Каталог товарів
Фото Сварка латуні. Газове зварювання латуні

Сварка латуні. Газове зварювання латуні

Категорії

Зварювання, в яка під час газополум'яної обробки металу, джерелом теплоти служить газове полум'я, або полум'я горючого газу, який спалюється, в спеціальних пальниках, називається газовим зварюванням. Використовують для неї такі гази як водень, ацетилен, природні гази, бензинові пари, нафтовий газ, пари гасу. До її достоїнств можна віднести простоту в роботі, економію електроенергії, яка не використовується і просте обладнання, а до недоліків - невелику продуктивність, складності з механізацією, розігрівання великої зони металу, і більш низькі механічні властивості зварювальних швів, в порівнянні з дуговим зварюванням.

Газове зварювання латуні. технологічні особливості

Газове зварювання застосовується для ремонту і виготовлення конструкцій і виробів з тонких листів стали, чавуну, міді, алюмінію і латуні. Вона застосовується також для різання, виправлення дефектів при литті, і наплавленні твердих сплавів.

Сварка латуні, за допомогою газового полум'я має свої особливості і складності, але латунь погано піддається зварці. Головними труднощами при даній зварюванні є - велике число випарів з латуні - цинку, якщо температура зварювання починає перевищувати 900 градусів Цельсія. Якщо латунь занадто перегріти, то цинку стане занадто мало, а розплавлений метал почне виділяти водень, який не встигає виділитися, і зварювальний шов через це буде слабким і пористим. Тому латунь зварюють за допомогою зварки тільки для виправлення шлюбу лиття.

Під час проведення газового зварювання, з латуні випаровується до двадцяти п'яти відсотків цинку. Щоб зменшити число випарів, і зберегти потрібне вміст цинку, при зварюванні латуні газове полум'я з'єднують з більш високою кількістю кисню - до тридцяти-сорока відсотків. Латунний дріт використовується і в якості присадочного матеріалу. Прожарений бур, а також газоподібний флюс БМ-1 використовують - як флюс.

Газове зварювання латуні робить зварювальні з'єднання міцнішими, ніж електродугове зварювання, що проводиться за допомогою покритих штучних електродів. Її проводять при окислювальному полум'я, і ​​рідка плівка з окису заліза, яка утворюється на поверхні в зварювальної ванній, значно зменшує випаровування цинку. Окисляє частина водневого полум'я, надмірність кисню, і таким чином рідкий метал поглинає менше водню, і утворюється менше часу.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні