Каталог товарів
Фото Огляд: Зварювальний напівавтомат Becker MIG 310

Огляд: Зварювальний напівавтомат Becker MIG 310

Категорії

Популярність зварювального напівавтомата Becker MIG 310 обумовлена ​​багатьма факторами. Що отримав велику кількість позитивних відгуків від покупців, він може бути використаний як в приватному секторі, так і на виробництві. І якщо ви працюєте на будівельному майданчику, де не проведено електрику або в вашому заміському будинку, лінія електропередач занадто слабка, і часто бувають перепади напруги, тоді дана модель сварочніка, як раз те, що вам потрібно!

Огляд технічних характеристик зварювального напівавтомата Becker MIG 310

У даній моделі інвертора була встановлена ​​інноваційна система, яка робить його роботу стабільною на слабких побутових мережах і захищає його від поломок і перевантажень по струму, короткого замикання. І навіть при невеликих зниженнях або підвищеннях напруги в мережі, апарат показує стабільну роботу і високу якість швів зварювання. З цим полуавтоматом, навіть при старих мережах ви будете впевнені в якості своєї роботи, яку проведете в точно встановлені терміни.

Створений на базі інверторних технологій, він включає в свій пристрій силові інверторні транзистори, які підвищили його потужність, функціональність і дозволили знизити його розмір і вага, зробивши більш компактним і зручним в роботі. У ньому дуже вдало поєдналися німецька якість і доступна ціна, відмінні експлуатаційні і технічні характеристики. Важить ця модель одинадцять кілограм, але при цьому вона досить компактна і мобільна, тому її можна використовувати і для виїзних робіт, на будмайданчиках. Може вона працювати і від переносного генератора. В її пристрій входять кілька систем захистів - від перегрівання, перевантажень по струму, контроль стабільності дуги зварювання, легкий старт і функція, що не дає залипати електродів.

Показники максимального струму цього напівавтомата - 310 ампер, і його дані працює зварник може регулювати самостійно, в залежності від обраного режиму зварювання. Діапазон струму зварювання у моделі широкий і становить - 20 до 310 А. Робоча мережа цієї моделі побутова - на 220 В, з частотою струму - 50 Гц. Номінальні показники струму зварювання - 300 А. Ємність котушки для дроту - 5 кг. Швидкість подачі дроту можна регулювати в діапазоні - від 12 метрів в хвилину до 2,5 метра в хвилину. Гарантія на цю модель, від виробника - два роки.

Підійде ця модель напівавтомата для робіт в приватному секторі, будівельними бригадами, в комунальних господарствах та на виробництві, автомайстерень, станціях технічного обслуговування, в кузнях, в машинобудуванні.

Область застосування зварювального напівавтомата Becker MIG 310

В процесі роботи, агрегат зарекомендував себе як економічна модель, так як споживання його енергії становить - всього - 3,2 кВт за одну годину зварювання. Працює він як з дротом діаметром - 0,6-1 мм, так і зварювальними електродами. З ним можна проводити напівавтоматичне зварювання за допомогою дроту в середовищі захисного газу (аргонового або вуглекислого) або флюсового дроту, без використання газу. Також, він може замінити собою і інвертор, так як з ним проводиться і ручну електродугове зварювання, із застосуванням штучних електродів - 1,6-4 мм. Працювати з цим сварочніка можна навіть в найскладніших умовах - на висоті, при температурі від -15 до +40 градусів за Цельсієм.

Загальна комплектація напівавтомата

Комплектується ця модель сварочніка - самим агрегатом, євро-рукавом (довжина 2.7м), кабелями з електротримачі, кабелями маси, захисною маскою-щитком, щитком-молотком, інструкцією по використанню і обслуговуванню, гарантійними документами та упаковкою.

Купити зварювальний напівавтомат Becker MIG 310 можна у нас на сайті.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні