Каталог товарів
Фото Технологічні особливості зварювальних напівавтоматів

Технологічні особливості зварювальних напівавтоматів

Категорії

Зварювальні напівавтомати, що застосовуються в будівельно-монтажних і ремонтних роботах, створені із застосуванням інверторних технологій, з'явилися зовсім недавно. Але завдяки своїм високим показникам міцності, надійності і функціональності, стали найбільш популярними агрегатами для зварювання, різання та напрямки конструкцій і виробів з металу. Роботи з цими агрегатами проводять в захисній газовому середовищі (інертному газі), за допомогою електродного дроту.

Технологічні особливості зварювальних напівавтоматів

Технології не стоять на місці. І нові типи зварювальних напівавтоматів стають все більш надійними, функціональними та з високими показниками міцності і витривалості. Інверторні технології, що застосовуються в них, зменшили їх вагу і розмір, і збільшили число захисних функцій. Робота і обслуговування у них просте і освоїти цю техніку зможе навіть не професійний зварювальник. Все це робить ці сварочніка сьогодні найбільш популярними у споживачів.

Як джерело струму, інверторний напівавтомат використовує зварювальний інвертор. Цей пристрій перетворює надходить змінний струм в постійний, в особливому модулі, на виході з зварювального трансформатора. Тому основними деталями інвертора залишаються високочастотний трансформатор і випрямляч. У професійних класах техніки в пристрій включають і коректори коефіцієнта потужності, який застосовується для синхронізації струму по синусоїді вхідного напруги, і це забезпечує стабільність напруги в инвертор.

У порівнянні із зварювальними інверторами, напівавтомати відрізняються більш високою якістю зварювальних швів, які не вимагають додаткової зачистки від шлаків. Вони продуктивні і функціональні, і з їх застосуванням продуктивність роботи зварника підвищується в кілька разів.

До переваг даної техніки можна віднести і легкий підпал дуги, високу швидкість зварювального процесу, і простоту в управлінні і обслуговуванні. З ними можна проводити зварювання будь-якої складності, і при цьому не міняти електродів.

Як проводиться зварювання за допомогою зварювального напівавтомата

Сварка із зварювальними полуавтоматами проводиться шляхом автоматичної подачі зварювального дроту, в зону горіння дуги, з плавним регулюванням швидкості її подачі. В зону горіння подається і захисний аргоновий або вуглекислий газ, який не дає металу взаємодіяти з киснем і швидко іржавіти. Як правило, зварювальні напівавтомати універсальні і можуть використовуватися як в побуті, так і на виробництві.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні