Каталог товарів
Хіти продажу
Новинки
Акційні товари

Зварювальне обладнання для професіоналів і приватних майстрів

Налагоджені поставки від перевірених українських постачальників, договору з офіційними дистриб'юторами іноземних брендів, ставка на лояльну політику ціноутворення робить магазин «СварМакс» лідером в сфері продажів зварювального устаткування. Користуючись пропозиціями з його каталогу можна вигідно купити фірмові товари з довгостроковою гарантією, які підійдуть як для побутового, так і для професійного використання.

Вся продукція відповідає загальноприйнятим стандартам якості і безпеки. Вона проходить процедуру сертифікації, поставляється з технічними паспортами та супровідною документацією. Техніка служить довго, повністю виправдовує вкладення покупців.

Популярні категорії: яке обладнання є до замовлення?

Інтернет-магазин зварювального обладнання орієнтований на реалізацію інноваційної продукції. це:

 • Інвертори мають малогабаритну компоновку і легка вага. З ними можуть працювати оператори початкового рівня - рівний зварений шов вийде виконати без наявності досвіду. Пристрій невибагливо в обслуговуванні, надійно.
 • Напівавтомати незамінні для створення акуратних швів в процесі кузовного ремонту автомобілів, виконання монтажу металевих каркасів і несучих конструкцій.
 • Продуктивні плазморізи з оптимізованої функціональністю виручають майстрів в процесі акуратною різання заготовок. Вони економлять час і сили при роботі зі складними деталями, товстим листовим металом.
 • Апарати аргонодугового зварювання потрібні для з'єднання елементів з тонкого металу. Технологія примітна тим, що не передбачає використання присадних матеріалів. Шви формуються якісними і міцними. Це здійснюється за рахунок проплавления основний заготовки.
 • Зварювальні трансформатори також входять до числа бестселерів продажів. Вони мають просту ремонтопридатність конструкцію, відрізняються низькою ціною і простим, інтуїтивним процесом використання.

Засоби індивідуального захисту

Для операторів є маски, що захищають обличчя, очі і шию від іскор, високих температур, світлового випромінювання.

Також сайт здійснює по Україні поставки пуско-зарядних станцій, генераторів, садової техніки, насосів, АКБ, ручного електроінструменту. Ці аксесуари необхідні для догляду за прибудинковою територією, ефективного виконання ремонтних, оздоблювальних, демонтажних і будівельних робіт.

Взаємодія з покупцями: ставка на всебічний сервіс

Надаючи покупцям зварювальне обладнання, магазин «СварМакс» оточує кожну угоду гідним рівнем клієнтського сервісу. З питань вибору товарів різних конфігурацій консультації надають компетентні менеджери, співробітники складів швидко комплектують замовлення і допомагають організувати швидку доставку посилки представниками провідних кур'єрських служб країни.

Сайт регулярно проводить акції і розпродажі, запускає вигідні програми лояльності, що дозволяють постійним клієнтам отримувати резерви для економії фінансів. Є у «СварМакса» та інші козирі:

 • гнучкий графік роботи;
 • проста схема оформлення покупок;
 • послуга самовивозу для жителів Харкова;
 • зручна навігація по каталогу;
 • регулярне оновлення і поповнення асортименту;
 • наявність форми зворотного зв'язку для спілкування з відвідувачами сайту.

Є вигідні пропозиції і для оптових замовників. Магазин відкритий для співпраці, тому не упускає можливості розширити мережу продажів. Зварювальне обладнання відправляється за передоплатою і післяплатою. Формат «Дропшиппінг» також розглядається.