ГоловнаДоставкаОплатаГарантіяСпівпрацяКонтактиСтаттіАкційні пропозиції!
Youtube СвармаксFacebook СвармаксInstagram Свармакс

Огляд зварювального напівавтомата Промінь Профі MIG 295 - Свармакс

13.07.2018

Популярні і затребувані зварювальні напівавтомати, компанії Промінь Профі, розроблені з урахуванням нових технологій, і відрізняються високими показниками потужності, продуктивності та функціональності. Відносяться вони до побутового, так і професійного класу. Використовуються вони для ремонту та робіт з металами в приватному секторі, і на виробництві.

Зварювальний напівавтомат Промінь Профі MIG 295 має високі технічні характеристики і така ж висока якість зборки. При цьому вартість на нього цілком доступна, а гарантія одна з найвищих - двадцять чотири місяці, що також говорить про його якість і довгий термін служби. Енергію він споживає економно, не більше - 5 кВт за годину зварювання. Високий діапазон зварювального струму широкий, і це дозволяє йому добре працювати від малопотужної побутової мережі 220 в, і більш просто міняти режими зварювання, залежно від металу і його товщини.

Дана модель напівавтомата відноситься до багатофункціонального обладнання для зварювальних робіт і з неї проводять напівавтоматичне зварювання в захисному середовищі газу (активного чи інертного) з допомогою зварювальної плавким дроту, на постійному струмі, або без застосування газу, з допомогою флюсового, або порошкового дроту. Також з агрегатом проводиться ручне електродугове зварювання, за допомогою штучних покритих електродів, і аргонодугове зварювання, тугоплавкими вольфрамовими електродами, при підключенні до апарату вентильною пальника з контактним підпал.

Переваги даного зварювального напівавтомата Промінь Профі

До переваг агрегату можна віднести стабільності роботи, навіть при підключенні його до звичайної малопотужної мережі в 220 В, з перепадами напруги мінус і плюс 15% від основного показника, плавне регулювання швидкості подачі дроту, зварювального зварювального струму і робочої напруги. Енергозберігаюча технологія, яка входить в його пристрій, що значно знижує споживання в ньому електричної енергії. Є в ньому і додаткові функції, що полегшують роботу з апаратом - функція "гарячий старт", "антизалипания електродів" і "форсування дуги". Тому незалежно від підготовки майстра, якість зварювальних швів буде завжди дуже високим.

Виняткова інверторна технологія, на якій він створений, забезпечує більш якісне формування зварювальних швів, при глибокій ванні, за короткий час проведення зварювання. Робоча мережу, при якій робота напівавтомата буде завжди якісної, знаходиться в діапазоні від 170 до 240 Ст. Зварювальний струм регулюється плавно, в діапазоні від 50 до 295 А.

Зварювальний напівавтомат Промінь Профі MIG295(+MMA компактний і має невелику вагу. Це робить його транспортування на місце роботу більш простий, і дає можливість працювати з ним в невеликому приміщенні, або на висоті.

Технічні характеристики напівавтомата

Безпека робіт йому забезпечує наявність функції термозахисту, з індикацією перегріву. Для підключення рукави, як і у всіх моделях напівавтоматів цієї компанії, в ньому є і євророз'єм. Протяжний механізм сварочніка виконаний із сталі. Діапазон регулювання його робочої напруги - 16-29 див. Зварювальний дріт з якою він працює, може бути діаметром від 0,6 до 1,0 мм, а електрод - 1,6-5.0 мм Дріт подається в ньому зі швидкістю 2,5-13 метрів в хвилину. ККД - 85%. ПВ, при 10-хвилинному циклі роботи - 80%. Розміри напівавтомата невеликі - 440х260х370 мм. Маса - 16 кг Система охолодження у нього повітряна. (є вбудований вентилятор).

У своєму комплекті напівавтомат має і зварювальний рукав, який обладнаний евроразъемом. Ця конструкція дає можливість відключити рукав при зварюванні електродами, або його транспортуванні, і зменшити ймовірність поломки пальника і рукави. При високій якості, вартість на цю модель цілком доступна, і вона підійде для робіт як починаючого майстра, коваля, і власника машини, так і професійного зварника.

Подивитися й купити даний зварювальний напівавтомат можна за посиланням: Промінь Профі MIG 295

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар