Каталог товарів
Фото Огляд зварювального напівавтомата Луч Профи MIG 305

Огляд зварювального напівавтомата Луч Профи MIG 305

Категорії

Один з нових агрегатів для зварювання - зварювальний напівавтомат Луч Профи MIG 305, це вдосконалена модель зварювальної техніки, відомої компанії Луч Профи, і його високі технічні характеристики, висока потужність, продуктивність і функціональність, відносять цю модель до професійного класу. Даний апарат може використовуватися як в побуті, так і на виробництві.

Цей універсальний агрегат для зварювання, два в одному, включає в свою комплектацію: захисну маску, щітку молоток, для очищення готових зварювальних швів, триметрові зварювальні кабелю з електротримачі і затискачем маси, зварювальним рукавом з роз'ємом KZ-2, а також інструкцією, російською мовою, гарантійним талоном і картою.

Розглянемо сам напівавтомат Луч Профи MIG 305. Корпус у нього обтічний, і зроблений так, що всередину апарату не потрапить пил, бруд або волога. Ручка напівкругла, і дуже зручна для його комфортного транспортування, що важливо, так як важить він шістнадцять кг. На його передній панелі можна побачити - роз'єм для підключення еврорукава, який приєднується дуже легко і швидко і два штекера, для під'єднання кабелю з електротримачі і кабелю маси. Під закритим пластиковим склом, яке піднімається, знаходяться два регулятора - регулятора швидкості подачі дроту, і струму зварювання (і те й інше можна налаштовувати дуже плавно), а також цифрове табло, яке робить роботу з ним дуже зручною. Тут же знаходиться і перемикач режимів - з напівавтоматичного на ручне дугове зварювання. Якщо підняти бічну панель агрегату, можна побачити металевий протяжний механізм. Клеми для зміни полярності і роботі апарату з флюсового дротом, знаходяться зовні, біля механізму, що подає дріт. Котушка з дротом, яка в нього ставиться, стандартна, і важить вона п'ять кілограм. Розміри апарату - 440х260х370 мм. Енергію він споживає економно, не більше 5,5 кВт за годину роботи. Коефіцієнт корисної дії високий - 85%.

Як і всі зварювальні апарати цієї компанії - він легко переносить перепади струму в мережі, які не відбиваються на якості його роботи і акуратності і якості зварювальних швів. Чи включається напівавтомат ззаду. Охолодження у нього - активне, повітряне, і працювати з цією моделлю можна довгий час, не переживання за перегрівання. Діапазон його струму зварювання широкий - 40-300А. Гарантія на всю техніку компанії говорить сама за себе, і становить - двадцять чотири місяці.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні