Каталог товарів
Фото Зварювальні апарати: огляд новинок весна-літо 2018

Зварювальні апарати: огляд новинок весна-літо 2018

Категорії

Щорічно, компанії, що займаються випуском зварювальної техніки, пропонують своїм покупцям, нові і більш вдосконалені моделі зварювальної техніки інверторного типу. Створюються вони з використанням унікальних технологій, сучасних вимог щодо якості та функціональності. У 2018 року такі новинки випустили компанії Сталь, Кедр, Форсаж, Procraft, WMaster, Сварог і Edon.

У нашому магазині побачити все новинки можна в каталозі кожного виду агрегатів: інверторів, напівавтоматів, плазмореза, побутового і професійного класу.

Повний перелік кращих новинок зварювальної техніки

Інвертори

Сталь ММА-250Д - недорогий зварювальний інвертор, створений для робіт в побутових умовах, заміському будинку, гаражі. Дана модель в порівнянні з минулими агрегатами має широкий плечовий ремінь, з ним можна працювати в важкодоступних місцях, на висоті. Вентилятор у нього посилений, потужний. Є цифровий дисплей, на якому відображається сила струму. Гарантія на нього два роки. Ціна доступна. Комплектація стандартна.

Мінськ МТЗ МСА ММА 360 (кейс) - невеликий за розміром інвертор, побутового класу. Використовують його для робіт в гаражі і в заміському будинку. Важить модель 5 кг і переносити його під час роботи можна на плечі. Працює він від побутової однофазовий мережі. Діапазон струму інвертора знаходиться в межах від 20 до 360А. Потужність апарату - 7,2 кВт. Діаметр робочих електродів - 4 мм. Апарат простий в роботі, економічний, не боїться коливань напруги в мережі. Рівень шумів невисокий.

Беларусмаш ММА 330 кейс - один з кращих інверторів, з оптимальним набором функцій, призначений для професійних зварювальних робіт. Працює він від побутової малопотужної мережі, з напругою в 220В і частотою струму - 50Гц, показуючи хорошу роботу і якість швів зварювання і при перепадах напруги в мережі. Діаметр робочих електродів моделі - 1,6-5 мм. Важить він 5,3 кг. Споживання енергії у агрегату - 7,3кВт. Охолоджується за допомогою вентилятора.

зварювальні напівавтомати

Procraft SPH-310 - модель зварювального напівавтомата бюджетного класу. До його переваг можна віднести великий вибір налаштувань та функцій, які допоможуть зробити роботу з ним більш простою і зрозумілою, а якість швів зварювання - найкращим. До них відносять: регулювання швидкості подачі дроту, сили струму і індуктивності, наявність датчиків перегрівання і включення в мережі, кнопки прискореної заправки зварювального дроту і перевірки газу, захисного запобіжника для включення підігрівання вуглекислотного редуктора.

Беларусмаш БСА MIG / MMA-410 - популярна модель зварювального напівавтомата, випущена відомих виробником. Клас вироби - професійний. Зварювати з нею можна всі види сталі або алюмінію. Діаметр його робочого дроту - 0,6-1 мм і зварювальних електродів - 1,5-5 мм. Шви зварювання у нього дуже якісні, міцні. Система охолодження ефективна і це дозволяє працювати з ним в різних режимах зварювання тривалий час без перерви.

аргоннодуговий апарати

Wmaster Alumig-300P - один з тих зварювальних агрегатів, який зможе впорається зі зварюванням виробів з кольорових металів, алюмінію і його сплавів. В апараті можна записати до десять програм, які дозволяють підлаштувати процес зварювання автоматично і після вибирати встановлену програму, під певний вид зварювання і тип зварюваного металу. Механізм подачі дроту у нього четирехроліковий. Це дозволяє приєднувати у нього більш подовжений зварювальний рукав. Є у нього і режими 2Т і 4Т. Ціна агрегату цілком розумна.

плазморізи

Edon CT-420 - високощний універсальний агрегат для зварювання. Він володіє великим числом функцій, які дозволяють проводити різні види зварювання, за допомогою всього одного цього агрегату. З ним можна проводити ручну електродугове зварювання, штучними покритими електродами, аргонодугове зварювання вольфрамовим плавляться, за допомогою пальника, що входить в комплектацію і плазмове різання металу, з товщиною до 1,2 см. Гарантія на модель - двадцять чотири місяці.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні