Каталог товарів
Фото Зварювальні пальники

Зварювальні пальники

Категорії

Одним з головних робочих інструментів для газозварника, є зварювальний пальник. Зварювальні пальники дають газозварювальне полум'я, нагрівають і розплавляють зварюються деталі з металу. Нові сучасні зварювальні пальники мають свої вимоги, в які входять такі особливості і можливості, як точні настройки і регулювання, підтримка режиму полум'я, стійкість зварювального полум'я потрібної форми і величини, висока міцність і надійність, простота і зручність в експлуатації і обслуговуванні, компактність і невелика вага.

Всі дані вимоги до конструкції і функціоналу пальника, дають можливість говорити про її якість і продуктивність.

Головними матеріалами, з яких виготовляються зварювальні пальники, є - латунь. З червоної міді в ній виготовлений - мундштук. Для того, щоб вага пальника був невеликий, іноді для її створення застосовують і більш легкі - алюмінієві сплави.

Застосовують зварювальні пальники для робіт з різними горючими газами, які стискають в суміші з киснем і повітрям. На сьогоднішній день найпоширенішими є ацетіленокіслородние пальника, які переважають на ринку зварювальної техніки. У них різні показники потужності, які дозволяють їм проводити зварку стали, товщиною від 0,2 до 30 мм, але є і спеціальні пальники з високими потужностями і ті, які застосовують для зварювання тонколистового заліза.

Поділ зварювальних пальників по їх конструктивних ознаками

За своєю конструкцією зварювальні пальники можуть бути інжекторними, або пальниками низького тиску, або без інжекторів, з високим тиском. Перший і другий вид пальників відрізняється відсутністю або наявністю в них спеціального інжектора, за допомогою якого проводиться підсмоктування горючих газів.

Застосовують інжектор через високого тиску в пальнику - горючого газу. При високий тиск, не менше 0,6 атм, він чинимо в пальник самостійно, і пальник може використовуватися без застосування інжектора. Пальник без інжектора працює при високому тиску, і звідси йде і її назва - пальник високого тиску.

При невеликому тиску горючого газу, менше 0,5 атм, подавати газ доводиться примусово, і її підсмоктування проводиться за допомогою інжектора, який вбудовується в пальник. І ці пальники називають - пальниками низького тиску. Працюють ці пальники і при найнижчому тиск горючих газів в 0,005 атм. Пальники з низьким тиском можуть працювати і при високому тиску, але особливо вони необхідні при низькому тиску, менше 0,5 атм, де без инжекторной пальника ніяк не обійтися.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні