Каталог товарів
Фото Огляд: Зварювальний інвертор Іскра MMA 306DK (Дисплей, Кейс)

Огляд: Зварювальний інвертор Іскра MMA 306DK (Дисплей, Кейс)

Категорії

Створений як побутова модель зварювального апарату, що застосовується в побуті (приватному секторі, на дачі, в заміському будинку і гаражі), зварювальний інвертор Іскра MMA 306DK (Дисплей, Кейс), став популярним апаратом для зварювання і у професіоналів і у домашніх майстрів. Встановлені в ньому силові інверторні транзистори зробили його більш потужним і функціональним і при цьому дали можливість зменшити його розмір і вага.

Основні переваги зварювального інвертора Іскра MMA 306DK (Дисплей, Кейс). Технічні дані

Як і всі сучасні сварочніка, дана модель інвертора відрізняється простотою в роботі і обслуговуванні і включає в свій пристрій кілька додаткових функцій (контроль стабільності зварювальної дуги, легкий підпал дуги зварювання і функція перешкоджає залипання електродів до поверхні зварюваного металу) і системи захисту від перевантажень по струму , короткого замикання і перегрівання. Все це робить роботу з ним простий, безпечної і продовжує його термін служби. Завдяки цим захистах, агрегат може показувати стабільну роботу і на слабких або старих побутових мережах в приватному секторі, за містом, в гаражі, на будівельному майданчику. Незважаючи на те, що відноситься ця модель до побутового класу, його можна використовувати і на будівельному майданчику, в автомайстерні, на станції технічного обслуговування, на виробництві.

З даною моделлю агрегату проводиться наплавление, різання і ручна електродугова зварювання, із застосуванням покритих штучних електродів. Якість швів зварювання у нього хороше, і вони не вимагають зачистки. Цифровий дисплей, який знаходиться на лицьовій панелі інвертора, дозволяє більш просто контролювати всі показники обраного режиму зварювання, і регулювати подачу зварювального струму. Коефіцієнт корисної дії моделі - 85%. Робоча мережа - побутова, малопотужна, з напругою - 220 В і частотою струму - 50 Гц. Напруга при холостому ходу - 65 В. Захист - IP21S. Споживання енергії економне - 5,6 кВт. Робочий цикл апарату - 60%. Діапазон струму зварювання у нього широкий і становить - 10-310 А. Діапазон робочих електродів інвертора - 1,6-5 мм. Гарантійний термін на нього від виробника - один рік. У загальну комплектацію моделі входять: сам інвертор, кабелю маси і кабель з тримачем для електродів, захисний зварювальний щиток, щітка-молоток, надійний і міцний кейс, в який поміщається не тільки інвертор, але і всі його комплектуючі, правила по експлуатації, гарантійні документи .

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні