Каталог товарів
Фото Огляд зварювального напівавтомата Edon MIG 308

Огляд зварювального напівавтомата Edon MIG 308

Категорії

Китайська компанія Edon - відомий виробник зварювальної техніки, і за більш ніж двадцять років своєї роботи, завдяки високій якості своєї продукції, він зміг зайняти лідируючі місця на ринку техніки для будівництва і ремонту, робіт з металами. Міцний і надійний зварювальний напівавтомат Edon MIG 308, який ми представляємо на розгляд - це універсальний інверторний агрегат для зварювання - 2 в 1. І в першу чергу, вивчимо, чому ж він комплектується.

Дана модель комплектується: еврорукавом, довгою три метри, держателем електрода, теж довгою 2.5 метра, кабелем маси, довгою - метр вісімдесят, склом і наконечником на один міліметр, і маскою, а також інструкцією російською мовою, гарантійним талоном і карткою.

Тепер можна розглянути і сам напівавтомат Edon MIG 308, більш детально. На його передній, лицьовій панелі вгорі, знаходиться перемикач зварювання - з напівавтоматичного на ручну електродугове, регулювання протягання дроту, плавна, і регулювання Ампераж, теж плавна, а також роз'єм для еврорукава, до якого він приєднується дуже швидко і легко, і штекери для кабелю маси і утримувача електродів, над ним. Щоб ознайомиться з роботою цієї моделі, розглянемо його подає пристрій, відкривши бічну, праву частину інвертора. Подає пристрій, який ви побачите виконано з металу, кнопку завантаження, а також перемикач полярності, для роботи з флюсового дротом. Котушка зі зварювальним дротом, яка в нього ставиться, не повинна перевищувати 5 кг за вагою.

Працює даний агрегат в напівавтоматичному режимі зварювання, в захисному середовищі газу, за допомогою зварювального дроту, так і в ручному електродуговому режимі зварювання, штучними електродами. Ручка агрегату, має форму труби, і це робить перенесення апарату, незважаючи на його 14 кг, дуже зручною. Якісне зварювання йому забезпечує, що входить в пристрій инверторная схема, і інверторні транзистори, які замінили собою більш важкі трансформаторні обмотки.

Коефіцієнт корисної дії у нього - 80%. Споживання енергії економне - 7,2 кВт. Робочий цикл - 60%. Діапазон струму зварювання широкий - 40-308А. Підпал дуги - плавний. Є в ньому такі функції, як контроль стабільності зварювальної дуги, і функція, яка не дає залипати електродів до поверхні зварюваного металу. Шви зварювання у нього завжди дуже якісні і акуратні. Гарантія на агрегат висока - один рік з дня покупки.

Рекомендовані товари
Швидке замовлення
  • Класс аппарата: Профессиональный
  • Потребление: 7,2кВт
  • Сварочный ток: 308А
  • Гарантия: 24мес.
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні