Каталог товарів
Фото Все про зварювальні инверторах Kaiser

Все про зварювальні инверторах Kaiser

Категорії

Як і багато компаній по виробництву будівельно-ремонтної техніки, компанія-виробник Kaiser використовує на своєму виробництві тільки саме інноваційне обладнання та нові, найсучасніші технології, які роблять її техніку для зварювання - найбільш якісною, потужною, багатофункціональною і продуктивною.

У нашому магазині представлений ряд зварювальних інверторів Kaiser, які відносяться як до побутового, так і напівпрофесійні і професійного класу обладнання і можуть застосовуватися як на дачах в і в заміські будинки і гаражах, так і в будівельно-ремонтних бригадах, комунальних господарствах та підприємствах.

Історія компанії Кайзер

Компанія Kaiser - одна з найстаріших, тому як вона була заснована Йозефом Кайзером ще в 1913 році. І ще на початку це були перші трактора з недосконалими тоді карбюраторами, то сьогодні асортимент техніки цього виробника здатний допомогти в будь-якому ремонті будинку, квартири і зробити кращий догляд за садовою ділянкою або фермерським господарством. Висока якість матеріалів, збирання, і нові технології, зробили продукцію і зокрема зварювальні інвертори Kaiser лідерами продажів, і заслужили схвалення тих користувачів, які вже встигли оцінити їх в роботі.

Вся продукція Kaiser відповідає сучасним стандартам якості і встановленим ГОСТам - SO 14001, ISO 9001. Все це підвищує затребуваність цієї техніки як у любителів, так і професійних зварювальників. Працювати з нею просто, легко і безпечно. Таким же простим є і обслуговуванні цієї техніки.

У пристрої цих інверторів входять численні функції - гарячий старт, контроль стабільності зварювальної дуги і функція, що перешкоджає залипання електродів. Разом з системою охолодження і захистами від перегрівання і можливих поломок, все це підвищує надійність агрегатів і збільшує їх термін служби. Ціна на ці сварочніка цілком доступна і відносить їх до бюджетного варіанту. Режими зварювання, при постійних показниках струму, проводять в режимі ММА.

Особливості та переваги зварювальних інверторів Kaiser

До особливостей і переваг зварювальних інверторів Kaiser можна віднести - однофазовий підключення, кілька захистів від перегрівання і повітряну, примусову систему охолодження, захист від залипання електродів, і м'яке підпалення дуги, контроль зварювальної дуги, невеликий, легкий і компактний корпус, можливість працювати з усіма видами електродів, і клас захисту - IP 21. Діапазон застосовуваних для роботи електродів від 1,6 до 5 мм. Якість зварювальних швів і їх акуратність - дуже висока, і вони не вимагають додаткової зачистки. З ним можна проводити зварювання як на постійному, так і змінному струмі. Клас ізоляції - Н.

На сайті нашого магазину можна придбати тільки кращі моделі зварювальних інверторів Kaiser. Всі вони відповідають стандартам якості і можуть стати надійними помічниками по ремонту, зварюванні, наплавленню і різанні конструкцій і виробів з металу.

У комплектацію до цих агрегатів завжди входить - інструкція по правильній експлуатації і обслуговуванні, зварювальні кабелю, клема маси, тримач для електрода, щітка і захисна маска. У залежності від моделі додається і зручний кейс-переноска, який робить їх транспортування більш простий.

Купити зварювальний інвертор Kaiser в інтернет магазині Svarmax

Купити будь-який з цих зварювальних агрегатів Kaiser, створених із застосуванням інноваційної инверторной технології, можна за цілком доступними цінами, зручному і простому сервісу та безготівковій або готівковій системі розрахунку. При необхідності завжди можна зв'язатися з менеджерами магазину, і отримати консультацію щодо вибраного товару. Куплений товар можна оформити разом з його доставкою додому, в зручний для Вас час.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні