ГоловнаДоставкаОплатаГарантіяСпівпрацяКонтактиСтаттіАкційні пропозиції!
Youtube СвармаксFacebook СвармаксInstagram Свармакс

Огляд: Зварювальний напівавтомат Іскра Профі MIG/MMA 315N

14.07.2018

Іскра Профі MIG/MMA 315N

Створений із застосуванням сучасних технологій, зварювальний напівавтомат Іскра Профі MIG/MMA 315N являє собою той вид агрегату для зварювання, з яким легко працювати. Також легко проводити і його обслуговування. У ньому дуже вдало поєднуються відмінні технічні, робочі характеристики і доступна вартість виробу.

До цього варто додати і міцність його корпусу, а також ергономічність цієї моделі, яка застосовується для широкого спектру зварювальних робіт, міцність і надійність усіх його робочих вузлів, захищених від ударів і перегрівання, простоту в експлуатації. Освоїти даний агрегат зможе і професіонал, і початківець зварювальник.

Область застосування

Відноситься напівавтомат до нової серії техніки, при створенні якої були використані інверторні силові транзистори. Вони допомогли зробити його більш компактним і легким, при цьому значительнорасширили сферу його функцій. Тепер з ним можна проводити напівавтоматичне зварювання конструкцій із сталі з невеликими домішками і невисоким вмістом вуглецю. Для роботи з агрегатом застосовують зварювальний дріт (при напівавтоматичного зварюванні) і штучні покриті електроди (при проведенні ручного дугового зварювання). Проводиться напівавтоматичне зварювання в середовищі захисного газу (аргонового або вуглекислого), з допомогою зварювальної плавким дроту, і без газу, з допомогою порошкової або флюсового дроту. Застосовують його як в побуті, так і на виробництві.

До переваг цього напівавтомата можна віднести: простоту у використанні, невелика вага і розмір, а значить і мобільність, стильний дизайн, доступну вартість, висока якість збірки, захисту від перегрівання і перевантажень по струму, короткого замикання. Всі елементи керування у нього знаходяться на передній панелі. На задній стінці напівавтомата знаходиться вимикач і вбудований вентилятор. Бічна частина (корпусу) відкривається.

Основні характеристики напівавтомата Іскра Профі MIG/MMA 315N

Потужність даної моделі - 3700 Вт. Працює вона від побутової мережі 220 в, з частотою струму 50 Гц. Показники її робочої напруги - 170-265 Ст. Напруга при холостому ходу - 60 У. Діапазон регулювання струму зварювання - 40-315 А. Діаметр робочих: електродів - 1,5-5 мм, дроту - 0,8-1 мм Швидкість подачі зварювального дроту - 2,5-13 метрів в хвилину. Клас захисту напівавтомата - IP21S. Клас ізоляції - H. Тривалість навантаження - 60%. Маса - 11 кг Розміри - 450х205х340 мм.

Що входить в комплектацію напівавтомата?

В загальну комплектацію зварювального напівавтомата входять:

  • зварювальний щиток захисний
  • щітка-молоток,
  • кабелю маси і кабель з електортримачем
  • гарантійні документи та інструкція з експлуатації.

Гарантія на нього - 24 місяці. Купити ссылке.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар