Каталог товарів
Фото Кращі зварювальні маски хамелеон 2020

Кращі зварювальні маски хамелеон 2020

Категорії

При роботі зі зварювальним апаратом, за правилами техніки безпеки, використовуються такі захисні засоби, як щиток або зварювальний маска хамелеон. Вони бережуть оператора від шкідливого ультрафіолетового і інфрачервоного випромінювання, що розлітаються металевих окалин, спека. Деякі моделі масок додатково встановлені і респіраторами, які захищають органи дихання від зварювальних газів. Асортимент цих коштів на ринку сьогодні дуже великий і буває досить важко вибрати той надійний вид вироби, який потрібен саме для ваших зварювальних робіт. Іноді визначити якість маски і її захист від впливу зварки можна тільки під час роботи. Але і відгуки про той чи інший виріб можуть підказати яке з них більш якісне.

Придбати популярну маску хамелеон на сайті інтернет-магазину «СварМакс» можна за вигідними цінами і з високою гарантією їх надійності та функціональності. Гарантія на вироби від компаній-виробників висока.

Основні регулювання зварювальної маски Хамелеон

Головні елементи конструкції цього захисного вироби визначають і її роботу. Вона нагадуємо за формою шолом мотоцикліста і її екран для огляду складається з декількох шарів:

 • вогнетривкого скла, що затримує інфрачервоне і ультрафіолетове випромінювання;
 • декількох шарів з кристалів полімеру, які змінюють пропускну здатність екрану;
 • фільтрів затемнення, що підключаються до джерела струму;
 • схеми під'єднання до блоку підживлення;
 • світлових датчиків (їх може бути, як два, так і чотири).

При включенні зварювального апарату і початку зварювання, утворюється іскра і йде світловий потік. Кристали маски при випромінюванні поляризуються завдяки спрацьовуванню датчиків і екран стає темним. Місце з'єднання металу, зварювальник бачить в допустимому для зору, діапазоні. Після закінчення сеансу зварювання і зникнення зварювальної дуги, повторно спрацьовують датчики і екран маски стає світлим. За допомогою налаштувань цього захисного кошти можна змінювати:

 • показник чутливості до величини потоку світла;
 • ступінь затемнення екрану (під кожен режим зварювання);
 • час витримки (період відключення світловий захисту).

Всі види налаштувань маски і її справність, перевіряються на підготовчому етапі робіт.

П'ять найпопулярніших масок Хамелеон: радять фахівці

Як початківці майстра по металу, так і професійні зварювальники віддають перевагу сьогодні таким видам масок-шоломів:

 1. Зварювальна маска хамелеон Jasic Optech S777 A - невелика, компактна, виконана з жаростійкого і міцного матеріалу. Добре регулюється під будь-якого користувача. Харчування у неї сонячне і вона завжди готова до роботи. Варто недорого. Швидкість спрацьовування датчиків - 0,03 сек. Гарантія на неї річна. Захист для очей - ІК / УФ до DIN16. Сенсорів два. Рівень затемнення при світлому стані - 4 DIN і при темному від 9 до 13 DIN. Маса виробу - 450 грам. Є контроль самозатемненія.
 2. Зварювальна маска хамелеон Edon ED 20000 - з комбінованим харчуванням. Потужна, професійна, з захистом для очей - ІК / УФ до DIN13. Важить вона 530 грам. Час спрацювання - 0,035 мс. Затримка відкриття - 0.25 - 0.8 с. Область використання - MMA MIG / MAG CUT PAW. Самозатемненіе можна контролювати. Рівень затемнення при світлому стані - 4 DIN і при темному від 9 до 13 DIN. Діапазон робочих температур - від -5 до + 55 ° С.
 3. Зварювальна маска хамелеон Edon 9000 - сучасна модель засоби захисту для зварювальника. Вона функціональна, має форму шолома і може застосовуватися при проведенні зварювання в аргонно-дугового, ручному і напівавтоматичному режимі. Корпус маски зроблений з термостійкого і ударостійкого поліпропілену і має вбудований світлофільтр, затемнює автоматично. Оптичний датчик в пристрої спрацьовує при утворенні дуги зварювання. Харчування у неї - комбіноване (сонячна батарея і вбудований акумулятор). У додатковій підзарядці вона не потребує. Швидкість її спрацьовування - 0,5 сек. Важить вона 400 грам.
 4. Зварювальна маска хамелеон Луч Профи М900 - недорога модель з комбінованим харчування. Працювати вона може від сонячної батареї або акумулятора і не вимагає додаткової підзарядки. Розміри її світлового фільтру - 110х90х10 мм. Є захисту від інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання. Маса - 400 грам. Корпус міцний, поліпропіленовий. Швидкість спрацьовування - 0,5 сек. Ступінь затемнення регулюється в межах від 9 до 13 DIN.
 5. Зварювальна маска MEGATEC САМУРАЙ 222 - зі ступенем затемнення в вимкненому стані - 4 DIN. Регулювати ступінь затемнення можна в межах від 9 до 13 DIN. Сенсорів два. Робоча температура - -5 ° C до +55 ° C. Корпус чорний, виконаний з міцного і термостійкого поліпропілену. Харчування комбіноване - сонячна батареї і літієвої.

До переваг цих масок можна віднести високу функціональність, довгий термін служби, зручність в роботі і доступну вартість.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні