Каталог товарів
Фото Огляд зварювального напівавтомата Edon MIG 280

Огляд зварювального напівавтомата Edon MIG 280

Категорії

Зварювальне обладнання фірми Edon вже давно відомо сварщикам-професіоналам. Один з зварювальних напівавтоматів Edon MIG 280, який ми вам представляємо, входить в лінійку універсальної техніки для зварювання.

Зварювальний напівавтомат Edon MIG 280 комплектується еврорукавом, довжиною 2.7 м, зварювальним щитком зі знімною ручкою для тримання, щіткою-молотком, держателем електрода довжиною 2м, кабелем маси довжиною 1.8м, інструкцією російською мовою, і гарантійним талоном магазину.

Детальний опис роботи апарату Edon MIG 280

Розглянемо апарат більш детально. Його кнопка включення знаходиться ззаду. На передній панелі вгорі знаходяться два регулятора - регулювання протягання дроту, плавне регулювання зварювального струму, кнопка перемикання з напівавтоматичного зварювання на ручну електродугове зварювання. Тут же знаходиться євророз'єм. Якщо складання підняти кришку автомата то можна побачити металеву протяжку, і є можливість змінювати полярність, щоб працювати з порошковим або флюсового дротом, і зробити це зовсім не складно, як по інструкції, так і по зображеної докладної схемою. Охолоджується агрегат за допомогою повітря, що також можна побачити на його передній панелі (відкриті ребра для подачі повітря). Корпус полуавтомата міцний. Ручка у вигляді труби, дуже зручна і надійна. Тому незважаючи на те, що важить він чотирнадцять кілограм, переносити його не складно.

Види роботи інвертора Едон МИГ 280

З даним агрегатом проводять як напівавтоматичну зварювання стали з низьким вмістом вуглецю, і невеликими домішками інших металів, за допомогою зварювального дроту (бухтами по 5 кг), з середовищі захисного газу, або без газу, флюсового дротом, і ручну електродугове зварювання, за допомогою штучних електродів. Так що можна з упевненістю сказати, що напівавтомат замінює собою і роботу зварювального інвертора. Якість і надійність у агрегату висока. Освоїти роботу з ним не складно. Цінова категорія у нього невисока. Якщо до нього підключити вентильну пальник з контактним підпал, з ним так само можна проводити і аргонодугове зварювання. До переваг агрегату можна віднести: наявність декількох захистів від поломок і перегріву, функцію плавного підпалу, контроль за стабільністю дуги зварювання. Електроди під час зварювання в ньому не залипають до поверхні металу. Якість зварювальних швів завжди дуже висока, і це дає можливість проводити з ним і зварювання тонких листів заліза.

Купити зварювальний інвертор Edon MIG 280 можна у нас на сайті.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні