ГоловнаДоставкаОплатаГарантіяСпівпрацяКонтактиСтаттіАкційні пропозиції!
Youtube СвармаксFacebook СвармаксInstagram Свармакс

Огляд зварювального напівавтомата Герой MIG 250 - Свармакс

13.07.2018

Зварювальні напівавтомати Герой сьогодні представлені на ринку зварювальної техніки в дуже широкому асортименті, і поділяються вони на побутові, так і професійні, більш потужні моделі, Використовуються напівавтомати в побуті і на виробництві. Створені з використання інверторної технології, при компактності і невеликій вазі, в них не тільки зберегли їх потужність, але і додали безліч функцій, які зробили роботу з ними набагато якісніше і зрозуміліше, як кваліфікованому зварювальнику, так і новачкові.

Зварювальний напівавтомат Герой mig 250(+mma) - професійна модель цього виробника, і заслуговує на увагу, завдяки своїм високим технічним показниках, якістю збірки, надійності і міцності. Дана модель вже перевірена як домашніми майстрами, так і професіоналами, і користується повагою, так як дає хороші результати роботи. З нею проводять різання, наплавлення та зварювання виробів, вузлів та конструкцій з чорних і кольорових металів. Працює він від простої малопотужної побутової мережі 220 в, і якість його роботи залишається таким же високим, навіть при перепадах напруги плюс або мінус 15%.

Як і майже всі напівавтомати, даний агрегат вважається універсальним, так як з ним проводиться зварювання в декількох різних режимах, і вона може виконувати роботу - і напівавтомата, і зварювального інвертора. Цьому сприяє і широкий діапазон зварювального струму - 40-250 А, який регулюється в сварочнике плавно, як і показники зварювального напруги (16-27 В). ПВ - 60%, при 10-хвилинному режимі роботи. Енергію він споживає економно, не більше - 6,7 кВт за годину роботи, і його офіційна гарантія становить дванадцять місяців.

Де використовують зварювальний напівавтомат Герой mig 250(+mma)? Режими зварювання.

З ним можна проводити такі види зварювання: напівавтоматичне зварювання в середовищі захисного (інертного або активного) газу, з допомогою зварювального дроту, а також напівавтоматичне зварювання без використання газу, з допомогою флюсового або порошкового дроту, а також ручну зварку електричною дугою, із застосуванням штучних електродів. При підключенні вентильною пальника з контактним підпал, з ним проводиться і аргонодугове зварювання.

При високій потужності і продуктивності, цей зварювальник st можна використовувати як для побутових ремонтних робіт, у гаражі, на станціях технічного обслуговування, на виробництві. До його переваг можна віднести високу якість та акуратність зварювальних швів, які

не вимагають додаткових зачисток. Інтерфейс у нього простий, і освоїти роботу з цією моделлю не складе праці. Зварювальник st може витримувати високі робочі навантаження, так як включає в свій пристрій кілька систем захисту від можливих перевантажень в мережі, і перегрівання.

Діаметр робочої дроту, з якою працює ця модель напівавтомата може бути від 0,6 до 1,0 мм і діаметр робочих електродів, що застосовуються для ручного зварювання - 1,6-4,0 мм Апарат добре працює з електродами з нержавіючої сталі, і електродами, які використовуються при зварюванні відповідальних конструкцій. На передній панелі агрегату знаходиться перемикач, який використовується для зміни режимів роботи, з дротом різного розміру і діаметру.

Вага і розмір у моделі цього напівавтомата невеликий, і це не тільки полегшує її транспортування, але і дозволяє працювати з нею в невеликих приміщеннях, і на висоті. Система управління та інтерфейс - прості і зрозумілі, що також говорить на користь вибору цієї моделі. Її використовують не тільки для ремонту, але і в кузні, майстри по куванню, створюючи художні скульптури з металу.

Подивитися й купити даний зварювальний напівавтомат можна за посиланням: Герой MIG 250

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар