ГоловнаДоставкаОплатаГарантіяСпівпрацяКонтактиСтаттіАкційні пропозиції!
Youtube СвармаксFacebook СвармаксInstagram Свармакс

Топ-5 зварювальних напівавтоматів

24.07.2018

Сучасний ринок зварювальної техніки пропонує великий асортимент зварювальних напівавтоматів побутового, напівпрофесійного і професійного класу. Вони відрізняються за потужністю, кількістю режимів зварювання, набору функцій, продуктивності і витривалості. Як правильно вибрати потрібний зварювальний напівавтомат, не переплачуючи зайвих грошей? І на які параметри варто звертати увагу?

Вибір моделей залежить від сфери використання техніки. До недорогим і перевіреним моделей техніки можна віднести напівавтомати компанія Edon, Redbo, Белмаш, Іскра, Кайзер, Дніпро-М, Кентавр. Важливо вибирати перевірені моделі, що мають безліч позитивних відгуків, прості і безпечні в роботі.

Топ-5 зварювальних напівавтоматів для побутової та промислової зварювання

Серед широкої лінійки сварочников цих компаній можна виділити п'ять апаратів, які знаходяться в топі. Вони популярні, затребувані, заслужили повагу у приватних майстрів і професійних зварювальників. До них відносять:

Edon MIG 315

Edon MIG 315Зварювальний апарат професійного класу, інверторного типу. Використовується для зварювання сталі та інших видів металів. Діапазон його струму зварювання широкий і його можна змінювати в межах від 20 до 315А. Він невеликий, компактний, коштує недорого і відповідає встановленим стандартам. Система охолодження у нього подвійна і це дозволяє працювати з ним тривалий час, без перерви, з високими навантаженнями. Режимів зварювання у нього два – напівавтоматичний, з дротом, і ручного електродугового, з використанням електродів. Налаштування продувки до і після зварювання – плавна.

Redbo MIG 320

Redbo MIG 320Одна з найпопулярніших моделей зварювальних напівавтоматів. Клас моделі – професійний. Використовується агрегат частіше всього на станціях технічного обслуговування і невеликих підприємствах. Характеристики по вихідному струму у нього кращі. Споживання енергії невелике, економне. Для роботи з ним використовують будь-який вид дроту, включаючи і алюмінієву, і будь-який вид штучних покритих електродів.

Белмаш МИТЬ 320

Белмаш МИТЬ 320Високопотужний зварювальний напівавтомат, застосовуваний для зварювання сталі з невеликими домішками і низьким вмістом вуглецю. Встановлені в ньому інверторні силові транзистори дозволили зберегти потужність апарату, делав його більш компактним і невеликою вагою. Проводити з ним можна напівавтоматичну, ручне електродугове і аргонно-дугове зварювання. До його достоїнств можна віднести високу якість швів зварювання, економічність, ефективний захист від перегрівання. Гарантія на модель – три роки.

Іскра МИТЬ 340

Іскра МИТЬ 340Дана модель універсального зварювального напівавтомата займає одне з перших місць по продажах на ринку зварювальної техніки. Продуктивність і витривалість у нього висока. Розширений набір функцій. Використовувати його можна для напівавтоматичного та ручного електродугового зварювання. Якість швів зварювання висока. Є кілька захистів від перегрівання і перевантажень. Використовують його найчастіше на виробництві, станції технічного обслуговування, майстерень для створення решіток, огорож.

Кайзер МИТЬ 305

Кайзер МИТЬ 305Універсальний зварювальний напівавтомат, з яким можна проводити напівавтоматичне зварювання з плавким дротом і ручне електродугове зварювання покритими штучними електродами. Він підійде і для побутових робіт і зварювання професійного рівня. Діапазон струму зварювання широкий і регулюється в межах від 20 до 305А. Управління у нього просте, зрозуміле. Всі регулювання точні. Корпус сталевий, високоміцний. Рукоятка спрощує його перенесення. Високий ККД. Гарантія на нього висока – дванадцять місяців.

Кожен з цих зварювальних агрегатів має свої особливості, дізнаватися про яких ми рекомендуємо у менеджерів магазину.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар