Каталог товарів
Фото Важливий засіб захисту - зварювальний маска

Важливий засіб захисту - зварювальний маска

Категорії

Робота зварювальника має свою специфіку і техніку безпеки роботи, дотримуватися яку зобов'язаний кожен, хто виконує її, для того, щоб уникнути можливих травм і навіть каліцтв. Такий важливий засіб захисту - зварювальний маска - використовується для захисту очей, обличчя і шиї, при тривалій роботі зі зварювальними апаратами.

Які зварювальні маски сьогодні представлені в магазинах?

Зварювальні маски можуть бути оснащені як одиночними, так і автоматичними зварювальними фільтрами. Під час робіт і появи плазмової або електричної зварювальної дуги, фільтр автоматично затемнюється.

Зварювальний маска - один з найголовніших елементів і засобів захисту, і від неї може залежати і здоров'я і життя професійного зварника. Вона захищає не тільки від розлітаються в усі сторони дрібних окалин, які можуть потрапити в тіло і очі і викликати опіки і складні травми, але і від шкідливого ультрафіолетового і інфрачервоного випромінювання.

Кожна робота має свої професійні ризики і щорічно мільйони людей отримують виробничі травми, які можуть бути пов'язані з порушенням правил техніки безпеки і невикористання захисних засобів. На кожному підприємстві завжди можна побачити плакати, які застерігають від такої халатності, і на них завжди зображені засоби захисту для кожної специфіки роботи. Також проводиться постійний контроль за дотриманням цих правил. Все це значно зменшує кількість нещасних випадків на виробництві.

Для зварника найбільш уразливими місцями, при проведенні робіт є руки, шия і голова. Багато зварювальники, які не використовують при роботі зварювальні маски отримують травми саме через цю безвідповідального ставлення до своєї безпеки.

За своїм призначенням захисні зварювальні маски поділяються на:

  • маски, які захищають від розлітаються твердих частинок;
  • зварювальні маски, що захищають очі від шкідливих інфрачервоних і ультрафіолетових випромінювань;
  • маски, що захищають від бризок розплавленого металу;
  • універсальні маски, які включають в себе всі перераховані види захистів.

Маски або захисні щитки можуть кріпиться на голові, касці, мати ручку, або бути комбінованими. На виробництві сьогодні використовуються два види зварювальних масок - стандартні, і маски "Хамелеон". Стандартні маски - це вироби з темними світловими фільтрами, а нові і більш вдосконалені маски "Хамелеон" мають безліч налаштувань світлофільтру, автоматичною зміною фільтра з прозорого стану на затемнене, і можливістю регулювання самої маски під оператора.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні