Каталог товарів
Фото У чому складність зварювання міді?

У чому складність зварювання міді?

Категорії

Розплавлення міді відбувається при діапазоні температур - 1080-1830 градуса Цельсія. При інтервалі температур від 300 до 500 градусів Цельсія мідь ставати горячеломкостью. При рідкому стані мідь може розчиняти кисень і водень і це робить зварювання міді більш важкою. Сварка міді вважається складною через її високу теплопровідність, яка в шість-сім разів перевищує теплову провідність стали і її сплавів. У розплавленому стані мідь дуже рідких.

Якщо зварювання міді проводиться дугового зварювання, то величина струму повинна бути дуже високою. Через високу жидкотекучести, яка є у міді, кромки цього металу і його сплавів необхідно з'єднувати дуже щільно, без зазорів. При розкриття кромок їх кут повинен бути 90 градусів. Якщо мідь має товщину більше шести міліметрів, то її зварювання проводять після попереднього підігріву. Мідні листи від одного до трьох міліметрів зварюють з відбортовкою кромок, без застосування присадочного металу.

Тонкі листи, які менше шести міліметрів, після сполучної зварювання необхідно прокувати в холодному стані, а більш товсті - при температурі, не нижче 200-300 градусів Цельсія. Проковувати металеві шви і перехідна зона. Після проковки, щоб шви на метали були пластичними і в'язкими, метал обпалюють до температури від 550 до 660 градусів, і швидко охолоджують у воді, для додання зоні близько швів дрібнозернистої будови. Якщо проводити проковку металу при температурі вище 300 градусів Цельсія, то можуть виникнути тріщини, так як мідь стає дуже крихкою.

Проводять таку зварювання дугою довгою до 10-15 мм, на постійних показниках струму, прямої полярності і напрузі 40-55В, металевим або вугільним електродом, із застосуванням порошкових (флюсових) покриттів. Щоб не сталося окислення міді, зварювання проводиться швидко, без перерви і зупинок, зі швидкістю, що не менше ніж 0,25 м / хв. Присадний пруток повинен бути поміщений між кінцями електродів і розплавленої ванни основного металу, що не зануреної в ванну. Електрод розташовують під кутом 70-80 градусів, а присадний прут - 39 градусів по відношенню до листів, які зварюють. Дріт, яка плавиться, у вигляді крапель надходить в зварювальну ванну. Також мідь зварюють і за допомогою вольфрамового електрода в захисному середовищі азоту. При газовому зварюванні міді, завтовшки до 10 мм, її зварюють полум'ям, потужність якого становить 150 дм3 / год ацетилену на один міліметр товщини полум'я.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні