ГоловнаДоставкаОплатаГарантіяСпівпрацяКонтактиСтаттіАкційні пропозиції!
Youtube СвармаксFacebook СвармаксInstagram Свармакс

Огляд зварювального напівавтомата Edon MIG 308

14.07.2018

Edon MIG 308Китайська компанія Edon - відомий виробник зварювальної техніки, і за більш ніж двадцять років своєї роботи, завдяки високій якості своєї продукції, він зміг посісти провідні місця на ринку техніки для будівництва і ремонту, робіт з металами. Міцний і надійний зварювальний напівавтомат MIG Edon 308, який ми представляємо на розгляд - це універсальний інверторний агрегат для зварювання - 2 в 1. І в першу чергу, розглянемо, чим же він комплектується.

Дана модель комплектується: еврорукавом, довжиною три метри, тримач електрода, теж довжиною 2.5 метра, кабелем маси, довгою - метр вісімдесят, склом і наконечником на один міліметр, і маскою, а також інструкцією російською мовою, гарантійним талоном і карткою.

Тепер можна розглянути і сам напівавтомат MIG Edon 308, більш детально. На його передній, лицьової панелі вгорі, знаходиться перемикач зварювання - з напівавтоматичного на ручне електродугове, регулювання протяжки дроту, плавна, і регулювання амперажу, теж плавна, а також роз'єм для еврорукава, до якого він під'єднується дуже швидко і легко, і штекери для кабелю маси і тримача електродів, над ним. Щоб ознайомитися з роботою цієї моделі, розглянемо його подає пристрій, відкривши бічну, праву частину інвертора. Подає пристрій, який ви побачите виконано з металу, кнопку завантаження, а також перемикач полярності, для роботи з флюсового дротом. Котушка зі зварювальної дротом, яка в нього ставиться, не повинна перевищувати 5 кг ваги.

Працює даний агрегат в напівавтоматичному режимі зварювання в захисному середовищі газу, з допомогою зварювального дроту, так і в ручному електродуговому режимі зварювання штучними електродами. Ручка агрегату, що має форму труби, і це робить перенесення апарату, незважаючи на його 14 кг, дуже зручною. Якісне зварювання забезпечує йому, що входить в пристрій інверторна схема, і інверторні транзистори, які замінили собою більш тяжкі трансформаторні обмотки.

Коефіцієнт корисної дії у нього - 80%. Економне споживання енергії - 7,2 кВт. Робочий цикл - 60%. Діапазон струму зварювання широкий - 40-308А. Підпал дуги - плавний. Є в ньому такі функції, як контроль стабільності зварювальної дуги, і функція, яка не дає залипати електродів до поверхні металу, що зварюється. Шви зварювання у нього завжди дуже якісні і акуратні. Гарантія на агрегат висока - один рік з дня покупки.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар