Каталог товарів
Фото Огляд зварювального напівавтомата Герой MIG 250

Огляд зварювального напівавтомата Герой MIG 250

Категорії

Зварювальні напівавтомати Герой сьогодні представлені на ринку зварювальної техніки в дуже широкому асортименті, і підрозділяються вони як на побутові, так і професійні, більш потужні моделі, Використовуються напівавтомати в побуті і на виробництві. Створені з використання инверторной технології, при компактності і невеликій вазі, в них не тільки зберегли їх потужність, але і додали безліч функцій, які зробили роботу з ними набагато якісніше і зрозуміліше, як кваліфікованого зварнику, так і новачкові.

Зварювальний напівавтомат Герой mig 250 (+ mma) - професійна модель цього виробника, і заслуговує увагу, завдяки своїм високим технічним показниках, якості збірки, надійності і міцності. Дана модель вже перевірена як домашніми майстрами, так і професіоналами, і користується повагою, так як дає хороші результати роботи. З нею проводять різання, наплавлення і зварювання виробів, вузлів і конструкцій з чорних і кольорових металів. Працює він від простої малопотужної побутової мережі в 220 В, і якість його роботи залишається таким же високим, навіть при перепадах напруги плюс або мінус 15%.

Як і майже всі напівавтомати, даний агрегат вважається універсальним, так як з ним проводиться зварювання в декількох різних режимах, і вона може виконувати роботу - і напівавтомата, і зварювального інвертора. Цьому сприяє і широкий діапазон зварювального струму - 40-250 А, який регулюється в сварочніка плавно, як і показники зварювального напруги (16-27 В). ПВ - 60%, при 10-хвилинному режимі роботи. Енергію він споживає економно, не більше - 6,7 кВт за годину роботи, і його офіційна гарантія становить - дванадцять місяців.

Де використовують зварювальний напівавтомат Герой mig 250 (+ mma)? Режими зварювання.

З ним можна проводити такі види зварювання: напівавтоматичне зварювання, в середовищі захисного (інертного або активного) газу, за допомогою зварювального дроту, а також напівавтоматичну зварювання без використання газу, за допомогою флюсового або порошкового дроту, а також ручну зварку електричною дугою, із застосуванням штучних електродів. При підключенні вентильной пальника з контактним підпал, з ним проводиться і аргонодуговая зварювання.

При високій потужності і продуктивності, цей сварочник можна використовувати як для побутових ремонтних робіт, в гаражі, на станціях технічного обслуговування, і на виробництві. До його переваг можна віднести високу якість і акуратність зварювальних швів, які

не вимагають додаткових зачисток. Інтерфейс у нього простий, і освоїти роботу з цією моделлю не складе труднощів. Сварочник може витримувати високі робочі навантаження, так як включає в свій пристрій кілька систем захистів від можливих перевантажень в мережі, і перегрівання.

Діаметр робочої дроту, з якої працює ця модель напівавтомата - може бути від 0,6 до 1,0 мм, і діаметр робочих електродів, що застосовуються для ручного зварювання - 1,6-4,0 мм. Апарат добре працює з електродами з нержавіючої сталі, і електродами, які використовуються при зварюванні відповідальних конструкцій. На передній панелі агрегату знаходиться перемикач, який використовується для змін режимів роботи, з дротом різного розміру і діаметру.

Вага та розмір у моделі цього напівавтомата невеликий, і це не тільки полегшує її транспортування, але і дозволяє працювати з нею в невеликих приміщеннях, і на висоті. Система управління і інтерфейс - прості і зрозумілі, що також свідчить на користь вибору цієї моделі. Її використовують не тільки для ремонту, але і в кузні, майстри з кування, створюючи художні скульптури з металу.

Подивитися й купити даний зварювальний напівавтомат можна за посиланням: Герой MIG 250

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні