ГоловнаДоставкаОплатаГарантіяСпівпрацяКонтактиСтаттіАкційні пропозиції!
Youtube СвармаксFacebook СвармаксInstagram Свармакс

Огляд зварювального напівавтомата Edon MIG 280

14.07.2018

Edon MIG 280Зварювальне обладнання фірми Edon вже давно відомо зварювальникам-професіоналам. Один з зварювальних напівавтоматів Edon MIG 280, який ми вам представляємо, входить в лінійку універсальної техніки для зварювання.

Зварювальний напівавтомат MIG Edon 280 комплектується еврорукавом, довжиною 2.7 м, зварювальним щитком зі знімною ручкою для тримання, щіткою-молотком, тримач електрода довжиною 2м, кабелем маси довжиною 1.8 м, інструкцією російською мовою, і гарантійним талоном магазину.

Докладний опис роботи апарату Edon MIG 280

Розглянемо апарат більш детально. Його кнопка включення знаходиться ззаду. На передній панелі вгорі знаходяться два регулятора - регулювання протяжки дроту, плавне регулювання зварювального струму, кнопка перемикання з напівавтоматичного зварювання на ручне електродугове зварювання. Тут же знаходиться євророз'єм. Якщо збірку підняти кришку автомата то можна побачити металеву протяжку, і є можливість змінювати полярність, щоб працювати з порошковою або флюсовим дротом, і зробити це зовсім не складно, як по інструкції, так і за зображеної докладною схемою. Охолоджується агрегат з допомогою повітря, що також можна побачити на його передній панелі (відкриті ребра для подачі повітря). Корпус напівавтомата міцний. Ручка у вигляді труби, дуже зручна і надійна. Тому незважаючи на те, що важить він чотирнадцять кілограмів, переносити його не складно.

Види роботи інвертора Едон МИТЬ 280

З даним агрегатом проводять як напівавтоматичне зварювання сталі з низьким вмістом вуглецю, і невеликими домішками інших металів, з допомогою зварювального дроту (бухтами по 5 кг), з середовищі захисного газу, або без газу, флюсового дротом, і ручне електродугове зварювання, за допомогою штучних електродів. Так що можна з упевненістю сказати, що напівавтомат замінює собою і роботу зварювального інвертора. Якість і надійність у агрегату висока. Освоїти роботу з ним не складно. Цінова категорія у нього невисока. Якщо до нього підключити вентильну пальник з контактним підпал, з ним так само можна проводити і аргонодуговую зварку. До переваг агрегату можна віднести: наявність декількох захистів від поломок і перегріву, функцію плавного підпалу, контроль за стабільністю дуги зварювання. Електроди під час зварювання в ньому не залипають до поверхні металу. Якість зварювальних швів завжди дуже висока, і це дає можливість проводити з ним і зварювання тонких листів заліза.

Купити зварювальний інвертор Edon MIG 280 можна у нас на сайті.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар