ГоловнаДоставкаОплатаГарантіяСпівпрацяКонтактиСтаттіАкційні пропозиції!
Youtube СвармаксFacebook СвармаксInstagram Свармакс

Призначення подаючого механізму для напівавтоматичного електрозварювання

13.07.2018

Сучасні зварювальні апарати дуже відрізняються від старих моделей, більш громіздких і з меншою кількістю функцій. Вони прості в роботі і обслуговуванні, і роботу з ними легко освоїть не тільки професійний зварювальник, але й початківець майстер. Численні додаткові системи і механізми, наприклад, пристрій подаючого механізму для напівавтоматичного електрозварювання, & робить їх більш універсальними в роботі, і дає можливість проводити зварку в декількох різних режимах.

Що являє собою подаючий механізм для напівавтоматичного електрозварювання?

При напівавтоматичному вигляді зварювання, вхідний пристрій зварювального агрегату, подаючий механізм використовується для подачі зварювального дроту з котушки, прямо в зону зварювання.

Це невеликий і компактний пристрій, монтують в сучасні та удосконалені зварювальні напівавтомати, створені з інверторними технологіями, але подаючий механізм може поставлятися і окремо, і використовуватися для робіт разом зі зварювальними випрямлячами. Кнопка його включення і виключення знаходиться на пальнику, і дозволяє включати і вимикати його дистанційно. Сам процес подачі дроту, відбувається двома різними способами:

  • зварювальний дріт надходить через відкриту зовнішню касету, в яку поміщають;
  • касета з дротом закрита, і поміщена всередині пристрою зварювального напівавтомата.

Сам подає дріт, механізм, що включає в себе наступні деталі: касету, пристрій для розмотування, електричний двигун, механізм, який використовується для заправки дроту і газовий електромагнітний клапан, а також газовий електромагнітний клапан.

У зварювальному напівавтоматі система управління вбудованого подаючого механізму, знаходиться на лицьовій панелі, і це спрощує регулювання швидкості подачі дроту і регулювання сили струму. Дані регулювання дають можливість виставляти потрібні параметри тиску і витрати газу, який надходить в зварювальну зону.

Два або чотири ролики, якими обладнані подавальні механізми, і сприяють руху від електричного двигуна до зварювальної дроту. Налагодження подаючого механізму, при зміні дроту, більш спрощена, завдяки наявності змінних направляючих втулок. Саме втулки, при динамічній зупинення процесу зварювання зварювального процесу, не дають дроті залипати.

Сьогодні в зварювальних напівавтоматах вже встановлюють і нові моделі подавальних механізмів, у яких є клапан і фітінг, з можливістю підключення пальника, і з обладнаним водяним охолодженням. Зазвичай, в інверторних напівавтоматах механізм, що подає дріт оснащений двома роликами, а в програмованих, імпульсно-дугових і синергетичних агрегатах, їх може бути чотири. Якою б не була конфігурація подаючого механізму для напівавтоматичного зварювання, вона стабільно виконує свою функцію подачі дроту.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар