Каталог товарів
Фото Сварка кольорових металів

Сварка кольорових металів

Категорії

Якість виробів і конструкцій з металу з високими експлуатаційними властивостями залежить і від складових, комбінованих вузлів з різних металів та їх сплавів. Саме в цьому випадку повністю проявляються переваги і гідності кожного металу і економляться дорожчі кольорові метали.

Технологія зварювання різнорідних кольорових металів. Особливості.

Сварка кольорових металів досить складна, ніж зварювання однорідного металу, але таких легкосваріваемих виробів дуже мало. До більш простим зварюються з'єднанням, можна віднести такі поєднання композицій металевих сплавів, як мідь і залізо, титан і ванадій, срібло і алюміній. Але сьогодні зварювати необхідно - алюміній і його сплави з титаном, міддю, сталлю, ніобієм, цирконієм і його сплавами, і іншими металами.

Конструкції з алюмінію і сталі використовуються в суднобудівної промисловості, палубних надбудовах і ряді інших деталей. Застосовують кольорові метали і їх сплави і для окремих деталей машин і механізмів та виготовлення з них зварних конструкцій. Сварка кольорових металів використовується і для ліквідації різних дефектів виливків, з цих металів та їх сплавів, виробів або конструкції, які мають велике значення для промисловості.

Даний вид зварювання вимагає планомірної і ретельної підготовки, в яку входить і вибір потрібних електродів, і присадочного металу, покритий або флюсу, а також необхідного режиму зварювання, за яким слід термічна, термомеханічна або тільки механічна обробка.

Під час проведення зварювання потрібно враховувати показники високій теплопровідності майже всіх кольорових металів і їх сплавів, щоб уникнути появи пір і непроварів, і той факт, що під час плавлення, кольоровий метал швидко окислюється. Все це призведе до забруднення наплавленого металу оксидами, і знизить міцність зварювального шва.

Виробляються зварювальні роботи з кольоровими металами, із застосуванням металевих електродів і флюсів, а також спеціальними штучними електродами з різними покриттями, вугільними або графітовими електродами, і не плавляться вольфрамовими електродами, в захисній газовому середовищі. Таким чином зварюються вироби з таких металів, як мідь, латунь, сплав міді з цинком, бронза, алюміній, силумін (сплав алюмінію з кремнієм), дюралюміній (сплав алюмінію з марганцем і магнієм). Сьогодні до цієї зварюванні додалися і зварювальні роботи виробів з алюмінієво-магнієвих сплавів, і сплавів алюмінію і марганцю.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні