ГоловнаДоставкаОплатаГарантіяСпівпрацяКонтактиСтаттіАкційні пропозиції!
Youtube СвармаксFacebook СвармаксInstagram Свармакс

Стаття:Зварювальні інвертори Gerrard

13.07.2018

Зварювальні інвертори Gerrard

Зварювальні інвертори Gerrard виробляються відомою китайською компанією Gerrard, яка пропонує своїм покупцям широкий асортимент зварювальних апаратів і мініелектростанцій, і їх комплектуючих, і вони вже давно відомі на українському ринку. І сьогодні немає жодного магазину зварювального обладнання в якому не буде в продаж зварювальної техніки цієї компанії. Завдяки високій якості і актуального модельного ряду, який налічує більше тридцяти моделей сварочников, вони встигли завоювати гарну репутацію як в аматорів, так і професійних зварювальників.

Зварювальні інвертори Gerrard є дуже популярними моделями зварювальної техніки, і одним з таких відомих і улюблених у багатьох сварочников відноситься - універсальний і практичний зварювальний інвертор Gerrard ММА-200. Ця модель - невелика за вагою та розміром та відрізняється високою якістю збірки, високою продуктивністю і потужністю. У ній поєднуються відмінні технічні характеристики і цілком доступна ціна. З ним проводять ручну зварку електричною дугою на постійних показниках струму, практично з усіма видами електродів - від 2 до 3,2 мм - Розроблений цей апарат спеціально для цього виду зварювання. Високий рівень коефіцієнта корисної дії та економічність у споживанні енергії, і відповідність всім сучасним стандартам заощадження енергії, що додає виробу популярності. У процесі зварювання розбризкування окалин у нього мінімальна.

Нові інверторні технології

У всіх зварювальних інверторах Gerrard використані нові інверторні технології, які підвищили продуктивність, потужність і функціональність цих агрегатів, і при цьому зменшили їх розмір і вагу. Є в них і додаткові функції, такі як гарячий старт, функція контролю зварювальної дуги, і функція, яка не дає залипати електродів. Численні захисту про перегрівання і можливих поломок і перепадів напруги в мережі, коротких замикань, які підвищують їх надійність і збільшує термін служби.

Для зручності транспортування ці агрегати оснащені зручними ручками для транспортування і мають спеціальні петлі, через які протягується ремінь на плече. Все це полегшує їх доставку на місце роботи. Система охолодження в них - повітряна, примусова. І вони добре пристосовані для робіт навіть в найскладніших умовах. Все це робить зварювальні інвертори Gerrard гідними конкурентами для сварочников інших компаній, і виводить в лідери продажів, серед зварювальної техніки, яка відноситься до побутового класу.

Незалежно від вибору агрегатів для зварювання Gerrard - побутового, напівпрофесійного або професійного класу, всі вони відрізняються високою якістю і можуть застосовуватися для широкого спектру робіт з металами, і бути як універсальними, так і вузькоспрямованими. Всі вони вважаються кращими у своєму класі, серед агрегатів, представлених на ринку будівельно-ремонтного обладнання.

Гарантійний термін на всі зварювальні агрегати Gerrard, встановлені виробником - дванадцять місяців з дня укладення договору купівлі продажу.

Купити інвертори Gerrard в інтернет-магазині Свармакс: Харків, Київ.

На сайті нашого магазину представлений великий ряд сварочников цієї компанії, які дають можливість вибрати найкращу модель для роботи з металами, найбільш відповідну саме для Вас! При необхідності консультації, завжди можна звернутися до менеджера нашого магазину і отримати консультацію по вибраної моделі, і придбати її за зручному і простому сервісу, і готівковій або безготівковій системі розрахунків. Можна скористатися послугою доставки товару додому, в зручний час.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар