Каталог товарів
Фото Основні характеристики зварки

Основні характеристики зварки

Категорії

Основные характеристики электродуговой сварки.Сварка електричною дугою, або електродугове зварювання, являє собою один із способів роботи з металами, і в неї входять нагрівання і розплавлення металевих деталей і конструкцій за допомогою електричної дуги. Температура електродуги при цьому дуже висока, до 5000 градусів Цельсія і вона перевищує всі існуючі на сьогоднішній день температури плавлення металів, і дана зварювання вважається однією з найбільш затребуваних в будівництві і монтажі, ремонті.

 

При цьому виді зварювання для освіти і підтримки електродуги від зварювального трансформатора до електрода і зварювального виробу проводиться електроенергія. Кромки зварювальних металевих конструкцій і деталей і електродний метал, під впливом теплоти електричної дуги, температура якої може бути до 7000 градусів Цельсія, розплавляються і утворюють зварювальну ванну, яка деякий час знаходиться в розплавленому стані.

У створеному зварювальної ванній розплавлений метал електрода змішується з металом виробу, що зварюється, а розплавлені шлаки спливають на поверхню ванни і утворюють захисну плівку. Коли метал остигає і твердне, на місці зварювання утворюється зварювальне з'єднання. Спеціальні джерела живлення постійного або змінного струму, під час проведення робіт подають енергію, яка необхідна для утворення і підтримання електричної дуги.

Для зварки, із зварювальними агрегатами використовують як плавляться, так і не плавляться зварювальні електроди. При застосування плавляться, зварювальної шов утворюється від розплавленого металу електрода, а в другому випадку - при розплавленні спеціальної присадного дроту або прутків, які спочатку зварювання вводять в ванну зварювання.

Щоб захистити метал і зварювальний шов від окислення використовують такі захисні гази, як гелій, аргон, вуглекислий газ і суміші газів. Газ подається в процесі зварювання з зварювальної головки. При зварюванні на постійному струмі шов виходить більш якісним і акуратним і метал менше розбризкується, так як відсутній зміна полярності струму і перехід через нуль.

Розрізняють електродугове зварювання і за ступенем механізації, і вона може виконуватися в режимах:

  • ручна дугова зварка;
  • напівавтоматична дугова зварка;
  • автоматична дугова зварка.

Типів дуги у неї два:

  • дуга прямої дії, або залежна дуга;
  • дуга побічної дії або незалежна дуга.
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні