ГоловнаДоставкаОплатаГарантіяСпівпрацяКонтактиСтаттіАкційні пропозиції!
Youtube СвармаксFacebook СвармаксInstagram Свармакс

Зварювальні пальники

13.07.2018

Одним з головних робочих інструментів для газозварника, є зварювальний пальник. Зварювальні пальники дають газозварювальне полум'я, нагрівають і розплавляють зварювані деталі з металу. Нові сучасні зварювальні пальники мають свої вимоги, в які входять такі особливості і можливості, як точні настройки і регулювання, підтримка режиму полум'я, стійкість зварювального полум'я потрібної форми і величини, висока міцність і надійність, простота і зручність в експлуатації і обслуговуванні, компактність і невелика вага.

Всі дані вимоги до конструкції та функціоналу пальника, дають можливість говорити про її якості та продуктивності.

Головними матеріалами, з яких виготовляються зварювальні пальники, є - латунь. З червоної міді в ній виготовлений мундштук. Для того, щоб вага пальника був невеликий, іноді для її створення застосовують і більш легкі - алюмінієві сплави.

Застосовують зварювальні пальники для робіт з різними горючими газами, які стискають в суміші з киснем та повітрям. На сьогоднішній день найпоширенішими є ацетиленокислородные пальника, які переважають на ринку зварювальної техніки. У них різні показники потужності, які дозволяють їм проводити зварювання сталі, товщиною від 0,2 до 30 мм, але є й спеціальні пальники з високими потужностями і ті, які застосовують для зварювання тонколистового заліза.

Поділ зварювальних пальників по їх конструктивних ознаками

По своїй конструкції зварювальні пальники можуть бути інжекторними, або пальниками низького тиску, або без інжекторів, з високим тиском. Перший і другий вид пальників відрізняється відсутністю чи наявністю в них спеціального інжектора, з допомогою якого проводиться підсмоктування горючих газів.

Застосовують інжектор з-за високого тиску в пальнику - горючого газу. При високому тиску, не менше 0,6 атм, він поступаємо в пальник самостійно, і пальник може використовуватися без застосування інжектора. Пальник без інжектора працює при високому тиску, і звідси йде і її назва - пальник високого тиску.

При невеликому тиску горючого газу, менше 0,5 атм, подавати газ доводиться примусово, і її підсмоктування проводиться за допомогою інжектора, який вбудовується в пальник. І ці пальники називають - пальниками низького тиску. Працюють ці пальника і при найнижчому тиск горючих газів в 0,005 атм. Пальника з низьким тиском можуть працювати і при високому тиску, але особливо вони необхідні при низькому тиску, менше 0,5 атм, де без інжекторної пальника ніяк не обійтися.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар