ГоловнаДоставкаОплатаГарантіяСпівпрацяКонтактиСтаттіАкційні пропозиції!
Youtube СвармаксFacebook СвармаксInstagram Свармакс

Важливе засіб захисту - зварювальна маска

13.07.2018

Робота зварника має свою специфіку і техніку безпеки роботи, яку зобов'язаний дотримуватися кожен, хто виконує її, для того, щоб уникнути можливих травм і навіть каліцтв. Таке важливе засіб захисту - зварювальна маска - використовується для захисту очей, обличчя і шиї, при тривалій роботі зі зварювальними апаратами.

Які зварювальні маски сьогодні редставлены в магазинах?

Зварювальні маски можуть бути оснащені як поодинокими, так і автоматичними зварювальними фільтрами. Під час робіт і появи плазмової або електричної зварювальної дуги, фільтр автоматично затемнюється.

Зварювальна маска - один з найголовніших елементів і засобів захисту, і від неї може залежати здоров'я і життя професійного зварника. Вона захищає не тільки від розлітаються в усі сторони дрібних окалин, які можуть потрапити в тіло і очі і викликати опіки і складні травми, а й від шкідливого ультрафіолетового і інфрачервоного випромінювання.

Кожна робота має свої професійні ризики і щорічно мільйони людей отримують виробничі травми, які можуть бути пов'язані з порушенням правил техніки безпеки та не використання захисних засобів. На кожному підприємстві завжди можна побачити плакати, які застерігають від такої халатності, і на них завжди зображені засоби захисту для кожної специфіки роботи. Також проводиться постійний контроль за дотриманням цих правил. Все це значно зменшує кількість нещасних випадків на виробництві.

Для зварника найбільш уразливими місцями, при проведенні робіт є руки, шия і голова. Багато зварники, які не використовують при роботі зварювальні маски отримують травми саме із-за цієї безвідповідального ставлення до своєї безпеки.

За своїм призначенням захисні зварювальні маски поділяються на:

  • маски, які захищають від часток твердих частинок;
  • зварювальні маски, що захищають очі від шкідливих інфрачервоних та ультрафіолетових випромінювань;
  • маски, що захищають від бризок розплавленого металу;
  • універсальні маски, які включають в себе всі перераховані види захистів.

Маски або захисні щитки можуть кріпиться на голові, касці, мати ручку, або бути комбінованими. На виробництві сьогодні використовують два види зварювальних масок - стандартні, і маски "Хамелеон". Стандартні маски - це вироби з темними світловими фільтрами, а нові і більш вдосконалені маски "Хамелеон" володіють безліччю налаштувань світлофільтра, автоматичною зміною фільтра з прозорого стану на затемнене, та можливістю регулювання самої маски під оператора.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар