Каталог товарів
Фото Вибір зварювання ТМ Луч Профи

Вибір зварювання ТМ Луч Профи

Категорії

Зварювальне обладнання відомої російської компанії Луч Профи користується заслуженим попитом у численних користувачів і отримує численні позитивні відгуки як від початківців майстрів, автолюбителів, так і професійних зварювальників. Продукція компанії включає в свій асортимент кілька десятків зварювальних агрегатів, з якими проводиться зварювання, різання і наплавлення металів і виробів з них. На нашому сайті ми надаємо найбільш популярні і затребувані моделі техніки для зварювання від цього виробника, побутового, напівпрофесійного і професійного класу.

Залежно від типу робіт, видів, що зварюється і робочого навантаження, вибирається і тип агрегату: зварювальний інвертор, напівавтомат, аргонодуговая зварювання, плазморез, його клас і рівень потужності, функціональності.

Технічні характеристики і основні переваги зварювальних агрегатів ТМ Луч Профи

Створені з якісних і міцних матеріалів, з використанням більш досконалих технологій, зварювальні апарати цієї компанії, мають ряд переваг, до яких можна віднести:

  • невеликий розмір і вага при високих показниках потужності;
  • висока якість зварювання і зварювальних швів;
  • простоту в експлуатації і обслуговуванні;
  • безпеку в роботі;
  • якість всіх комплектуючих, робочих вузлів;
  • функціональність, робочу витривалість;
  • довгий термін служби, невисоку вартість.

Технічні характеристики у виробів цього виробника високі і вони можуть добре конкурувати з технікою відомих зарубіжних компаній, але при цьому купити їх можна за більш доступною ціною. Гарантія на них висока - двадцять чотири місяці, що також свідчить на користь їх якості та надійності. Завдяки кільком системам захистів, працювати з ними можна навіть в складних умовах. Тому, купуючи продукцію цієї компанії, можна не переживати про те, що вона вийде з ладу в самий невідповідний момент.

Ресурс у агрегатів вище середнього, і вони можуть тривалий період часу зварювати з електродами, діаметром на 3 мм і 4 мм. Більш потужні професійні моделі працюють з електродами, діаметром - 5 мм (значення маркування не нижче «300»). Співвідношення ціни та якість до них одне з кращих. Особливу популярність зварювальні апарати Луч Профи отримали серед автолюбителів. Використовую їх часто і в автомайстерень, на станціях технічного обслуговування, в автомайстерень. Вкладені в їх покупку кошти окупляться дуже швидко.

Види продукції: призначення зварювальних апаратів компанії

Кожен вид агрегатів, представлений у нас широкою лінійкою агрегатів, ціна яких варіює, залежно від їх потужності і функціональності. у нас можна вибрати як побутові, невисокі за ціною, для дому та дачі і більш потужні професійні агрегати, для застосування на виробництві, будівельному майданчику і т.п. Які види сварочніка можна придбати у нас? Поділяються вони на чотири категорії: в

Зварювальні інвертори - невисокі за вартістю агрегати, з якими проводять ручну електродугове зварювання, різання і наплавлення металів. У них встановлені нові інверторні силові транзистори і тиристори Toshiba, які знизили з розмір і вага і підвищили міцність, надійність. Дизайн у виробів ергономічний.

Корпус виконаний з ударопрочних матеріалів. Технічні характеристики високі. Діапазон налаштувань широкий. У багатьох моделей є цифровий дисплей. Є кілька систем захистів. Працювати з ними не складно. Використовуються для роботи в приміщенні і на вулиці.

 

Зварювальні напівавтомати - «два в одному», з якими проводять як напівавтоматичну зварювання зварювальним дротом в захисному середовищі газу, флюсового, без газу і ручну електродугове зварювання штучними покритими електродами.

Застосовують їх для зварювання чорних і кольорових металів. При роботі з ними використовуються всі види електродів, включаючи і ті, які застосовують для зварювання особливо складних виробів і конструкцій.

Діапазон струму зварювання у них широкий і це дозволяє більш простіше налаштувати потрібні параметри для робіт, роблячи шви зварювання з цими агрегатами - міцними, акуратними і чистими, що особливо важливо при роботі з тонколистовим металом кузовів машин.

 

 

 

Плазморізи - потужні і функціональні агрегати, створені на основі унікальних технологій. В їх пристрій включені нові інверторні схеми і силові транзистори.

До їх переваг можна віднести - надійність, безпеку в роботі, потужність і функціональність, при невеликому розмірі і вазі. У роботі вони прості, а їх налаштування зрозумілі і все знаходяться на лицьовій панелі агрегатів, як і цифрове табло.

Для початку роботи з ними, до євророз'єм під'єднують пальник. Використовують агрегати для проведення зварювання тонколистового металу і плазмового різання. Транспортують їх за допомогою рукоятки.

Працюють вони за допомогою стиснутого повітря, що подається під тиском. Підживлюються від однофазних мережі. Гарантія на них - два роки. Регулювання плавні.

Аргонно-дугові зварювальні апарати - професійного класу, з високою потужністю, функціональністю і робочої витривалістю. Дані моделі найчастіше використовуються на будівельному майданчику, в майстернях, на виробництві. З ними проводять зварювання кольорових і чорних металів, в захисному середовищі аргонового газу.

Режимів зварювання два - аргонно-дугова і ручна електродугова зварювання. Налаштування у виробів знаходяться на лицьовій панелі. Вони прості і зрозумілі для кожного зварника. Якість зварювальних швів у цього агрегату дуже висока. Клас захисту високий.

Є кілька додаткових функцій і систем, які роблять роботу з ними більш простий і якісною. Гарантія на вироби дуже висока, як і на всю техніку Луч Профи.

Як зробити вибір? Точно визначитеся, для яких робіт вам потрібен агрегат, вивчіть представлені в каталозі агрегати, їх технічні характеристики або позначте потрібні параметри в системі пошуку, ціновий діапазон і отримаєте ряд виробів, які будуть відповідати всім вашим вимогам.

 

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні