ГоловнаДоставкаОплатаГарантіяСпівпрацяКонтактиСтаттіАкційні пропозиції!
Youtube СвармаксFacebook СвармаксInstagram Свармакс

Огляд: Зварювальний інвертор Edon LV 200

09.07.2018

Edon LV 200Один з найбільш недорогих зварювальних апаратів, зварювальний інвертор Edon LV 200, розроблений і створений із застосуванням нових технологій і встановлені в ньому силові інверторні транзистори зробили його більш потужним функціональним і при цьому дозволили знизити розмір і вагу. Застосовується даний агрегат для різання, наплавлення і зварювання виробів або конструкцій з нержавіючої сталі, чавуну, вуглецевої сталі. Якість зварювальних швів у нього висока і вони не вимагають додаткової зачистки.

Основні причини, по яких варто купити Зварювальний інвертор Edon LV 200

Для тих, хто шукає бюджетну модель сварочніка, з хорошим функціоналом, ця інвертор буде хорошим вибором! Коштує він недорого, і при цьому в порівнянні з іншими моделями цього класу відрізняється кращими показниками міцності і надійності, потужності. Працюючи на слабких побутових мережах, він показує гарні результати роботи і не боїться перепадів струму, короткого замикання, завдяки наявності захистів. Також, в його пристрій входять і такі додаткові функції, як контроль стабільності дуги зварювання, легкий підпал дуги і функція, яка не дає електродів залипати до поверхні металу, що зварюється.

У комплектацію цього агрегату включається одна з найкращих захисних масок - "Хамелеон", яка забезпечує гарний захист від окалин шкідливого інфрачервоного і ультрафіолетового випромінювання і дуже зручна у використанні. Як показники численні відгуки тих, хто вже користувався цим агрегатом, "зварює" він добре, і освоїти з ним роботу зможе не тільки професійний зварювальник, але і домашній майстер, який працює з металом. Підключають його до побутової малопотужної мережі на 220 В, з частотою струму 50 Гц. Споживання енергії невисока, економне - 3,2 кВт. Струм зварювання регулюється плавно, в діапазоні - від 20 до 200 А. Діаметр застосовуваних штучних електродів - 1,6-4 мм, Клас ізоляції - IP 21. ККД - 85%. Робочий цикл - 60%. Величина інвертора - 28х12х20 див. Важить зварювальник st - 5,6 кг. До його переваг можна віднести безпечну експлуатацію, контроль над вихідною потужністю і силою струму, автоматичну захист від перевантажень по струму, плавне регулювання струму, передовий спосіб управління, зрозумілий всім інтерфейс. Гарантія на цю модель від виробника - два роки.

У його комплектацію входять: інвертор, кабелю маси і кабель з тримачем для електродів, захисна зварювальна маска, щітка-молоток, інструкція по використанню та гарантійні документи.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар