Каталог товарів
Фото Сварка полуавтоматом без газу

Сварка полуавтоматом без газу

Категорії

Сварка флюсом

З побутовим або професійним полуавтоматом зварювальні роботи проводяться в захисній газовому середовищі, із застосуванням різної плавиться дроту. Намотана вона на котушці (бобіни) і надходить в зварювальну зону - автоматично. Вступник туди ж газ створює захисну середу для одержуваних зварних з'єднань, перешкоджаючи корозії металу і не даючи з'являтися в ньому порам, які можуть знизити міцність швів. Яким газом краще варити на напівавтоматі? Застосовують для цього балони з гелієм, аргоном, вуглекислим газом або сумішами газів.

Зварювальні сучасні напівавтомати - найбільш популярний і затребуваний вид техніки. У деяких випадках (при роботі на висоті) буває дуже важко варити метал з газовими балонами і присадочной дротом. Але чи можна варити полуавтоматом без газу і як проводиться такий вид зварювання?

Технічні особливості, склад і застосуванням флюсу

Застосування захисної порошкового дроту дозволяє зварнику створювати міцні і високоякісні шви зварювання, не використовуючи при цьому балонів з газом. Дана дріт трубчаста, з порожнистої серединою, заповненої флюсом, зі спеціальними добавками. Матеріал дроту - сталь. Діаметр може бути від 0,8 до 2 мм. Вона може бути декількох варіацій:

  • звичайної, у вигляді трубки;
  • двошарової, трубчастої;
  • з одним або двома загинами - двуполостной.

Флюс в ній поєднується з присадками (залізом, марганцем, нікелем кремнієм), що утворюють шлак компонентами і іншими деоксідірующімі сумішами. Такий склад дозволяє створювати без проблем потрібну температуру плавки, при малих показниках струму. При нагріванні флюс згоряє, створюючи хмару з захисного газу, в області плавки. Склад флюсу може бути різним і залежить від вимог, які пред'являються до шву зварювання і типу зварюваного металу. Трубочка зі сталі дроту дуже тонка і під час роботи необхідно стежити, щоб вона не зламалася від різких стиснень, ривків або при вигинах.

Як правильно варити полуавтоматом без газу: процес зварювання

При дотриманні послідовності дій і досвіді робіт, якість зварювальних швів при цьому режимі зварювання виходить дуже високим. Схема зварювання без використання газу наступна:

  • в залежності від товщини металу, встановлюють показник струму в напівавтоматі;
  • налаштовують режим (швидкість) подачі дроту, щоб вона не ушкоджувалася шестернями;
  • полярність струму перекладається на прямий;
  • включається система прокрутки флюсу, відкривається для нього заслінка і натискається кнопка - пуск, за допомогою ключа запалювання електрода;
  • перша зварювання (пробна) проводиться на запасний заготівлі, щоб при необхідності внести зміни в настройках;
  • якщо руху рівномірні, а дуга стабільна, можна починати працювати.

Пістолет ведуть з верху вниз, так як тепло від перегорів флюсу йде вгору. Таким чином утримується необхідні показники температури в зварювальної ванні. Пальник потрібно вести плавно і швидко, щоб не з'являлися розплавлені краплі, а нахил пістолета повинен бути наплавлені вгору.

У нашому магазині Ви знайдете великий асортимент на зварювальні напівавтомати для роботи без газу (флюсом).

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні