Каталог товарів
Фото Рейтинг зварювальних апаратів для аргонно-дугового зварювання - ТОП 5 кращих

Рейтинг зварювальних апаратів для аргонно-дугового зварювання - ТОП 5 кращих

Категорії
Зміст
  1. Які аргонно-дугові зварювання в цьому 2020 році рекомендують фахівці?
  2. 1. Аргонодуговой зварювальний апарат Edon Expert TIG 250
  3.  
  4. 2. Аргонова зварювання Sirius TIG / MMA 250
  5. 3. Аргонная сварка Shenyuan TIG / MMA 300A
  6. 4. Аргонная сварка Kaiser TIG-250L PROFI
  7. 5. Аргонная сварка Іскра Профі TIG 250 AC / DC Pulse

Рейтинг Аргоновой сварки 2020

Що являє собою апарат для аргонно-дугового зварювання? Дані моделі дозволяють проводити вдосконалену обробку металу, так як в їх роботі поєднуються технології як електродугового, так і газового режиму зварювання. За якістю і акуратності сполучних швів, ці агрегати перевершують багато інших, тому і вибираються для професійної діяльності кваліфікованими зварниками, і співробітниками автосервісу. Але і для домашніх робіт сьогодні можна вибрати недорогі, компактні пристрої, прості в обслуговуванні і управлінні. Вибір їх на ринку великий і до найбільш відомим брендам відносять: Авангард, Edon, Shyuan, Луч Профи, Іскра, Verona, Сіріус, Патон, Tesla-Weld, Edison, Kaiser.

Вибір агрегату залежить від типу робіт, що проводяться, необхідної потужності техніки і робочого навантаження. Але яку б модель техніки ви не шукали, ви напевно знайдете її на сторінках каталогу інтернет-магазину «СварМакс».

Які аргонно-дугові зварювання в цьому 2020 році рекомендують фахівці?

Серед великого числа аргоннових агрегатів, в цьому році в рейтинг п'яти найбільш популярних і затребуваних пристроїв увійшли як побутові, так і професійні моделі. В їх число входять:

1. Аргонодуговой зварювальний апарат Edon Expert TIG 250

 

Edon TIG 250 Рейтинг

Компактна модель агрегату з хорошим функціоналом і високими технічними характеристиками. Гарантія на нього висока - двадцять чотири місяці. Коштує він недорого. Клас вироби - побутової. Призначений він для зварювання нержавіючої сталі. З ним можна проводити як ручну електродугове зварювання, штучними електродами, з різним покриттям, так і аргонно-дугове, вольфрамовими прутами, в захисній газовому середовищі. Споживана потужність моделі - 4,6кВт. Маса - 10 кг. Струм зварювання змінюють в діапазоні від 20 до 250А. Робоча мережу з напругою в 220В. Переносять його за допомогою рукоятки.

2. Аргонова зварювання Sirius TIG / MMA 250

Цей побутовий агрегат підживлюється від мережі з напругою в 220В. Струм його зварювання можна змінювати в межах від 16 до 250А. Зварюють з ним нержавійку. Гарантія на нього висока. Рукоятка для перенесення широка зручна. Всі роз'єми і рукоятки для управління, разом з електронним табло знаходяться на лицьовій панелі. Термін експлуатації у агрегату високий, завдяки його високій якості збірки і наявності численних додаткових функцій і захистів. Важить він всього 6,1 кг.

3. Аргонная сварка Shenyuan TIG / MMA 300A

Недорогий зварювальний апарат професійного класу з хорошими показниками потужності. Сполучні шви з ним виходять якісні, чисті і акуратні. Режимів зварювання у нього два - ручній і аргонно-дугового. З ним можна варити нержавійку, з вмістом вуглецю, товщиною до 6 мм. Швидкість роботи пристрою висока. Робоча мережу однофазова на 220В. Споживання енергії економне. Маса - 6,4 кг. Розміри компактні.

4. Аргонная сварка Kaiser TIG-250L PROFI

Ще один професійний сварочник, в якому добре поєднуються висока якість збірки, потужність, функціональність і невисока ціна. Використовується для зварювання нержавіючої сталі і чорнового металу. Потужність вироби - 6,5 кВт. Важить він всього 5 кг. Струм зварювання можна змінювати в межах від 15 до 250А. Режимів зварювання у нього два - ручній і аргонно-дугового.

 


5. Аргонная сварка Іскра Профі TIG 250 AC / DC Pulse

Искра TIG 250 Рейтинг

Високопотужний професійний зварювальний апарат, з яким можна варити вироби з нержавіючої, легованої і вуглецевої сталі, алюмінію, чорного і кольорового металу. Діапазон його струму зварювання - 10-250А. Є режими - 2Т і 4Т. Функціонал у нього широкий. Є багато захистів і додаткових функцій. У роботі він зручний. Важить він 16 кг. Гарантія на нього - тридцять шість місяців.

Всі ці моделі об'єднує - довгий гарантійний термін, хороша потужність і продуктивність, функціональність і доступність ціни. Придбати їх можна на сайті інтернет-магазину «СварМакс» за вигідними розцінками.

( 1 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні