Каталог товарів
Фото Обслуговування зварювального устаткування: що слід знати

Обслуговування зварювального устаткування: що слід знати

Категорії

Обслуживание сварочного оборудования

Зварювальні апарати застосовуються сегодня в приватному секторі, побуті и на виробництві, будівельних роботах. З ними проводять Різання, зварювання та наплавлення металу домашні майстри та Професійні зварювальники. Своєчасне и Грамотне обслуговування цієї техніки та патенти регулярно Проводити для того, щоб віключіті ее Можливі несправності, поломки и продовжіті срок служби агрегату на Довгі роки. Як правило, проводитися таке обслуговування и чищення, заміна зношеніх деталей, в спеціалізованіх сервісних центрах.

Альо побутові та Прості за конструкцією агрегати можна перевіряті и самостійно. Правда для цього необходимо мати хоча б мінімальній досвід таких робіт и знаті Пристрій техніки.

Если ви не знаєте, як проводять Такі роботи и не володієте Певна знань, краще НЕ різікуваті и довіріті їх фахівцям. Прідбаті Потрібний вид техніки і отріматі консультацію з будь-якої моделі зварювального апарату можна в інтернет-магазині «СварМакс", не залішаючі дому, онлайн.

Яким буває обслуговування техніки для зварювання?

Проводять огляд и догляд за технікою - планово, з метою ПРОФІЛАКТИКИ засмічення робочих вузлів, поломок и Перевірки всех систем (для попередження Виникнення проблем) и в разі аварії, при появі будь-якіх збоїв в работе або можливий поломок.

Другий вид обслуговування Включає в себе діагностику проблеми и Усунення з'явилася поломки або несправності (заміну деталі, блоку и т.п.).

Огляд зварювальних агрегатів: як часто его проводять?

У Доданий до зварювальних прістроїв правилами по ЕКСПЛУАТАЦІЇ електротехнічніх и електричних апаратів, вказуються и відрізкі годині, после Закінчення якіх нужно Проводити планові обслуговування. Загальний візуальній огляд апарату проводять перед початком кожного сеансу зварювання. Проводити его оператор, перевіряючі цілісність, Зовнішній вигляд техніки, Щоб не Пропустити з'явилися поломок, пошкоджень, дефектів.

При роботі з професійною технікою на виробництві, всегда віконується плановий профілактичний огляд всієї зварювальних агрегатів. Дана робота проводиться досвідченімі, кваліфікованімі співробітнікамі, експертами в сфері метрології, електрик. Головного техніком підприємства встановлюється графік Огляду для шкірного виду прістроїв:

Зварювальні Випрямлячі и трансформатори оглядають два рази на місяць, проводять поточний ремонт Чотири рази за рік и капітальний - один раз в три роки.
Перетворювачі для зварювання перевіряються Щотижня, ремонтуються п'ять разів в течение дванадцяти місяців. Капітальний ремонт цієї техніки проводять один раз в два роки.
Зварювальні автомати и напівавтоматі оглядають Щодня. Поточний ремонт у них проводитися Чотири рази за рік и капітальний - один раз в течение двух років.

Звичайна планова перевірка справності прістроїв складається з декількох етапів:

  • Зовні вівчається агрегат на предмет механічного пошкодження або других несправностей.
  • Проводитися пробний запуск зварювального апарату (на холостому ходу), на п'ять-десять хвилин.
  • Перевіряються его ізоляція, визначаються якісні характеристики, робота всех функцій, проводяться заміри.
  • Механізми заземлення контролюються на справну роботу прістроїв.
  • Агрегати перевіряються в теплі для них НАВАНТАЖЕННЯ.

Така послідовність НЕ дает Пропустити жодної можлівої проблеми або поломки пристрою.

Коли апарат потребує ремонту?

Якість техніки візначається таким же високим якістю его складання и всех вікорістовуваніх деталей и робочих блоків. Чи не Менш Важливі і умови, в якіх експлуатуються и зберігають техніку. При порушенні правил ЕКСПЛУАТАЦІЇ агрегат Швидко зношується и могут війта з ладу ОКРЕМІ модулі чи все системи. Відбутіся це може і при вікорістанні неякісніх або неправильно обраних комплектуючих. В ремонті агрегат потребує при таких ознака:

  • нестабільна зварювальний дуга або повна ее Відсутність;
  • швидке перегрівання агрегату;
  • залипання електродів до поверхні металу;
  • апарат НЕ включається.

Такі несправності могут сігналізуваті про знос плати вентилятора, проводів, контактів, других функціональніх вузлів. Вінікають смороду при неправільній ЕКСПЛУАТАЦІЇ, ударах, перепадах Струму в мережі, механічніх пошкодженнях. Віконується перевірка, діагностика и ремонт всех прістроїв фахівцямі з скроню кваліфікацією.

 

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні