварювальної техніки. Маленькі, легкі і зручні, вони залишають акуратні точні шви.

Техніка для садово-городніх робіт

Особливості вибору садової техніки полягають в деяких параметрах. В першу чергу слід визначитися, який тип двигуна краще підійде для певних цілей. Електричні вироби прості в експлуатації, мають легку вагу і невисоку вартість. Але вони можуть працювати тільки недалеко від розетки.

Техніка з бензиновим двигуном більш мобільна і має гарну потужністю. Вона зручна для великих площ. Для професійного використання компанія Свармакс пропонує мотоблоки, генератори, електростанції, різні види компресорів та мотопомп. Вони мають велику потужність і значні габарити.

Для побутового використання підійдуть бензокосарки і мотокоси. Ці вироби мають невелику вагу і доступну ціну.

Вибір електроінструменту

Електроінструменти затребувані в будь-якому будинку - для ремонту або інших побутових цілей. Також без подібної техніки не обійдеться жодне велике чи мале підприємство. Вибираючи необхідний виріб, потрібно відразу визначити, який його тип знадобиться:

  • Побутовий. Це найзручніший і затребуваний інструмент. Він може мати менше функцій і збирається з більш дешевих деталей. Завдяки цьому, його вартість не така висока. Побутові інструменти незамінні під час домашнього ремонту, в дачних роботах і в гаражі.
  • Напівпрофесійний. Цей інструмент є середньою ланкою між побутовим і професійним. Він виконаний більш серйозно, деякі пластикові деталі замінені на металеві. Можуть бути встановлені антивібраційні елементи. Такими виробами користуються приватні бригади ремонтників і обробників.
  • Професійний. Інструмент високої якості: міцний, захищений і довговічний. Такий виріб пристосоване для довгої інтенсивної роботи і зібрано з міцних дорогих деталей. Використовується найчастіше в виробничих цехах і на будівництві.

Перед вирішили купити продукт слід визначитися, для яких цілей він купується. У домашньому ремонті може добре показати себе проста побутова техніка, дорогу професійну купувати нераціонально.

Чому варто купувати в нашій компанії?

У каталозі інтернет-магазину можна підібрати вироби для використання в побуті і на виробництві з тривалою гарантією, що відповідають всім стандартним вимогам якості та безпеки.

Оформлення замовлення в інтернет-магазині відбувається максимально швидко. Фахівці компанії готові організувати сервіс на найвищому рівні: провести консультацію і організувати доставку без затримок.

Хіти продажу
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Новинки
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Акційні товари
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Що значить інверторний зварювальний апарат?
Що значить інверторний зварювальний апарат?

Якщо ви хочете освоїти зварювальне справу і отримувати якісні та міцні з'єднання, не докладаючи великих зусиль, вибирайте інвертор! Купити зварювальний інвертор побутового або професійного класу можна в онлайн-магазині «СварМакс» за вигідними цінами і з високою гарантією якості техніки.

Що таке зварювальні апарати
Що таке зварювальні апарати

Де можуть знадобитися зварювальні апарати? У приватному секторі, в будинку, гаражі і на будівельному майданчику, в автомайстерні і на виробництві. З ними можна проводити прості роботи зі створення і ремонту огорож і хвірток, декоративних конструкцій, альтанок і каркасів теплиці, створювати більш складні конструкції - прокладати трубопроводи, багатоповерхові будівлі і мости, ремонтувати автомобілів та іншої техніки.

Який купити зварювальний апарат?
Який купити зварювальний апарат?
Як вибрати бензопилу для дачі?
Як вибрати бензопилу для дачі?