Каталог товарів
Фото ТМ Луч Профи: Зварювальні напівавтомати

ТМ Луч Профи: Зварювальні напівавтомати

Категорії

У чому секрет популярності зварювальних напівавтоматів торгової марки Луч Профи? Створені з урахуванням всіх запитів споживачів вони при високій якості і надійності недорогі за вартістю і відрізняються довгим терміном служби. Вся серія Профі цієї компанії включає в себе побутові, професійні та промислові моделі техніки для зварювання, з високою потужністю, функціональністю і робочої продуктивністю. Впроваджені в них нові технології і встановлені силові інверторні транзистори зробили агрегати компактними, простими в експлуатації і невеликими за вагою.

Вибрати необхідну модель і купити вже відомі і нові зварювальні напівавтомати ТМ Луч Профи на сайті «СварМакс» можна за розумною ціною, оформивши замовлення онлайн. Всі вони сертифіковані, мають тривалі гарантійний термін і відповідають встановленим на них міжнародним стандартам.

Технічні параметри та властивості напівавтоматів Луч Профи

До найбільш важливим параметрам техніки цієї серії, відносять такі дані:

  • клас вироби - побутової, професійний, промисловий. Перші два працюють від мережі з показником напруги в 220В, а промисловий, виключно від мережі з показником напругою в 380В;
  • режим робіт з газом і без нього, а також наявність режимів ручного електродугового і аргонно-дугового зварювання;
  • діапазон регулювання струму зварювання - від 200 до 250А, від 250 до 300А, від 300 до 400А, від 400А і вище;
  • показник споживаної потужності - від 10 до 15 кВт, від 15 кВт, від 5 до 7 кВт, від 7 до 10 кВт;
  • робоча мережа - однофазова, з напругою в 220 В і трьохфазова виробнича, з напругою в 380 В.

Гарантія на сварочніка цієї компанії висока і становить двадцять чотири місяці. Корпус у них зроблений з міцних і ударотривких матеріалів - металу і пластика. Вбудовані потужні вентилятори не дають агрегатів перегріватися при тривалій зварювання. На лицьовій частині пристрій знаходяться: всі налаштування для роботи, цифрове табло, на якому відображаються всі точні показники встановлених налаштувань і роз'єми для підключення кабелів. На верхній частині корпусу розташовані одна або дві рукоятки, за допомогою якої техніка переноситься до місця роботи або зберігання. Найбільш важкі промислові агрегати постачають і додатковими коліщатками, роблячи їх транспортування простіший незважаючи на велику вагу.

Переваги зварювальних напівавтоматів Луч Профи

Підібрати серед асортименту компанії агрегат для зварювання цього типу не складно, як новачкові, тільки починає працювати з металом, так і кваліфікованого робітника. Дана будівельно-ремонтна техніка підійде для зварювальних робіт на виробництві, станціях технічного обслуговування, в автомайстерень і на будівельних майданчиках, в побуті, приватному секторі, гаражі. Також її достоїнствами вважаються:

  • багатофункціональність (можливість проводити зварювання в напівавтоматичному, ручному електродуги і аргонно-дугового режимі, застосовуючи в якості витратного матеріалу як зварювальний дріт, так і штучні покриті електроди);
  • невелика вага, компактність, ергономічність корпусу, простоту в управлінні і обслуговуванні;
  • хороший набір захисних систем і функцій, які спрощують роботу з полуавтоматами і дозволяє освоїти зварювання з ними навіть не досвідченому оператору;
  • хорошу ремонтопридатність і довгий термін служби;
  • невисоку вартість.

З ними можна зварити конструкції і чорних і кольорових металів, товсті заготовки і тонколистовий залізо, використовуючи і електроди, призначені для особливо складних конструкцій. Робочу мережу вони не перевантажують, створюючи навіть при перепадах струму мережі високоякісні і міцні шви зварювання, які не потрібно додатково зачищати. Фахівці зварювального справи рекомендують техніку цієї торгової марки, як кращий інструмент, за допомогою якого можна зварювати, різати і наплавляти метал в побутових і промислових умовах.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні