ГоловнаДоставкаОплатаГарантіяСпівпрацяКонтактиСтаттіАкційні пропозиції!
Youtube СвармаксFacebook СвармаксInstagram Свармакс

Зварювання кольорових металів

13.07.2018

Якість виробів і конструкцій з металу з високими експлуатаційними властивостями залежить і від складових, комбінованих вузлів з різних металів та їх сплавів. Саме в цьому випадку повністю проявляються переваги кожного металу і заощаджуються більш дорогі кольорові метали.

Технологія зварювання різнорідних кольорових металів. Особливості.

Зварювання кольорових металів досить складна, ніж зварювання однорідного металу, але таких легкосвариваемых виробів дуже мало. До більш простим зварюваним з'єднанням, можна віднести такі поєднання композицій металевих сплавів, як мідь і залізо, титан і ванадій, срібло і алюміній. Але сьогодні зварювати необхідно - алюміній і його сплави з титаном, міддю, сталлю, ніобієм, цирконієм і його сплавами, і іншими металами.

Конструкції з алюмінію та сталі використовуються в суднобудівній промисловості, палубних надбудовах і ряді інших деталей. Застосовують кольорові метали та їх сплави і для окремих деталей машин і механізмів та виготовлення з них зварних конструкцій. Зварювання кольорових металів використовується і для ліквідації різних дефектів виливків, з цих металів та їх сплавів, виробів чи конструкції, які мають велике значення для промисловості.

Даний вид зварювання вимагає планомірної і ретельної підготовки, в яку входить і вибір потрібних електродів, і присадочного металу, покриттів або флюсу, а також необхідного режиму зварювання, за яким слід термічна, термомеханічна або тільки механічна обробка.

Під час проведення зварювання потрібно враховувати показники високої теплопровідності майже всіх кольорових металів і їх сплавів, щоб уникнути появи пір і непроваров, і той факт, що під час плавлення, кольоровий метал швидко окислюється. Все це призведе до забруднення наплавленого металу оксидами, і знизить міцність зварювального шва.

Проводяться зварювальні роботи з кольоровими металами, із застосуванням металевих електродів і флюсів, а також спеціальними штучними електродами з різними покриттями, вугільними або графітовими електродами, і неплавящимися вольфрамовими електродами, в захисному газовому середовищі. Таким чином зварюються вироби з таких металів, як мідь, латунь, сплав міді з цинком, бронза, алюміній, силумін (сплав алюмінію з кремнієм), дюралюміній (сплав алюмінію з марганцем і магнієм). Сьогодні до цієї зварюванні додалися і зварювальні роботи виробів з алюмінієво-магнієвих сплавів і сплавів алюмінію і марганцю.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар