ГоловнаДоставкаОплатаГарантіяСпівпрацяКонтактиСтаттіАкційні пропозиції!
Youtube СвармаксFacebook СвармаксInstagram Свармакс

Огляд: Зварювальний напівавтомат Becker MIG 310

14.07.2018

Becker MIG 310Популярність зварювального напівавтомата Becker MIG 310 обумовлена багатьма факторами. Отримав велику кількість позитивних відгуків від покупців, він може бути використаний як в приватному секторі, так і на виробництві. І якщо ви працюєте на будівельному майданчику, де не проведено електрику або у вашому заміському будинку, лінія електропередач занадто слабка, часто бувають перепади напруги, тоді дана модель сварочніка, як раз те, що вам потрібно!

Огляд технічних характеристик зварювального напівавтомата Becker MIG 310

У даній моделі інвертора була встановлена інноваційна система, яка робить його роботу стабільною на слабких побутових мережах і захищає його від поломок і перевантажень по струму, короткого замикання. І навіть при невеликих зниження або підвищення напруги в мережі, апарат показує стабільну роботу і високу якість швів зварювання. З цим напівавтоматом, навіть при старих мережах ви будете впевнені в якості своєї роботи, яку проведете в точно встановлені терміни.

Створений на базі інверторних технологій, він включає в свій пристрій силові інверторні транзистори, які підвищили його потужність, функціональність і дозволили знизити його розмір і вага, зробивши більш компактним і зручним в роботі. У ньому дуже вдало поєдналися німецька якість і доступна ціна, відмінні експлуатаційні та технічні характеристики. Важить ця модель одинадцять кілограм, але при цьому вона досить компактна і мобільна, тому її можна використовувати і для виїзних робіт, на будмайданчиках. Вона може працювати і від переносного генератора. В її пристрій включає кілька систем захисту від перегрівання, перевантажень по струму, контроль стабільності дуги зварювання, легкий старт і функція, що не дає залипати електродів.

Показники максимального струму цього напівавтомата - 310 ампер, і його дані працює зварник може регулювати самостійно, в залежності від обраного режиму зварювання. Діапазон струму зварювання у моделі широкий і становить - 20 до 310 А. Робоча мережа цієї моделі побутова - на 220 В, з частотою струму 50 Гц. Номінальні показники струму зварювання - 300 А. Ємність котушки для дроту - 5 кг Швидкість подачі дроту можна регулювати в діапазоні - від 12 метрів в хвилину до 2,5 метра в хвилину. Гарантія на цю модель, від виробника - два роки.

Підійде ця модель напівавтомата для робіт в приватному секторі, будівельними бригадами, в комунальних господарствах та на виробництві, автомайстерень, станціях технічного обслуговування, в кузнях, у машинобудуванні.

Область застосування зварювального напівавтомата Becker MIG 310

У процесі роботи, агрегат зарекомендував себе як економічна модель, так як споживання енергії складає всього - 3,2 кВт за годину зварювання. Працює він як з дротом діаметром - 0,6-1 мм, так і зварювальними електродами. З ним можна проводити напівавтоматичне зварювання з допомогою дроту в середовищі захисного газу (аргонового або вуглекислого) або флюсового дроту, без використання газу. Також, він може замінити собою та інвертор, так як з ним проводиться і ручне електродугове зварювання, із застосуванням штучних електродів - 1,6-4 мм Працювати з цим сварочником можна навіть в найскладніших умовах - на висоті, при температурі від -15 до +40 градусів за Цельсієм.

Загальна комплектація напівавтомата

Комплектується ця модель сварочніка - самим агрегатом, євро-рукавом (довжина 2.7 м), кабелями з електортримачем, кабелями маси, захисною маскою-щитком, щитком-молотком, інструкцією з використання та обслуговування, гарантійними документами і упаковкою.

Купити зварювальний напівавтомат Becker MIG 310 можна у нас на сайті.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар