ГоловнаДоставкаОплатаГарантіяСпівпрацяКонтактиСтаттіАкційні пропозиції!
Youtube СвармаксFacebook СвармаксInstagram Свармакс

Огляд зварювального напівавтомата Промінь Профі MIG 280

14.07.2018

Промінь Профі MIG 280Компанія Промінь Профі вже відома на ринку будівельно-ремонтної техніки, та завдяки високій якості своєї продукції, вона змогла зайняти одне з лідируючих місць по популярності і затребуваності своєї техніки для роботи з металами. І якщо говорити про зварювальному напівавтоматі Промінь Профі MIG 280, незважаючи на те, що він відноситься до побутового класу, показники його потужності і функціональності, знаходяться "на висоті", і даний агрегат підійде для роботи і любителям самостійних ремонтів, скульпторам по металу, автолюбителям, і професійним зварювальникам.

При детальному розгляд цього інверторного агрегату, потрібно почати з його комплектуючих, які завжди входять: зварювальний рукав, редуктор газовий, кабелю маси і кабель з електортримачем, захисний зварювальний щиток, щітка-молоток для зачистки зварювальних швів, і збивання шлаків, і звичайно ж інструкція з російським текстом та гарантійний талон.

Побутовий зварювальний напівавтомат Промінь Профі MIG 280 - багатофункціональний, і з ним проводиться як напівавтоматичне зварювання в середовищі газу або без, з допомогою зварювального дроту, або порошкового, флюсового дроту, так і ручне електродугове зварювання, з використанням штучних електродів. Перемикач режимів зварювання з напівавтоматичного на ручне дугове, знаходиться на передній панелі. Тут же знаходиться і роз'єм газового редуктора, а також штекери для кабелю з власниками електродів і кабелю маси, та регулятори - плавної подачі дроту і такий же плавної установки потрібних показників струму зварювання, в залежності від обраного режиму зварювання і товщини металу, з яким ви будете працювати.

Під бічною панеллю напівавтомата знаходиться металевий протяжний механізм для дроту, і завантажувана в нього котушка з дротом, не перевищує за своєю вагою п'ять кілограмів. Також легко і просто в ньому зробити переполюсовку, для робіт з флюсового дротом.

Споживання енергії в нього економне, не більше 7,5 кВт за годину роботи, а гарантія на напівавтомат від виробника дуже висока і становить двадцять чотири місяці, що також говорить про його високу якість і надійність. Діапазон його струму зварювання широкий - 50-280А. Глибока ванна та мінімальне розбризкування металу під час зварювання, забезпечує йому і акуратність і хороша якість зварювальних швів.

До плюсів цього агрегату можна віднести наявність декількох захистів, від перевантажень і перегріву, функцію м'якого розпалу й контролю стабільності зварювальної дуги, і функцію, яка не дасть електродів

залипнути до поверхні металу під час роботи. ПВ у нього - 80%. ККД - 85%. Важить напівавтомат - 15 кг, і його величина - 480х260х380 мм.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар