Каталог товарів
Фото Напівавтомати новинки 2019 року

Напівавтомати новинки 2019 року

Категорії

При зведенні будівель і ремонті металевих конструкцій і будь-яких виробів з металу, зварниками і співробітниками автосервісів, підприємств і будівельниками, використовується зварювальне обладнання. З ним проводять зварювання, різання і наплавлення металу. Найбільш універсальними і затребуваними з них є зварювальні напівавтомати. Вони поєднують в собі функції декількох різних агрегатів і мають безліч переваг, до яких можна віднести: високу швидкість робіт, якість і міцність швів зварювання, невелика кількість шлаків, можливість створювати довгі безперервні стики і з'єднати тонколистовий залізо.

Відрізняються ці агрегати за своїми розмірами, вагою, ціною, комплектації і технічним параметрам. Фахівці рекомендують вибирати необхідну модель напівавтомата з урахуванням конкретних робіт, для яких він потрібен і рекомендацій експертів.

Як правильно вибирати напівавтомат: поради професіоналів

Якщо вам потрібен агрегат для невеликих і не частих робіт на дачі або в гаражі, тоді варто зупиниться на недорогий побутовий моделі, з показниками сили струму - 160 А. Він невеликий за вагою та розміром. Його легко переносити, зберігати. Зварювати з ним можна метал з інтервалом від 4 до 10 хвилин.

Для кузні або майстерні, де виготовляються ковані ворота, огорожі або двері краще вибирати модель більш потужну, з силою струму до 200 А і повітряним охолодженням, з довжиною кабелю від 2 до 3 метрів. Також, для зварювання можна буде використовувати дріт на котушці, з діаметром від 0,8 до 1,2 мм.

На невеликому виробництві, СТО або в автомайстерні, де проводяться кузовні роботи і зварювання тонколистового металу, стане в нагоді напівавтомат інверторного типу, професійного класу, з довгим рукавом, а для заготовки фланця і труб, робіт на підприємстві, краще купувати промислові напівавтомати, підживлює від трьохфазову мережі , з силою струму до 500 А і потужністю - 13 кВт.

Нові зварювальні напівавтомати 2019 року на які варто звернути увагу

У нашому каталозі ви можете побачити, як вже відомі, так і нові зварювальні напівавтомати від надійних і відомих компаній. Ми представляємо 5 кращих новинок, які стануть хорошим придбанням як для початківців зварників, так і професіоналів:

 

Іскра МИГ 305 - апарат професійного класу, з високими показниками потужності і робочої витривалості. У роботі він простий і безпечний, і з ним проводять як ручне дугове, так і напівавтоматичне зварювання.

Робоча мережа вироби побутова - на 220 В. Комплектація стандартна. Робоча напруга змінюється від 16,5 до 27 В, а струм зварювання - від 20 до 300 А. Важить він 15 кг і може працювати з дротом, діаметром від 0,6 до 0,8 мм і електродами, діаметром від 1,6 до 4 мм.

Споживання енергії у нього економне - 6,4 кВт. Дріт подається зі швидкістю від 2,5 до 14 м в хв.

 

Луч профі Мить 320 - зручний в роботі зварювальний агрегат «два в одному». З ним проводяться зварювальні роботи в двох різних режимах - напівавтоматичному і ручному електродуги. Для роботи з ним використовується флюсова дріт (для нержавіючої сталі та алюмінію) і обміднений, з діаметром від 0,6 до 1 мм і штучні електроди, з діаметром від 1,6 до 5 мм.

Регулювання індуктивності, струму зварювання, швидкості подачі дроту і напруги в цьому агрегаті плавні. Якість зварювання і зварювальних швів у нього висока. Освоїти роботу можна в перший же день придбання, без спеціальної освіти.

Всі налаштування знаходяться на лицьовій панелі. Підійде напівавтомат для побутових і професійних робіт по обробці (зварювання, різання й наплавленню) металевих виробів і конструкцій. Важить модель 16 кг.

 

Procraft mig 310P - створений відомою і надійною компанією на базі нових технологій. Клас вироби - професійний. Він може використовуватися і як напівавтомат і як інвертор, так як з ним проводять напівавтоматичну і ручне дугове зварювання.

У першому випадку використовується такий витратний матеріал, як зварювальний і флюсова дріт, у другому - штучні електроди. Трансформатор у цього агрегату німецького виробництва. Шви зварювання виходять з ним міцні і акуратні, завдяки високому коефіцієнту корисної дії. На лицьовій панелі напівавтомата знаходяться всі його налаштування.

Еврорукав у нього знімний, з нижньої кнопкою на пальнику. Потенціометрів три і це дозволяє регулювати струм, напруга і індуктивність більш плавно. Охолоджується він за допомогою повітряної системи.

Stromo MIG 270 - простий в експлуатації агрегат для зварювання, побутового класу. Він надійний і може витримувати високі робочі навантаження. З ним проводять напівавтоматичну і ручну електродугове зварювання за допомогою таких витратних матеріалів, як зварювальний плавиться дріт і штучні електроди.

Це дозволяє з ним виконувати роботу як напівавтомата, так і зварювального інвертора. Ця модель зварювального апарату буде хорошим помічником при роботі з металевими виробами та конструкціями і може використовуватися як для побутових, так і виробничих зварювальних робіт. Система охолодження у нього потужна. Якість швів високе.

У роботі він зручний і безпечний. Кабель полярності, який є у цього напівавтомата, дозволяє йому зварювати метал з флюсового дротом, без захисної газового середовища. Маса у нього невелика - 12 кг. Діапазон струму широкий. Гарантійний термін - один рік.

 

Луч профі мить 270 - напівпрофесійний агрегат, з хорошими показниками потужності і функціональності. Підійде він для побутових і виробничих зварювальних робіт. Розміри у нього компактні, а вага - невеликий.

Підійде він для використання на будівельному майданчику, на СТО, в ремонтній майстерні, на невеликому виробництві. Режимів зварювання у нього два - ручна електродугова (із застосуванням штучних електродів) і напівавтоматична (із застосуванням зварювального і флюсового дроту).

Діаметр електродів - 1,6-4 мм і дроту - 0,6-0,8 мм. Діапазон зварювального струму - 40-270 А. Споживання енергії у нього економне. Управління просте і зрозуміле.

Представлені моделі недорогі за своєю вартістю, мають гарний запасом робочої витривалості і мають відмінні технічні характеристики. Придбати їх у нас на сайті можна на вигідних умовах.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні