Каталог товарів
Фото Індивідуальні засоби захисту зварника

Індивідуальні засоби захисту зварника

Категорії

Умови зварювання і робочого місця, а також наявність шкідливих або небезпечних факторів визначає і індивідуальні засоби захисту зварника. В ці кошти входять робочий спецодяг, спеціальне взуття, захист для органів дихання, а також зварювальні маски для голови. Для того, щоб вибір був швидким і правильним, ці набори засобів завжди забезпечені спеціальними знаками або емблемами які позначають і захист від відкритого вогню, від бризок окалин розплавлених металів, від теплових випромінювань, від контакту з розпеченої поверхнею. Є також і захисні засоби, які використовують і при низькій температурі повітря.

Які індивідуальні засоби захисту зварника використовуються сьогодні?

Залежно від кліматичної зони і роботи на вулиці або в приміщенні, розроблені і засоби захисту для зварювальника. Погода може теплою чи холодною і для робіт видається одяг або легша або з утепленням і спеціальними наколінниками з щільною прошарком, і теплі чоботи з брезентовими рукавицями. При зварюванні лежачи, в небезпечних зонах, мають високу електропровідність, зварнику видається спеціальний діелектричний килимок і рукавички.

Індивідуальні засоби захисту зварника, також включають в себе і протигази, які використовуються в місцях з поганою вентиляцією і чистотою повітря, для захисту дихальної системи. Вони можуть бути ізолюючі (протигази) або фільтруючі (маски, респіратори).

За чинним ГОСТу 12.4.011-89 індивідуальні засоби захисту поділяють на:

  • клас спецодягу, в який входить - комбінезон, напівкомбінезон, штани і куртка, костюм кожушок, кожух, фартух, жилет, нарукавники;
  • спецвзуття - чоботи, черевики, калоші та боти;
  • захисні засоби для голови - каски з підшоломниками і без, шапки;
  • захисні засоби для дихальних органів - протигази, маски і респіратор;
  • захист для особи - зварювальні маски і щитки різної конфігурації;
  • захист для очей - спеціальні захисні окуляри;
  • захист для слуху - шумозахист - навушники, вкладиші і шоломи протишумові;
  • для робіт в зонах підвищеної електропровідності - ручні прихвати і діелектричні килимки; наколінники, налокітники та запобіжні пояси;
  • захист для рук - рукавички і рукавиці;
  • захисні засоби для шкіри - креми, мазі і пасти, миючі засоби.

Всі ці кошти треба передбачити видаватися професійному зварнику за місцем роботи, в залежності від її умов (на вулиці або в приміщенні) і пори року, в повному обсязі.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні