Каталог товарів
Фото Призначення механізму, що подає для напівавтоматичного електрозварювання

Призначення механізму, що подає для напівавтоматичного електрозварювання

Категорії

Сучасні зварювальні апарати дуже відрізняються від старих моделей, більш громіздких і з меншим числом функцій. Вони прості в роботі і обслуговуванні, і роботу з ними легко освоїть не тільки професійний зварювальник, але і початківець майстер. Численні додаткові системи і механізми, наприклад, пристрій подає механізму для напівавтоматичного електрозварювання, & робить їх більш універсальними в роботі, і дає можливість проводити зварювання в декількох різних режимах.

Що являє собою механізм, що подає для напівавтоматичного електрозварювання?

При напівавтоматичному вигляді зварювання, що входить в пристрій зварювального агрегату, що подає механізм використовується для подачі зварювального дроту з котушки, прямо в зону зварювання.

Це невелике і компактне пристрій, монтують в сучасні та вдосконалені зварювальні напівавтомати, створені з інверторними технологіями, але перспективний механізм може поставлятися і окремо, і використовуватися для робіт разом зі зварювальними випрямлячами. Кнопка його включення і виключення знаходиться на пальнику, і дозволяє включати і вимикати його дистанційно. Сам процес подачі дроту, відбувається двома різними способами:

  • зварювальний дріт надходить через відкриту зовнішню касету, в яку її поміщають;
  • касета з дротом закрита, і поміщена всередині пристрою зварювального напівавтомата.

Сам подає дріт, механізм, включає в себе наступні деталі: касету, пристрій для розмотування, електричний двигун, механізм, який використовується для заправки дроту і газовий електромагнітний клапан, а також газовий електромагнітний клапан.

У зварювальному напівавтоматі система управління вбудованого механізму, що подає, перебуває на лицьовій панелі, і це спрощує регулювання подачі швидкості дроту і регулювання сили струму. Дані регулювання дають можливість виставляти потрібні параметри тиску і витрати газу, який надходить в зварювальну зону.

Два або чотири ролика, якими обладнані подають механізми, і сприяють руху від електричного двигуна до зварювального дроту. Налагодження механізму, що подає, при зміні дроту, більш спрощена, завдяки наявності змінних напрямних втулок. Саме втулки, при динамічній зупинці процесу зварювання зварювального процесу, не дають дроті залипати.

Сьогодні в зварювальних напівавтоматах вже встановлюють і нові моделі механізмів, що подають, в яких є клапан і фітінг, з можливістю підключення пальника, і з обладнаним водяним охолодженням. Зазвичай, в інверторних напівавтоматах механізм, що подає дріт оснащений двома роликами, а в програмованих, імпульсно-дугових і синергетичних агрегатах, їх може бути і чотири. Який б не була конфігурація механізму, що подає для напівавтоматичного зварювання, вона стабільно виконує свою функцію подачі дроту.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні