Каталог товарів
Фото Кращі зварювальні напівавтомати 2020 | Рейтинг ТОП-5

Кращі зварювальні напівавтомати 2020 | Рейтинг ТОП-5

Категорії

Зміст:

 1. Передмова.
 2. Основні параметри для вибору напівавтомата.
 3. Рейтинг ТОП-5 кращих моделей.
 4. 1.Луч Профи MIG / MMA-320.
  2.Edon SMARTMIG 325.
  3.Sirius MIG / ММА 300M.
  4.Edon MIG 315.
  5.Іскра MIG-305SP.
 5. Порівняння цін і характеристик на ці моделі.

Зварювальний напівавтомат - продуктивний, функціональний і надійний помічник, з яким можна проводити ремонтні та будівельні роботи з металом: на дачі, по дому, в гаражі або на будівельному майданчику, на виробництві. З ним можна зварювати і наплавляти металеві конструкції і вироби, отримуючи високоякісні і міцні сполучні шви, не докладаючи особливих зусиль і не маючи великого досвіду таких робіт. Такі агрегати, з якими проводять напівавтоматичну зварювання в середовищі захисного газу і без неї - зварювальної і флюсового дротом (MIG / MAG) сьогодні користуються великим попитом у домашніх майстрів і професіоналів зварювального справи.

Інтернет-магазин «СварМакс» пропонує купити зварювальний напівавтомат побутового, промислового або професійного класу, за цілком прийнятну ціну, з великого вибору продукції від вітчизняного і зарубіжного виробника. Всі моделі сертифіковані і мають високий гарантійний термін.

На які параметри потрібно звертати увагу при виборі зварювального напівавтомата?

Вибрати найбільш відповідний і надійний напівавтомат доя ремонтних робіт, будівництва або для дачі та обслуговування машини, буває досить складно. Орієнтуватися необхідно не тільки на відомий бренд, а й додаткові технічні характеристики, які допоможуть звузити коло пошуків до кількох варіантів. Фахівці рекомендують звернути увагу на такі показники агрегату:

 • призначення (сферу використання) пристрої;
 • потужність, енергоспоживання;
 • діапазон струму зварювання і робочої напруги;
 • набір необхідних режимів зварювання;
 • простоту в управлінні і обслуговуванні;
 • розмір і вага виробу;
 • робочу витривалість;
 • комплектацію моделі і довжину шнура і кабелів.

Визначає надійність моделі і тривалий гарантійний термін на неї, який підтверджує її високий термін служби.

5 кращих зварювальних напівавтоматів побутового та професійного класу

До найбільш популярним зварювальним напівавтоматів бюджетного і більш дорогого професійного класу, відносять:

 1. Зварювальний напівавтомат Луч Профи MIG / MMA-320 - професійного класу. Зручний в роботі, комбінований. З ним проводять зварювання в напівавтоматичному і ручному дуговому режимі. Як витратних матеріалів з ним використовують - зварювальну мідний дріт, флюсових, з діаметром 0,6-1 мм і штучні покриті електроди, діаметром - 1,6-5 мм. Швидкість подачі дроту, індуктивність, напруга і струм зварювання регулюються в ньому плавно. Використовувати агрегат можна для домашніх і більш складних професійних робіт.
 2. Зварювальний напівавтомат Edon SMARTMIG 325 - працює від однофазних мережі на 220 В, з частотою - 50 Гц. Клас вироби професійний. У комплектації до нього додаються: щітка-молоток, кабель маси, кабель з тримачем для електродів, зварювальний рукав, захисний щиток, інструкція. Робоча напруга регулюється в межах від 16 до 28 В. Струм зварювання можна змінювати в межах від 20 до 325 А. Товщина робочого дроту - 0,6-1 мм і електрода - 1,6-5 мм. Є режим ММА. Маса - 36 кг.
 3. Зварювальний напівавтомат Edon MIG 315 - з високими показниками потужності і робочої витривалості. Випущена модель була в 2017 році. Транзисторів інверторного типу у неї два, як і два вбудованих вентилятора. Це дозволяє працювати з агрегатом тривалий час, без загрози перегрівання. Клас вироби - професійний. З ним можна варити чорні і кольорові метали, сталь. Струм зварювання агрегату знаходиться в межах від 20 до 315 А. Витрата енергії у нього мінімальний. Цикл роботи - 100%. З ним проводять напівавтоматичну і ручну електродугове зварювання металів. Комплектація інструменту стандартна. Важить він 16 кг. Офіційна гарантія - тридцять шість місяців.
 4. Зварювальний напівавтомат Іскра MIG-305SP - бюджетного побутового класу. Він простий в роботі і обслуговуванні і використовується для обробки (зварювання і наплавлення, різання) металу в декількох режимах. З ним проводять напівавтоматичну зварювання в середовищі захисного газу і без неї і ручну електродугове зварювання. Витратні матеріали агрегату - зварювальний дріт і штучні електроди. Які підживлюють мережу моделі - побутова. Діапазон струму зварювання - 20-300А. Робоча напруга - 16,5-27В. Маса - 15 кг. Переносити його можна за допомогою рукоятки.

 

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні