Каталог товарів
Фото Контактна і безконтактна плазмова зварювання

Контактна і безконтактна плазмова зварювання

Категорії

Весь процес зварювання і отримання зварювального з'єднання проходить за двома етапами і представляє особливої ​​технологічний процес, при якому конструкції і деталі з металу зварюють і з'єднують, за рахунок утворення між ними атомної зв'язку.

На сьогоднішній день найпоширенішими видами зварювання, як побутової, так і професійної є контактна і безконтактна плазмова зварювання.

Що являє собою плазмова зварювання?

Як джерело енергії, яка нагріває матеріал, в плазмовому зварюванні використовується плазма - іонізований газ. Чутливою до впливу електричних полів плазму робить наявність заряджених електрикою частинок. Електрони і іони, перебуваючи в електричному полі, прискорюються і збільшують кількість енергії, нагріваючи плазму до двадцяти і навіть тридцяти тисячі градусів. Для цього виду зварювання застосовують високочастотні і дугові плазмотрони. Сварка діелектриків і напівпровідників проводиться плазмотронами побічної дії, а зварювання металів, за допомогою плазмотронів прямої дії.

Для інших видів зварювання застосовують і високочастотні плазмотрони. Високочастотні струми індуктора створюють вихрові потоки, які і розігрівають в камері плазмотрона газ. При такому методі, і завдяки відсутності електродів, плазма відрізняється високими показниками чистоти, і вона добре підходить для виробничих зварювальних робіт.

Що являє собою контактне зварювання електричною дугою?

Контактна електричне зварювання і нагрівання, проводиться шляхом пропускання електричного струму потрібної голки, через місце зварювання. Нагріті, до розплавлення або пластичного виду, деталі, за допомогою електричного струму здавлюють механічним шляхом або осаджують, в результаті чого утворюється хімічне зчеплення атомів в металі. Тому контактне зварювання часто називають зварюванням тиску. Вона найбільш високопродуктивна і може бути механізована і автоматизована. Дуже часто її використовують на виробництві, будівництві будинків-висоток і в машинобудуванні. Поділяють контактне зварювання на роликову або шовную, стикового та точкову.

Контактна і безконтактна плазмова зварювання має свої особливості і кожна з них використовується для певних видів зварювальних робіт на виробництві та в побуті. Контактна зварювання вважається більш економічно вигідною, доступною і простою, і екологічно безпечною, а плазмова зварювання відрізняється високою продуктивністю, що робить апарати для плазмового зварювання дуже популярними і затребуваними.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні