ГоловнаДоставкаОплатаГарантіяСпівпрацяКонтактиСтаттіАкційні пропозиції!
Youtube СвармаксFacebook СвармаксInstagram Свармакс

Огляд зварювального інвертора Shyuan 250 кейс

14.07.2018

Shyuan 250 кейсЗварювальний інвертор Shyuan ММА 250М mini (кейс) сьогодні входить в число найбільш популярних моделей, завдяки своїй функціональності, компактності і невисокою ціною. Працювати з ним не складно, і освоїти зварювання з його участь зможе не тільки професійний зварювальник, але і новачок зварного справи.

Отже, розглянемо всі характеристики цієї моделі інвертора більш докладно.

В першу чергу, зручність цієї моделі полягає в наявність міцного пластикового кейса, в який поміщається сам агрегат і всі його комплектуючі. Відкривається і закривається він легко.

Усередині кейса знаходиться захисна маска-щиток, краї якої необхідно трохи зігнути й скріпити, щоб надати їй форму, зварювальні кабелі, кабель маси, латунний тримач електрода, щітка-молоток і сам агрегат, інструкція, гарантійні документи. Сам агрегат поміщений в захисну плівку. Колір його металевого корпусу - жовтий.

Дроти, дотримуючись інструкції, закріплюються на інверторі, а в тримач для електрода, ставиться електрод. Ззаду інвертора під'єднується провід з розеткою, яка ставиться в мережу. Переносити інвертор легко, за допомогою широкого зручного ременя, під час роботи, або з допомогою такої ж зручної ручки. Тепер агрегат повністю готовий до роботи. Можна проводити зварювання електричною дугою будь-якого металевого виробу або конструкції з чорного чи кольорового металу, з допомогою електронного як змінного, так і постійного струму.

Высокочастотность агрегату від 40 до 100 кГц, підвищує його коефіцієнт корисної дії, і економить електроенергію. На лицьовій панелі інвертора Shyuan ММА 250М mini знаходиться цифрове табло, на якому висвічується сила струму зварювання. Перетин зварювальних кабелів, з що проводить струм, мідної дротом мають у перетині - 25 мм2. Байонетні з'єднання - посилені і більш надійні. Струм регулюється в ньому плавно, в діапазоні від 10 до 250 А. Показники напруги при холостому ходу - 60 У. Працює інвертор від однофазовой мережі з напругою 220 в і частотою 50 Гц. На будівельному майданчику, інвертор може працювати від автономної електростанції. Енергію він споживає економно, не більше - 8,8 кВт за годину роботи. Всередині інвертора знаходиться один вентилятор, і він не дає йому перегріватися під час роботи.

Зварювальний інвертор Shyuan ММА 250М mini (кейс) показує стабільне запалювання зварювальної дуги і може працювати і короткою дугою, яка знижує втрати енергії. Розбризкування металу у нього мінімальну, а зона термічного впливу - невелика. Управління - мікропроцесорне. Є в ньому і кілька додаткових функцій - м'який підпал дуги, функція стабільності дуги і антизалипания електродів, захисту від перевантажень в мережі і короткого замикання. Важить інвертор - 6 кг. Його розміри - 360х210х270 мм. Гарантія - один рік.

Відео-відгук нашого покупця

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар