Каталог товарів
Фото ТМ Edon: Зварювальні напівавтомати

ТМ Edon: Зварювальні напівавтомати

Категорії

Сварочные полуавтоматы ТМ Эдон

На сучасному ринку техніки для будівництва і ремонту, зварювальні агрегати ТМ Edon, займають високі місця з продажу і користуються заслуженою повагою у фахівців і професійних зварювальників. Завод цієї китайської компанії був запущений в 2001 році і по сьогоднішній день на ньому випускають великий асортимент техніки, розрахований на різного покупця: домашнього майстра і робочого будівельної бригади, автослюсаря.

На відміну від європейських зразків, агрегати компанії коштують значно дешевше, не уступаючи їм при цьому за якістю, міцності, надійності та довгому терміну служби. В інтернет-магазині «СварМакс» ми пропонуємо для своїх покупців купити інвертори або зварювальні напівавтомати Edon по які завищеними цінами як побутового, так і професійного класу, з високою гарантією якості.

Технічні характеристики і переваги зварювальних напівавтоматів ТМ Edon

Найбільш затребувані у зварювальників, напівавтомати Edon можуть застосовуватися для зварювальних робіт в побуті і на виробництві, власниками дач і заміських будинків, в комунальних господарствах та на будівельних майданчиках, на підприємствах і станціях технічного обслуговування. До переваг техніки виробника відносять такі параметри і властивості, як:

  • зручність і безпеку при експлуатації;
  • довгий термін служби і хорошу ремонтопридатність;
  • невелика вага і розмір при високій потужності і продуктивності;
  • якість роботи і акуратність, міцність зварювальних швів;
  • набір декількох спеціальних захистів і систем, які роблять зварювання більш комфортною і простий;
  • доступну вартість.

Поділяються ці агрегати на пристрої побутового, напівпрофесійного. професійного та промислового класу. Підживлюються однофазовий моделі від побутової малопотужної мережі з показником напруги в 220 В, а промислові, від трьохфазову виробничої мережі з показником напруги в 380 В. Працювати з ними можна як в середовищі захисного газу, так і без нього, застосовуючи звичайну зварювальну і порошкову флюсових дріт , а також проводити додатково зварювання в ручному електродуги або аргонно-дугового режимі, застосовуючи штучні плавляться і вольфрамові тугоплавкі електроди.

Переносять їх (залежно від обраної моделі) за допомогою однієї, двох рукояток або перевозять на спеціальному візку з колесами. Корпус виробів виконаний з високоміцного металу і пластина, а на передній панелі агрегатів знаходиться цифрове табло, що відображає всі поточні параметри роботи. Вентилятори у них потужні і не дають перегріватися агрегату і при тривалій зварюванні.

Струм зварювання в них може регулюватися в самих різних діапазонах, до 200А, від 200 до 250А, від 250 до 300А, від 300 до 350А, від 350А, споживана потужність - від 10 до 15кВт, від 15кВт, від 4 до 5 кВт, від 5 до 7кВт, від 7 до 10 кВт (все залежить від класу виробу і показника його потужності).

Побутові або професійні напівавтомати: які краще?

При виборі напівавтомата для зварювальних робіт, необхідно точно знати, для яких робіт він потрібен і які навантаження будуть надаватися на техніку. Для побутових робіт і зварювання огорож, ремонту особистого автомобіля і інших невеликих і не частих робіт по обробці металу, краще купувати побутові однофазовий пристрої, які підживлюються від однофазних мережі з напругою в 220В. Вони невеликі, легкі по вазі і зручні в роботі і транспортуванні.

Для будівельних бригад підійдуть більш потужні професійні моделі, які більш функціональні і можуть витримувати великі робочі навантаження.

Напівавтомати промислового класу застосовують найчастіше на виробництві. Вони великі, громіздкі і підживлюються від трьохфазову мережі, з напругою в 380В. Такі агрегати можуть працювати тривалий час без перерви на охолодження.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні