Каталог товарів
Фото Особливості та характеристики зварювальних інверторів

Особливості та характеристики зварювальних інверторів

Категорії

Нові технології і розвиток можливостей для використання зварювальних інверторів для робіт з виробами і конструкціями з металів, визначає і новий, більш вдосконалений функціонал цієї техніки. Дані агрегати використовуються для ручного зварювання електричною дугою, напівавтоматичного й автоматичного зварювання та різання металу, за допомогою повітряно-дугового стругання. Всі ці види робіт припускають і різний набір характеристик зварювальних інверторів.

Особливості та характеристики зварювальних інверторів

Автоматична і напівавтоматична зварка має настільки різні характеристики, що зварювальні інвертори для цих робіт відрізняються за своїм устроєм і конструкції, як і апарати, для проведення ручного зварювання електричною дугою.

Одним з показників, що визначає клас техніки (побутової, напівпрофесійний або професійний) буде величина її потужності. Вона визначає і діапазон зварювального струму і його величину. Максимальний струм зварювання може бути більше 300А, а від величини струму залежить і те, з якими електродами може працювати інвертор, і їх діаметр, а також швидкість процесу зварювання. Високі цифри струму допомагають швидкому переходу електрода металу на кромки зварювання.

Надійність, міцність і довговічність зварювальних інверторів визначають і наявність численних захистів від вологи, пилу і міцність або здатність витримувати механічний вплив їх конструкції. Визначається якість апаратів і по робочому діапазону їх температур, які дає їх виробник, і кожен тип апаратів має свій діапазон. Наприклад, транзистори і напівпровідникові моделі не виносять низьких температур і в холодному приміщенні можуть просто не включатися.

Універсальні моделі деяких сварочніка дають можливість проводити з ними різання металу за допомогою повітряно-дугового способу, і застосовуватися для ручної зварки. Для цього в них всього лише потрібно поміняти настройки режимів зварювання, і полярність.

Професійні зварювальні інвертори можуть працювати, без перерви до восьми годин, а побутові максимум півгодини. Останні включають в свій пристрій силові елементи і транзисторні ключі невеликих показників потужності. Побутові сварочніка, і їх характеристики і менша потужність впливає і на їх ціну. Коштують вони менше, ніж професійні, але якість зварювальних швів у них таке ж високе.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні