ГоловнаДоставкаОплатаГарантіяСпівпрацяКонтактиСтаттіАкційні пропозиції!
Youtube СвармаксFacebook СвармаксInstagram Свармакс

Контактну та безконтактну плазмове зварювання

13.07.2018

Весь процес зварювання та отримання зварювального з'єднання проходить за двома етапами і представляє особливої технологічний процес, при якому конструкції і деталі з металу зварюють і з'єднують, за рахунок утворення між ними атомної зв'язку.

На сьогоднішній день найпоширенішими видами зварювання, як побутової, так і професійної є контактну та безконтактну плазмове зварювання.  

Що являє собою плазмове зварювання?

В якості джерела енергії, яка нагріває матеріал, в плазмового зварювання використовується плазма - ионизованный газ. Чутливою до впливу електричних полів плазму робить наявність заряджених електрикою частинок. Електрони та іони, перебуваючи в електричному полі, прискорюються й збільшують кількість енергії, нагріваючи плазму до двадцяти і навіть тридцяти тисяч градусів. Для цього виду зварювання застосовують високочастотні і дугові плазмотрони. Зварювання діелектриків і напівпровідників проводиться плазмотронами непрямого дії, а зварювання металів, за допомогою плазмотронів прямої дії. 

Для інших видів зварювання застосовують високочастотні плазмотрони. Високочастотні струми індуктора створюють вихрові потоки, які і розігрівають у камері плазмотрона газ. При такому методі, і завдяки відсутності електродів, плазма відрізняється високими показниками чистоти, і вона добре підходить для виробничих зварювальних робіт.

Що являє собою контактне зварювання електричною дугою?

Контактна електрична зварка і нагрівання, проводиться шляхом пропускання електричного струму потрібної голки, через місце зварювання. Нагріті, до розплавлення або пластичного вигляду, деталі, за допомогою електричного струму здавлюють механічним шляхом або осаджують, в результаті чого утворюється хімічна зчеплення атомів у металі. Тому контактну зварку часто називають зварюванням тиску. Вона найбільш високопродуктивна і може бути механізована та автоматизована. Дуже часто її використовують на виробництві, будівництві будинків-висоток і в машинобудуванні. Підрозділяють контактну зварку на роликову або шовную, стыковую і точкову.

Контактну та безконтактну плазмове зварювання має свої особливості і кожна з них використовується для певних видів зварювальних робіт на виробництві і в побуті. Контактна зварювання вважається більш економічно вигідною, доступною і простою, і екологічно безпечною, а плазмове зварювання відрізняється високою продуктивністю, що робить апарати для плазмового зварювання дуже популярними і затребуваними.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар