Каталог товарів
Фото Огляд: Зварювальний напівавтомат Іскра Профі MIG / MMA 315N

Огляд: Зварювальний напівавтомат Іскра Профі MIG / MMA 315N

Категорії

Створений із застосуванням сучасних технологій, зварювальний напівавтомат Іскра Профі MIG / MMA 315N являє собою той вид агрегату для зварювання, з яким легко працювати. Також легко проводити і його обслуговування. У ньому дуже вдало поєднуються відмінні технічні, робочі характеристики і доступна вартість виробу.

До цього варто додати і міцність його корпусу, а також ергономічність цієї моделі, яка застосовується для широкого спектра зварювальних робіт, міцність і надійність усіх його робочих вузлів, захищених від ударів і перегрівання, простоту в експлуатації. Освоїти цей агрегат зможе і професіонал, і початківець зварювальник.

Галузь застосування

Відноситься напівавтомат до нової серії техніки, при створенні якої були використані інверторні силові транзистори. Вони допомогли зробити його більш компактним і легким, при цьому значітельнорасшірілі сферу його функцій. Тепер з ним можна проводити напівавтоматичне зварювання конструкцій зі сталі з невеликими домішками і невисоким вмістом вуглецю. Для роботи з агрегатом застосовують зварювальний дріт (при напівавтоматичному зварюванні) і штучні покриті електроди (при проведенні ручного дугового зварювання). Проводиться напівавтоматичне зварювання в середовищі захисного газу (аргонового або вуглекислого), за допомогою зварювального плавиться дроту, і без газу, за допомогою порошкового або флюсового дроту. Застосовують його як в побуті, так і на виробництві.

До переваг цього напівавтомата можна віднести: простоту у використанні, невелика вага і розмір, а значить і мобільність, стильний дизайн, доступну вартість, висока якість збірки, захисту від перегрівання та перевантажень по струму, короткого замикання. Всі елементи управління у нього знаходяться на передній панелі. На задній стінці напівавтомата знаходиться вимикач і вбудований вентилятор. Бічна частина (корпуса) відкривається.

Основні характеристики напівавтомата Іскра Профі MIG / MMA 315N

Потужність даної моделі - 3700 Вт. Працює вона від побутової мережі в 220 В, з частотою струму - 50 Гц. Показники її робочої напруги - 170-265 В. Напруга при холостому ходу - 60 В. Діапазон регулювання струму зварювання - 40-315 А. Діаметр робочих: електродів - 1,5-5 мм, дроту - 0,8-1 мм. Швидкість подачі зварювального дроту - 2,5-13 метрів в хвилину. Клас захисту напівавтомата - IP21S. Клас ізоляції - H. Тривалість навантаження - 60%. Маса - 11 кг. Розміри - 450х205х340 мм.

Що входить в комплектацію напівавтомата?

У загальну комплектацію зварювального напівавтомата входять:

  • зварювальний захисний щиток
  • щітка-молоток
  • кабелю маси і кабель з електротримач
  • гарантійні документи та інструкція з експлуатації.

Гарантія на нього - 24 місяці. Купити за посиланням.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні