ГоловнаДоставкаОплатаГарантіяСпівпрацяКонтактиСтаттіАкційні пропозиції!
Youtube СвармаксFacebook СвармаксInstagram Свармакс

Зварювальні апарати: огляд новинок весна-літо 2018

26.07.2018

Щорічно, компанії, що займаються випуском зварювальної техніки, пропонують своїм покупцям, нові і більш вдосконалені моделі зварювальної техніки інверторного типу. Створюються вони з використанням унікальних технологій, сучасних вимог щодо якості та функціональності. У 2018 році такі новинки випустили компанії Сталь, Кедр, Форсаж, Procraft, WMaster, Сварог і Edon.

У нашому магазині побачити всі новинки можна в каталозі кожного виду агрегатів: інверторів, напівавтоматів, плазморезов, побутового і професійного класу.

Повний перелік кращих новинок зварювальної техніки

Інвертори

Сталь ММА-250Д – недорогий зварювальний інвертор, створений для робіт у побутових умовах, заміському будинку, гаражі. Дана модель в порівнянні з минулими агрегатами має широкий плечовий ремінь, з ним можна працювати у важкодоступних місцях, на висоті. Вентилятор у нього посилений, потужний. Є цифровий дисплей, на якому відображається сила струму. Гарантія на нього два роки. Ціна доступна. Комплектація стандартна.  

Мінськ МТЗ МСА ММА 360 (кейс) – невеликий за розміром інвертор, побутового класу. Використовують його для робіт в гаражі і в заміському будинку. Важить модель 5 кг і переносити його під час роботи можна на плечі. Працює він від побутової однофазовой мережі. Діапазон струму інвертора знаходиться в межах від 20 до 360А. Потужність апарату – 7,2 кВт. Діаметр робочих електродів – 4 мм. Апарат простий в роботі, економічний, не боїться коливань напруги в мережі. Рівень шумів невисокий.

Беларусмаш ММА 330 кейс – один з кращих інверторів, з оптимальним набором функцій, призначений для професійних зварювальних робіт. Працює він від побутової малопотужної мережі з напругою 220В і частотою струму – 50Гц, показуючи хорошу роботу і якість швів зварювання і при перепадах напруги в мережі. Діаметр робочих електродів моделі – 1,6-5 мм, Важить він 5,3 кг Споживання енергії у агрегату – 7,3 кВт. Охолоджується за допомогою вентилятора.

Зварювальні напівавтомати

Procraft SPH-310 – модель зварювального напівавтомата бюджетного класу. До його переваг можна віднести великий вибір налаштувань і функцій, які допоможуть зробити роботу більш простою і зрозумілою, а якість швів зварювання – найкращим. До них відносять: регулювання швидкості подачі дроту, сили струму і індуктивності, наявність датчиків перегріву і включення в мережі, кнопки прискореної заправки зварювального дроту і перевірки газу, захисного запобіжника для включення підігрівання вуглекислотного редуктора.

Беларусмаш БСА MIG/MMA-410 – популярна модель зварювального напівавтомата, випущена відомих виробником. Клас виробу – професійний. Зварювати з нею можна всі види сталі або алюмінію. Діаметр робочої дроту – 0,6-1 мм і зварювальних електродів – 1,5-5 мм. Шви зварювання у нього дуже якісні, міцні. Система охолодження ефективна і це дозволяє працювати з ним в різних режимах зварювання тривалий час без перерви.

Аргоннодуговые апарати

Wmaster Alumig-300P – один з тих зварювальних агрегатів, який зможе впорається зі зварюванням виробів з кольорових металів, алюмінію і його сплавів. В апараті можна записати до десять програм, які дозволяють підлаштувати процес зварювання автоматично і після вибирати встановлену програму, під певний вид зварювання і тип металу, що зварюється. Механізм подачі дроту у нього четирехроліковий. Це дозволяє під'єднувати у нього більш подовжений зварювальний рукав. Є у нього і режими 2Т і 4Т. Ціна агрегату цілком розумна.

Плазморези

Edon CT-420 – высокощный універсальний агрегат для зварювання. Він володіє великою кількістю функцій, які дозволяють проводити різні види зварювання, за допомогою всього одного цього агрегату. З ним можна проводити ручне електродугове зварювання, штучними покритими електродами, аргонодуговую зварку вольфрамовими неплавящимися електродами, за допомогою пальника, що входить в комплектацію і плазмове різання металу товщиною до 1,2 див. Гарантія на модель – двадцять чотири місяці.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар