Каталог товарів
Фото Огляд зварювального напівавтомата Луч Профи MIG 295

Огляд зварювального напівавтомата Луч Профи MIG 295

Категорії

Популярні і затребувані зварювальні напівавтомати, компанії Луч Профи, розроблені з урахуванням нових технологій, і відрізняються високими показниками потужності, продуктивності і функціональності. Відносяться вони як до побутового, так і професійного класу. Використовуються вони, для ремонту і робіт з металами в приватному секторі, і на виробництві.

Зварювальний напівавтомат Луч Профи MIG 295 має високі технічні характеристики, і таку ж високу якість збірки. При цьому вартість на нього цілком доступна, а гарантія одна з найвищих - двадцять чотири місяці, що також говорить про його якість і боргом терміні служби. Енергію він споживає економно, не більше - 5 кВт за годину зварювання. Високий діапазон зварювального струму широкий, і це дозволяє йому добре працювати від малопотужної побутової мережі в 220 В, і більш просто міняти режими зварювання, в залежності від металу і його товщини.

Дана модель полуавтомата відноситься до багатофункціонального обладнання для зварювальних робіт і з нею проводять напівавтоматичну зварювання в захисному середовищі газу (активного чи пасивного) за допомогою зварювального плавиться дроту, на постійному струмі, або без застосування газу, за допомогою флюсового, або порошкового дроту. Також з агрегатом проводиться ручна електродугова зварювання, за допомогою штучних покритих електродів, і аргонодуговая зварювання, тугоплавкими вольфрамовими електродами, при підключенні до апарату вентильной пальника з контактним підпал.

Переваги даного зварювального напівавтомата Луч Профи

До переваг агрегату можна віднести стабільності роботи, навіть при підключенні його до звичайної малопотужної мережі в 220 В, з перепадами напруги мінус і плюс 15%, від основного показника, плавне регулювання швидкості подачі дроту, зварювального струму і зварювального робочої напруги. Енергозберігаюча технологія, яка входить в його пристрій, значно знижує споживання в ньому електричної енергії. Є в ньому і додаткові функції, що полегшують роботу з апаратом - функція - "гарячий старт", "антизалипания електродів" і "форсування дуги". Тому незалежно від підготовки майстра, якість зварювальних швів буде завжди дуже високим.

Виняткова инверторная технологія, на якій він створений, забезпечує більш якісне формування зварювальних швів, при глибокій ванні, за короткий час проведення зварювання. Робоча мережу, при якій робота полуавтомата буде завжди якісної, знаходиться в діапазоні від 170 до 240 В. Зварювальний струм регулюється плавно, в діапазоні від 50 до 295 А.

Зварювальний напівавтомат Луч Профи MIG 295 (+ MMA) компактний і має невелику вагу. Це робить його транспортування на місце роботу більш простий, і дає можливість працювати з ним в невеликому приміщенні, або на висоті.

Технічні характеристики напівавтомата

Безпека робіт йому забезпечує наявність функції термозахисту, з індикацією перегріву. Для підключення рукава, як і у всіх моделях напівавтоматів цієї компанії, в ньому є і євророз'єм. Протяжної механізм сварочніка виконаний зі сталі. Діапазон регулювання його робочої напруги - 16-29 см. Зварювальний дріт з якою він працює, може бути діаметром від 0,6 до 1,0 мм, а електрод - 1,6-5.0 мм. Дріт подається в ньому зі швидкістю 2,5-13 метрів в хвилину. ККД - 85%. ПВ, при 10-хвилинному циклі роботи - 80%. Розміри полуавтомата невеликі - 440х260х370 мм. Маса - 16 кг. Система охолодження у нього повітряна. (Є вбудований вентилятор).

У своєму комплекті напівавтомат має і зварювальний рукав, який обладнаний еврораз'емом. Ця конструкція дає можливість відключити рукав при зварюванні електродами, або його транспортуванні, і зменшити ймовірність поломки пальника і рукава. При високій якості, вартість на цю модель цілком доступна, і підійде вона для робіт як початківця майстра, коваля, і власника машини, так і професійного зварника.

Подивитися й купити даний зварювальний напівавтомат можна за посиланням: Луч Профи MIG 295

Рекомендовані товари
Швидке замовлення
  • Класс аппарата: Профессиональный
  • Потребление: 5кВт
  • Сварочный ток: 295А
  • Гарантия: 24мес.
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні