Каталог товарів
Фото Огляд зварювального напівавтомата Луч Профи MIG 280

Огляд зварювального напівавтомата Луч Профи MIG 280

Категорії

Компанія Луч Профи вже відома на ринку будівельно-ремонтної техніки, і завдяки високій якості своєї продукції, вона змогла зайняти одне з лідируючих місць, за популярністю і затребуваності своєї техніки для роботи з металами. І якщо говорити про зварювальному напівавтоматі Луч Профи MIG 280, то незважаючи на те, що він відноситься до побутового класу, показники його потужності і функціональності, знаходяться "на висоті", і даний агрегат підійде для роботи і любителям самостійних ремонтів, скульпторам по металу, автолюбителям, і професійним сварщикам.

При детальному розгляд цього инверторного агрегату, потрібно почати з його комплектуючих, в які завжди входять: зварювальний рукав, редуктор газовий, кабелю маси і кабель з електротримачі, захисний зварювальний щиток, щітка-молоток для очищення зварювальних швів, і збивання шлаків, і звичайно ж інструкція, з російським текстом і гарантійний талон.

Побутовий зварювальний напівавтомат Луч Профи MIG 280 - багатофункціональний, і з ним проводиться як напівавтоматичне зварювання в середовищі газу або без, за ​​допомогою зварювального дроту, або порошкової, флюсового дроту, так і ручна електродугова зварювання, з використанням штучних електродів. Перемикач режимів зварювання з напівавтоматичного на ручне дугове, знаходиться на його передній панелі. Тут же знаходиться і роз'єм газового редуктора, а також штекери для кабелю з власниками електродів і кабелю маси, і регулятори - плавної подачі дроту і такий же плавної установки потрібних показників струму зварювання, в залежності від обраного режиму зварювання і товщини металу, з яким ви будете працювати.

Під бічною панеллю полуавтомата знаходиться металевий протяжний механізм для дроту, і завантажується в нього котушка з дротом, не перевищує за своєю вагою п'ять кілограмів. Також легко і просто в ньому зробити переполюсовку, для робіт з флюсового дротом.

Споживання енергії в нього економне, не більше 7,5 кВт за годину роботи, а гарантія на напівавтомат від виробника дуже висока, і становить двадцять чотири місяці, що також говорить про його високу якість і надійність. Діапазон його струму зварювання широкий - 50-280А. Глибока ванна і мінімальне розбризкування металу під час зварювання, забезпечує йому і акуратність і гарна якість зварювальних швів.

До плюсів цього агрегату можна віднести наявність декількох захистів, від перевантажень і перегріву, функцію м'якого підпалу і контролю стабільності зварювальної дуги, і функцію, яка не дасть електродів

залипнути до поверхні металу під час роботи. ПВ у нього - 80%. ККД - 85%. Важить напівавтомат - 15 кг, і його величина - 480х260х380 мм.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні