Каталог товарів
Фото Характеристика і види "контактного зварювання"

Характеристика і види "контактного зварювання"

Категорії

Сучасна електрична контактне зварювання - це робота з металами і конструкціями, і проводиться вона для отримання нероз'ємного з'єднання металевих деталей, шляхом застосування і комбінування тиску і тепла. Через кромки металу, який зварюється, пропускається електричний струм високої потужності, і це сприяє виділенню великої кількості тепла в місці безпосереднього контакту, і по всьому об'єму, прилеглого до крайки, металу.

Метал крайок, які зварюються, при контактному зварюванні нагрівається до м'якого, пластичного стану, або розплавляється. Цей спосіб зварювання іноді носить назву - зварювання опору, так як для процесу тепловиділення головну роль грає електричне опору в області контакту - металу.

Є кілька видів контактного зварювання і її різновидів:

  • зварювання стикове з опалювальному і опором;
  • зварювання точкова;
  • зварювання роликовий або шовна.

При першому виді зварювання (стикового) все зварюються конструкції і деталі поміщають і щільно закріплюють в затискачах машини, а через гнучкі шини надходить струм від вторинної обмотки спеціального трансформатора. Через замкнуту ланцюг зведених впритул деталей торців, які щільно стискають, пропускають електричний струм. Місця з'єднання нагріваються до пластичного стану металу і місця стику стискаються при додатку зусилля. Таким чином виходить нероз'ємне з'єднання або зварений шов, методом стикового зварювання опору.

При точковому зварюванні обидві частини деталі затискаються між електродами точкової машини. А електроди в електродних тримачів закріплюються в нижньому і верхньому плечі машини. При використанні гнучких шин, ці плечі з'єднують з вторинною обмоткою спеціального трансформатора. Цей спосіб зварювання застосовують для зварювання тонколистового заліза внахлест і при роботі з арматурними каркасами. Різновидом такої зварювання є точкова рельєфна зварювання.

Шовна або роликовий зварювання виробляється для зварювання двох деталей внакрой і затискають їх між мідних електродів, які виконані у вигляді роликів, встановлених на плечах машини, і до них через гнучкі шини проводять струм, від обмотки вторинної - спеціального трансформатора. Застосовується ця сварка для міцного і надійного з'єднання, з високою непроникністю листів заліза, внакрой. Проводиться контактне зварювання за допомогою нових інверторних агрегатів, створених для робіт з металів і металевими конструкціями.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні