Каталог товарів
Фото Зварювальні інвертори Gerrard

Зварювальні інвертори Gerrard

Категорії

Зварювальні інвертори Gerrard виробляються відомою китайською компанією Gerrard, яка пропонує своїм покупцям широкий асортимент зварювальних апаратів і мініелектростанцій, і їх комплектуючих, і вони вже давно відомі на українському ринку. І сьогодні немає жодного магазину зварювального обладнання в якому не буде в продажу зварювальної техніки цієї компанії. Завдяки високій якості і актуального модельного ряду, який налічує понад тридцять моделей сварочніка, вони встигли завоювати хорошу репутацію як у любителів, так і професійних зварювальників.

Зварювальні інвертори Gerrard є дуже популярними моделями зварювальної техніки, і до одним з таких відомих і улюблених у багатьох сварочніка відноситься - універсальний і практичний зварювальний інвертор Gerrard ММА-200. Ця модель - невелика за вагою та розміром і відрізняється високою якістю збірки, високою продуктивністю і потужністю. У ній поєднуються відмінні технічні характеристики і цілком доступна ціна. З ним проводять ручну зварку електричною дугою на постійних показниках струму, практично з усіма видами електродів - від 2 до 3,2 мм - Розроблено цей апарат спеціально для цього виду зварювання. Високий рівень коефіцієнта корисної дії і економність в споживанні енергії, і відповідність всім сучасним стандартам енергозбереження, що додає виробу популярності. У процесі зварювання розбризкування окалин у нього мінімальне.

Нові інверторні технології

У всіх зварювальних інверторах Gerrard використані нові інверторні технології, які підвищили продуктивність, потужність і функціональність цих агрегатів, і при цьому зменшили їх розмір і вага. Є в них і додаткові функції, такі як гарячий старт, функція контролю зварювальної дуги, і функція, яка не дає залипати електродів. Численні захисту про перегрівання і можливих поломок або збоїв із постачанням мережі, коротких замикань, які підвищують їх надійність і збільшує термін служби.

Для зручності транспортування ці агрегати оснащені зручними ручками для транспортування і мають спеціальні петлі, через які протягується ремінь через плече. Все це полегшує їх доставку на місце роботи. Система охолодження у них - повітряна, примусова. І вони добре пристосовані для робіт навіть в найскладніших умовах. Все це робить зварювальні інвертори Gerrard гідними конкурентами для сварочніка інших компаній, і виводить в лідери продажів, серед зварювальної техніки, яка відноситься до побутового класу.

Незалежно від вибору агрегатів для зварювання Gerrard - побутового, напівпрофесійного або професійного класу, всі вони відрізняються високою якістю і можуть застосовуватися для широкого спектру робіт з металами, і бути як універсальними, так і вузьконаправленими. Всі вони вважаються кращими в своєму класі, серед агрегатів, представлених на ринку будівельно-ремонтного обладнання.

Гарантійний термін на всі зварювальні агрегати Gerrard, встановлені виробником - дванадцять місяців, з дня укладення договору про купівлю продажу.

Купити інвертори Gerrard в інтернет-магазині Свармакс: Харків, Київ.

На сайті нашого магазину представлений великий ряд сварочніка цієї компанії, які дають можливість вибрати найкращу модель для роботи з металами, найбільш підходящу саме для Вас! При необхідності консультації, завжди можна звернутися до менеджера нашого магазину і отримати консультацію по обраної моделі, і придбати її за зручним і простому сервісу, і готівковій або безготівковій системі розрахунку. Скористатися можна і послугою з доставки товару додому, в зручний час.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні