Каталог товарів

Кращі зварювальні напівавтомати 2021р - Рейтинг ТОП 5 кращих

Фото Кращі зварювальні напівавтомати 2021р - Рейтинг ТОП 5 кращих
Категорії
Зміст
  1. Рейтинг напівавтоматів 2021 року: список кращих
  2. Зварювальний напівавтомат Sirius MIG / ММА 260
  3. Зварювальний напівавтомат Луч Профи MIG 300
  4. Зварювальний напівавтомат Sirius MIG / ММА 320M
  5. Зварювальний напівавтомат Іскра MIG 305
  6. Зварювальний напівавтомат Edon MIG 315 New
  7. Порівняння цін і характеристик на ці моделі

Робота досвідчених зварювальників завжди потрібна в процесі будівництва будівель, зведення конструкцій, ремонту автотранспорту та ін.
Найбільш популярні сьогодні у професіоналок і початківців фахівців зварювальні напівавтомати. У порівнянні з традиційними апаратами для зварювання, нові напівавтомати мають ряд переваг, включаючи хорошу швидкість, висока якість зварювання і більш рівні шви. За допомогою цих сучасних агрегатів можна створювати безперервний стик, якісно поєднуючи навіть тонке листове залізо.

Зварювальні напівавтомати мають порівняно невелику вагу і компактні зручні розміри. Експерти рекомендують застосовувати для виконання різного виду зварювальних робіт різні моделі агрегатів. Зробимо порівняльний аналіз можливостей зварювальних напівавтоматів 2021 роки, складемо невеликий рейтинг, який допоможе кожному вибрати для себе відповідний апарат.

Рейтинг напівавтоматів 2021 року: список кращих

При виборі відповідної моделі агрегату для зварювання, потрібно враховувати обсяг і тип майбутніх робіт. Для обробки виробів з важкого металу, краще використовувати більш потужні агрегати, що мають охолодження і високий рівень захисту. Для кузовних робіт при ремонті атотранспортних коштів можна взяти невеликий інверторний апарат, а для з'єднання потужних комунікацій і обладнанні трубопроводів найкраще підійде трифазний промисловий напівавтомат.

В цьому році промисловість випустила нові моделі агрегатів, які відрізняються високим ступенем надійності, захисту і забезпечують хорошу якість зварних швів. Представляємо найкращі з новинок, пропонованих виробниками на вітчизняному ринку.

Зварювальний напівавтомат Sirius MIG / ММА 260

Агрегат напівавтоматичного типу Sirius MIG / ММА 260 по праву займає провідне місце в нашому рейтингу. Апарат недорогий, доступний, компактний, інверторного типу. З його допомогою можна виконувати роботу в напівавтоматичному, а також в звичайному ручному режимі. Зварювання проводиться без звичайного використання газу, але за допомогою флюсового дроту діаметром близько 10 см.

При дугового зварювання необхідно буде застосовувати електроди товщиною від 1,5 до 4 мм. Агрегат має зрозумілу і зручну панель управління, де розташовані мережевий індикатор, регулятор напруги і кабельні роз'єми. Є вбудований рукав, є функція примусового охолодження. Апарат простий і зручний в роботі, їм зможе користуватися навіть початківець зварювальник, який не має спеціальної освіти і професійних навичок.

 

Баннер Сириус MIG 260

Зварювальний напівавтомат Луч Профи MIG 300

Багатофункціональний апарат Луч Профи MIG 300 дає можливість виконувати якісну роботу в різних режимах: електродуги і напівавтоматичному. При роботі використовується флюсова сталева або алюмінієва дріт діаметром не більше 1 мм. Також зварнику знадобляться невеликі штучні електроди до 5 мм.

Апарат має функцію регулювання активності і рівня струму. Виробники гарантують високу якість шва. Пристрій просте і зрозуміле у використанні, освоїти його може навіть новачок зварного справи.
Агрегат найчастіше застосовують для виконання професійних завдань, але можна використовувати і для невеликих побутових зварювальних робіт. Вага апарату складає всього 16 кг., Тому його можна легко переносити вручну в потрібне місце.

 

Баннер Луч Профи MIG 300

Зварювальний напівавтомат Sirius MIG / ММА 320M

Напівавтомат Sirius MIG / ММА 320M відрізняється інверторним типом, електричним живленням і часткової автоматизацією зварювального процесу. Робота здійснюється за допомогою безперервно подається дроту. За допомогою цього нового напівавтомата можна створювати ідеально рівні шви. Агрегат використовується для виконання невеликих зварювальних завдань.

 

Баннер Сириус MIG 320

Зварювальний напівавтомат Іскра MIG 305

Професійний агрегат Іскра МИГ 305 має високі показники потужності і міцності. Агрегат простий і зрозумілий. З його допомогою можна використовувати дугову і напівавтоматичне зварювання. Вага пристрою всього 15 кг. Для роботи можна використовувати дріт до 0,8 мм, електроди не повинні бути товщі 4 мм. Подача дроту регулюється, може здійснюватися зі швидкістю 10-14 м. В хв. Енергоспоживання трохи більше 6 кВт.

 

Баннер Искра MIG 305

Зварювальний напівавтомат Edon MIG 315 New

Потужний професійний агрегат Edon MIG 315 дає можливість створювати якісні шви, які не мають шлаковой або окисної кірки. Агрегат простий в роботі і зрозумілий у використанні. Відрізняється високою швидкістю роботи і хорошою продуктивністю.

 

Баннер Edon MIG 315 New

Порівняння цін і характеристик на ці моделі

Модель Зварювальний струм, А Споживана потужність Работа без газу Вага, кг Гарантія, міс Ціна*, грн
Сшриус MIG 260
20-260 4,3 Так 7,5 24 2900
Луч Профш MIG 300
20-300 8,8 Так 13 24 5470
Sirius MIG/ММА 320M 20-320 5,8 Так 10 24 5130
Іскра MIG 305 20-305 5,5 Так 13 36 4090
Edon MIG 315 New 20-315 7,2 Так 16 36 7387

* Ціни актуальні на момент публікації.

( 12 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні