ГоловнаДоставкаОплатаГарантіяСпівпрацяКонтактиСтаттіАкційні пропозиції!
Youtube СвармаксFacebook СвармаксInstagram Свармакс

Зварювання латуні. Газова зварка латуні

13.07.2018

Зварювання, в яка при газополум'яної обробки металу, джерелом теплоти служить газове полум'я, або полум'я горючого газу, який спалюється в спеціальних пальниках, називається газовим зварюванням. Використовують для неї такі гази як водень, ацетилен, природні гази, бензинові пари, нафтовий газ, пари гасу. До її достоїнств можна віднести простоту в роботі, економію електроенергії, яка не використовується і просте обладнання, а до недоліків - невелику продуктивність, складності з механізацією, розігрівання великої зони металу, і більш низькі механічні властивості зварювальних швів, в порівнянні з дуговим зварюванням.

Газова зварка латуні. Технологічні особливості

Газова зварка застосовується для ремонту і виготовлення конструкцій і виробів з тонких листів сталі, чавуну, міді, алюмінію і латуні. Вона застосовується також для різання, виправлення дефектів при литті, і наплавленні твердих сплавів.

Зварювання латуні, за допомогою газового полум'я має свої особливості і складності, але латунь погано піддається зварці електродуги. Головними труднощами при даній зварюванні є велика кількість випарів з латуні, цинку, якщо температура зварювання починає перевищувати 900 градусів Цельсія. Якщо латунь занадто перегріти, то цинку стане занадто мало, а розплавлений метал почне виділяти водень, що не устигає виділитися, і зварювальний шов з-за цього буде слабким і пористим. Тому латунь зварюють за допомогою електродугового зварювання тільки для виправлення шлюбу лиття.

Під час проведення газового зварювання, з латуні випаровується до двадцяти п'яти відсотків цинку. Щоб зменшити кількість випаровувань, і зберегти потрібний вміст цинку, при зварюванні латуні газове полум'я з'єднують з більш високою кількістю кисню - до тридцяти-сорока відсотків. Латунний дріт використовується в якості присадочного матеріалу. Прожарений бур, а також газоподібний флюс БМ-1 використовують як флюс.

Газова зварка латуні робить зварювальні з'єднання більш міцними, ніж електродугове зварювання, що проводиться за допомогою покритих штучних електродів. Її проводять при окисному полум'ї, і рідка плівка з оксиду заліза, що утворюється на поверхні зварювальної ванни, значно зменшує випаровування цинку. Окисляє частина водневого полум'я, надмірність кисню, і таким чином рідкий метал поглинає менше водню і утворюється менше часу.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар