ГоловнаДоставкаОплатаГарантіяСпівпрацяКонтактиСтаттіАкційні пропозиції!
Youtube СвармаксFacebook СвармаксInstagram Свармакс

Огляд зварювального інвертора Промінь Профі 300 кейс

13.07.2018

зварювальний інвертор Промінь Профі 300 кейсПрофесійний зварювальний апарат коштує дорожче побутового, але його витривалість, надійність і висока функціональність, цінується як професійними зварниками, так і домашніми майстрами. Саме тому, унікальний і дуже простий в роботі зварювальний інвертор Промінь Профі 300 кейс, який до того ж, комплектується дуже містким кейсом, роблять цю модель дуже популярною.

Ну, а якщо говорити про його комплектуючих, то їх перелік завжди входять: кабелю маси і кабель з електортримачем, захисний зварювальний щиток, щітка-молоток для очищення готового зварювального шва, зрозуміла інструкція з російським текстом, і гарантійний талон. Термін гарантії на цей професійний зварювальний інвертор високий і складає двадцять чотири місяці, з дня покупки.

Докладні характеристики Промінь Профі 300

Розглянемо даний агрегат більш детально. Конструкція у нього і розмір невеликі. Вага всього - шість кілограм. Включається він ззаду, де можна побачити і вбудований в нього досить потужний вентилятор, який охолоджує інвертор під час роботи і служить його захистом від перегрівання. На передній панелі інвертора знаходяться два штекера для підключення кабелів маси і кабелі з електортримачем, та регулятори налаштування струму зварювання, в залежності від режиму зварювання і товщини металу, а також цифрове табло, з поточними показниками зварювального струму. Дана модель інвертора розроблена однією з кращих компаній, і в її пристрій входить інверторна схема, яка дозволили зберегти його потужність і знизити вагу і розмір. До додаткових переваг цього агрегату можна віднести наявність декількох систем захисту і функції плавного поджига дуги, функція контролю стабільності дуги зварювання, функція, яка не дасть електродів залипнути під час проведення зварювальних робіт. Працювати він може як від малопотужної побутової мережі, так і автономної електростанції, що і робить його незамінним агрегатом при роботі з металами в приватному секторі або на будівельному майданчику.

Використовується він для зварювання, різання і наплавлення чорного і кольорового металу і його діапазон струму зварювання - 25-300А. ПВ моделі - 80%. Коефіцієнт корисної дії - 85%. Величина - 370х150х250 мм. він Працює з усіма видами електродів, діаметром від 1,6 до 5 мм. Зварювальні кабелі у нього посилені. При всіх показниках і достоїнства цієї моделі інвертора, ціна на нього цілком доступна, як будівельної компанії, так і приватній особі, що працює з металом.

Купити дану модель зварювального інвертора можна по ссылке

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар