Каталог товарів
Фото Огляд зварювального інвертора Луч Профи 300 кейс

Огляд зварювального інвертора Луч Профи 300 кейс

Категорії

Професійний зварювальний апарат коштує дорожче побутового, але його витривалість, надійність і більш висока функціональність, цінується як професійними зварниками, так і домашніми майстрами. Саме тому, унікальний і дуже простий в роботі зварювальний інвертор Луч Профі 300 кейс, який до того ж, комплектується дуже містким кейсом, роблять цю модель дуже популярною.

Ну, а якщо говорити про його комплектуючих, то в їх перелік завжди входять: кабелю маси і кабель з електротримачі, захисний зварювальний щиток, щітка-молоток для очищення готового зварювального шва, зрозуміла інструкція з російським текстом, і гарантійний талон. Термін гарантії на цей професійний зварювальний інвертор високий, і складає двадцять чотири місяці, з дня покупки.

Детальні характеристики Луч Профи 300

Погляньмо на цей агрегат більш докладно. Конструкція у нього і розмір невеликі. Вага всього - шість кілограм. Включається він ззаду, де можна побачити і вбудований в нього досить потужний вентилятор, який охолоджує інвертор під час роботи і служить його захистом від перегрівання. На передній панелі інвертора знаходяться два штекера для підключення кабелів маси і кабелю з електротримачі, і регулятори настройки струму зварювання, в залежності від режиму зварювання і товщини металу, а також цифрове табло, з поточними показниками зварювального струму. Дана модель інвертора розроблена однією з кращих компаній, і в її пристрій входить инверторная схема, яка дозволили зберегти його потужність і знизити вагу і розмір. До додаткових переваг цього агрегату можна віднести наявність декількох систем захистів і функції - плавного підпалу дуги, функція контролю стабільності дуги зварювання, функція, яка не дасть електродів залипнути під час проведення зварювальних робіт. Працювати він може як від малопотужної побутової мережі, так і автономної електростанції, що і робить його незамінним агрегатом при роботі з металами в приватному секторі або на будівельному майданчику.

Використовується він для зварювання, різання та наплавлення чорного і кольорового металу і його діапазон струму зварювання - 25-300А. ПВ моделі - 80%. Коефіцієнт корисної дії - 85%. Величина - 370х150х250 мм. Працює він з усіма видами електродів, діаметром від 1,6 до 5 мм. Зварювальні кабелі у нього посилені. При всіх показниках і достоїнства цієї моделі інвертора, ціна на нього цілком доступна, як будівельної компанії, так і приватній особі, що працює з металом.

Купити дану модель зварювального інвертора можна за посиланням

Рекомендовані товари
Швидке замовлення
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні