ГоловнаДоставкаОплатаГарантіяСпівпрацяКонтактиСтаттіАкційні пропозиції!
Youtube СвармаксFacebook СвармаксInstagram Свармакс

Технологічні особливості зварювальних напівавтоматів.

13.07.2018

Типи зварювальних напівавтоматів

Зварювальні напівавтомати, застосовувані в будівельно-монтажних і ремонтних роботах, створені із застосуванням інверторних технологій, з'явилися зовсім недавно. Але завдяки своїм високим показникам міцності, надійності і функціональності, стали найбільш популярними агрегатами для зварювання, різання та напрямки конструкцій і виробів з металу. Роботи з цими агрегатами проводять у захисному газовому середовищі (інертному газі), з допомогою електродного дроту.

Технологічні особливості зварювальних напівавтоматів.

Технології не стоять на місці. І нові типи зварювальних напівавтоматів стають все більш надійними, функціональними і з високими показниками міцності і витривалості. Інверторні технології, застосовувані в них, зменшили їх вагу і розмір, і збільшили число захисних функцій. Робота та обслуговування у них просте і освоїти цю техніку зможе навіть професійний зварювальник. Все це робить ці сварочники сьогодні найбільш популярними у споживачів.

В якості джерела струму, інверторний напівавтомат використовують зварювальний інвертор. Цей пристрій перетворює вступник змінний струм у постійний, в особливому модулі, на виході з зварювального трансформатора. Тому основними деталями інвертора залишаються високочастотний трансформатор і випрямляч. У професійних класах техніки в пристрій включають і коректори коефіцієнта потужності, який застосовується для синхронізації струму по синусоидам вхідного напруги, і це забезпечує стабільність напруги в інверторі.

У порівнянні зі зварювальними інверторами, напівавтомати відрізняються більш високою якістю зварювальних швів, які не вимагають додаткової зачистки від шлаків. Вони продуктивні та функціональні, і з їх застосуванням продуктивність роботи зварника підвищується в кілька разів.

До переваг даної техніки можна віднести і легкий підпал дуги, високу швидкість зварювального процесу, і простоту в управлінні і обслуговуванні. З ними можна проводити зварювання будь якої складності, і при цьому не міняти електродів.

Як проводиться зварювання за допомогою зварювального напівавтомата

Зварювання зі зварювальними напівавтоматами проводиться шляхом автоматичної подачі зварювального дроту в зону горіння дуги, з плавним регулюванням швидкості подачі. В зону горіння подається і захисний аргоновий або вуглекислий газ, який не дає металу взаємодіяти з киснем і швидко іржавіти. Як правило, зварювальні напівавтомати універсальні і можуть використовуватися як в побуті, так і на виробництві.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар