ГоловнаДоставкаОплатаГарантіяСпівпрацяКонтактиСтаттіАкційні пропозиції!
Youtube СвармаксFacebook СвармаксInstagram Свармакс

Огляд: Зварювальний інвертор Іскра MMA 306DK (Дисплей, Кейс)

14.07.2018

Іскра MMA 306DK (Дисплей, Кейс)Створений як побутова модель зварювального апарату, що застосовується в побуті (приватному секторі, на дачі, в заміському будинку і гаражі), зварювальний інвертор Іскра MMA 306DK (Дисплей, Кейс), став популярним апаратом для зварювання і у професіоналів і домашніх майстрів. Встановлені в ньому силові інверторні транзистори зробили його більш потужним і функціональним і при цьому дали можливість зменшити його розмір і вагу.

Основні переваги зварювального інвертора Іскра MMA 306DK (Дисплей, Кейс). Технічні дані

Як і всі сучасні сварочники, дана модель інвертора відрізняється простотою в роботі і обслуговуванні і включає в свій пристрій кілька додаткових функцій (контроль стабільності зварювальної дуги, легкий підпал дуги зварювання і функція перешкоджає залипанню електродів до поверхні зварюваного металу) і системи захисту від перевантажень по струму, короткого замикання і перегрівання. Все це робить роботу з ним простої, безпечної і подовжує термін його служби. Завдяки цим захисту, агрегат може показувати стабільну роботу та на слабких або старих побутових мережах в приватному секторі, за містом, в гаражі, на будівельному майданчику. Незважаючи на те, що відноситься ця модель до побутового класу, його можна використовувати і на будівельному майданчику, в автомайстерні, на станції технічного обслуговування, на виробництві.

З даною моделлю агрегату проводиться наплавлення, різання і ручне електродугове зварювання, із застосуванням покритих штучних електродів. Якість зварювання швів у нього гарне, і вони не вимагають зачистки. Цифровий дисплей, який знаходиться на лицьовій панелі інвертора, дозволяє більш просто контролювати всі показники обраного режиму зварювання, і регулювати подачу зварювального струму. Коефіцієнт корисної дії моделі - 85%. Робоча мережа - побутова, малопотужна, з напругою - 220 В і частотою струму 50 Гц. Напруга при холостому ходу - 65 Ст. Захист - IP21S. Економне споживання енергії - 5,6 кВт. Робочий цикл апарату - 60%. Діапазон струму зварювання у нього широкий і становить - 10-310 А. Діапазон робочих електродів інвертора - 1,6-5 мм Гарантійний строк на нього від виробника - один рік. В загальну комплектацію моделі входять: сам інвертор, кабелю маси і кабель з тримачем для електродів, захисний зварювальний щиток, щітка-молоток, надійний і міцний кейс, в який поміщається не тільки інвертор, але і всі його комплектуючі, правила експлуатації, гарантійні документи.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар