ГоловнаДоставкаОплатаГарантіяСпівпрацяКонтактиСтаттіАкційні пропозиції!
Youtube СвармаксFacebook СвармаксInstagram Свармакс

Як вибрати зварювальну маску?

14.07.2018

Зварювальні маскиКожен зварювальник повинен розуміти, що жартувати із зором не можна, потрібно правильно підібрати якісну зварювальну маску. Таке пристосування створено, щоб захистити людські очі, а ще обличчя під час зварювального процесу. Добре, коли маска закриває більшу площу особи. Зовсім не секрет, що зварювальні бризки, а також розпечений метал можуть потрапляти на маску. Не існує такого виду робіт, щоб були відсутні іскри та краплі рідкого металу, що летить у різні боки. На даний момент відомо колосальну кількість виробників зварювальних масок, вони випускають відмінну лінію продукції з жароміцного пластику, комусь дотепер подобається фібра, а ще є електричний картон.

Маски з жароміцного пластика ідеально справляються з бризками металу, а ще іскрами, пластик не боїться прогоряння. Досить часто зварювальні бризки залишаються на склі, з часом воно стає непридатним. Справа в тому, що неможливо очистити поверхню і зішкребти зайве. Зазвичай люди використовують певні захисні пластини, з тонкого, повністю прозорого пластику або скла.

Зварювальна маска хамелеон – також проста конструкція, багато автори абсолютно безкоштовно комплектують їм зварювальні апарати. Навчитися зварювального справі, з використанням щитка – не так вже й просто. Основна складність полягає в тому, що вам доведеться постійно його утримувати рукою. Це однозначно незручно, але якщо плануєте провести мінімальну роботу, досить легко обійтися і без зварювального щитка.

Зварювальні маски, як і більшість товарів, діляться на різновиди. Але спочатку треба сказати про зварювальних стеклах, які встановлюються всередині моделі. Захисний фільтр, у такому випадку, має на увазі покривне скло, затемнене скло, підкладку і іноді оргскло. Світлофільтри марок С-7 та З-4, за європейськими стандартами - 9-12 DIN. Якщо щиток потрібно утримувати в руці, то маска кріпиться на голову. Це набагато зручніше, обидві руки вільні, але при цьому її доведеться періодично піднімати вгору, щоб подивитися, яким вийшов зварювальний шов.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар