Каталог товарів
Фото Топ-5 зварювальних напівавтоматів

Топ-5 зварювальних напівавтоматів

Категорії

Сучасний ринок зварювальної техніки пропонує великий асортимент зварювальних напівавтоматів побутового, напівпрофесійного і професійного класу. Вони відрізняються по потужності, кількості режимів зварювання, набору функцій, продуктивності і витривалості. Як правильно вибрати потрібний зварювальний напівавтомат, не переплачуючи зайвих грошей? І на які параметри варто звертати увагу?

Вибір моделей залежить від сфери використання техніки. До недорогим і перевіреним моделям техніки можна віднести напівавтомати компанія Edon, Redbo, Белмаш, Іскра, Кайзер, Дніпро-М, Кентавр. Важливо вибирати перевірені моделі, які мають безліч позитивних відгуків, прості і безпечні в роботі.

Топ-5 зварювальних напівавтоматів для побутової та промислової зварювання

Серед широкої лінійки сварочніка цих компаній можна виділити п'ять апаратів, які знаходяться в топі. Вони популярні, затребувані, заслужили повагу у приватних майстрів і професійних зварювальників. До них відносять:

Edon MIG 315

Зварювальний апарат професійного класу, інверторного типу. Використовується для зварювання сталі та інших видів металів. Діапазон його струму зварювання широкий і його можна змінювати в межах від 20 до 315А. Він невеликий, компактний, коштує недорого і відповідає встановленим стандартам. Система охолодження у нього подвійна і це дозволяє працювати з ним тривалий час, без перерви, з високими навантаженнями. Режимів зварювання у нього два - напівавтоматичний, з дротом, і ручній, з використанням електродів. Налаштування продувки до і після зварювання - плавна.

Redbo MIG 320

Одна з найпопулярніших моделей зварювальних напівавтоматів. Клас моделі - професійний. Використовується агрегат найчастіше на станціях технічного обслуговування і невеликих підприємствах. Характеристики по вихідному струму у нього кращі. Споживання енергії невелика, економне. Для роботи з ним використовують будь-який вид дроту, включаючи і алюмінієву, і будь-який вид штучних покритих електродів.

Белмаш МИГ 320

Високопотужний зварювальний напівавтомат, застосовуваний для зварювання стали з невеликими домішками і низьким вмістом вуглецю. Встановлені в ньому інверторні силові транзистори дозволили зберегти потужність апарату, робить його більш компактним і невеликим за вагою. Проводити з ним можна напівавтоматичну, ручну електродугове і аргонно-дугове зварювання. До його переваг можна віднести високу якість швів зварювання, економічність, ефективний захист від перегрівання. Гарантія на модель - три роки.

Іскра МИГ 340

Дана модель універсального зварювального напівавтомата займає одне з перших місць по продажу на ринку зварювальної техніки. Продуктивність і витривалість у нього висока. Набір функцій розширений. Використовувати його можна для напівавтоматичного та ручного електродугового зварювання. Якість швів зварювання високе. Є кілька захистів від перегрівання і перевантажень. Використовують його найчастіше на виробництві, станції технічного обслуговування, в майстернях для створення решіток, огорож.

 

Кайзер МИГ 305

Універсальний зварювальний напівавтомат, з яким можна проводити напівавтоматичне зварювання з плавиться дротом і ручну електродугове зварювання покритими штучними електродами. Він підійде і для побутових робіт і зварювання професійного рівня. Діапазон струму зварювання широкий і регулюється в межах від 20 до 305а. Управління у нього просте, зрозуміле. Всі регулювання точні. Корпус сталевий, високоміцний. Рукоятка спрощує його перенесення. ККД високий. Гарантія на нього висока - дванадцять місяців.

 

 

 

 


Кожен з цих зварювальних агрегатів має свої особливості, дізнаватися про які ми рекомендуємо у менеджерів магазину.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні