Каталог товарів
Фото Огляд зварювального інвертора Shyuan 250 кейс

Огляд зварювального інвертора Shyuan 250 кейс

Категорії

Зварювальний інвертор Shyuan ММА 250М mini (кейс) сьогодні входить до числа найпопулярніших моделей, завдяки своїй функціональності, компактності і невисокою ціною. Працювати з ним не складно, і освоїти зварювання з його участь зможе не тільки професійний зварювальник, але і новачок зварного справи.

Отже, розглянемо всі характеристики цієї моделі інвертора більш докладно.

В першу чергу, зручність цієї моделі полягає в наявність міцного пластикового кейсу, в який поміщається сам агрегат і все його комплектуючі. Відкривається і закривається він легко.

Усередині кейса знаходиться захисна маска-щиток, краї якої необхідно трохи зігнути і скріпити, щоб надати їй форму, зварювальні кабелю, кабель маси, латунний тримач електрода, щітка-молоток і сам агрегат, інструкція, гарантійні документи. Сам агрегат поміщений в захисну плівку. Колір його металевого корпусу - жовтий.

Провід, дотримуючись інструкції, закріплюються на инверторе, а в утримувач для електрода, ставиться електрод. Ззаду інвертора під'єднується провід з розеткою, яка ставиться в мережу. Переносити інвертор легко, за допомогою широкого зручного ременя, під час роботи, або за допомогою такої ж зручної ручки. Тепер агрегат повністю готовий до роботи. Можна проводити зварювання електричною дугою будь-якого металевого виробу або конструкції з чорного або кольорового металу, за допомогою електронного як змінного, так і постійного струму.

Високочастотні агрегату від 40 до 100 кГц, підвищує його коефіцієнт корисної дії, і економить електроенергію. На лицьовій панелі інвертора Shyuan ММА 250М mini знаходиться цифрове табло, на якому висвічується сила струму зварювання. Перетин зварювальних кабелів, з провідної ток, мідним дротом мають в перетині - 25 мм 2. Байонетні з'єднання - посилені і більш надійні. Струм регулюється в ньому плавно, в діапазоні від 10 до 250 А. Показники напруги при холостому ходу - 60 В. Працює інвертор від однофазних мережі, з напругою в 220 В і частотою - 50 Гц. На будівельному майданчику, інвертор може працювати від автономної електростанції. Енергію він споживає економно, не більше - 8,8 кВт за годину роботи. Усередині інвертора знаходиться один вентилятор, і він не дає йому перегріватися під час роботи.

Зварювальний інвертор Shyuan ММА 250М mini (кейс) показує стабільне запалювання зварювальної дуги і може працювати і короткою дугою, яка знижує втрати енергії. Розбризкування металу у нього мінімальне, а зона термічного впливу - невелика. Управління - мікропроцесорний. Є в ньому і кілька додаткових функцій - м'яке підпалення дуги, функція стабільності дуги і антизалипания електродів, захисту від перевантажень в мережі і короткого замикання. Важить інвертор - 6 кг. Його розміри - 360х210х270 мм. Гарантія - один рік.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні