Каталог товарів
Фото Кращий двигун для мотоблока | Рейтинг ТОП-5 бензинових двигунів 2020р

Кращий двигун для мотоблока | Рейтинг ТОП-5 бензинових двигунів 2020р

Категорії

Рейтинг на двигатели 2020

Продуктивність і надійність будівельної, ремонтної або сільгосптехніки, її термін експлуатації, багато в чому залежить від встановленої в ній якісного і надійного двигуна, створеного з міцних матеріалів і з використанням нових технологій, які дозволяють йому економно витрачати паливо і витримувати високі робочі навантаження. Створені такими відомими виробника, як - Кентавр, Bizon, Зоря, Edon, Булат, Sadko, Forte, Білорусь, Gerrard, WEIMA, Honda, Vitals, Iron Angel, Loncin, представлені в інтернет-магазині «СварМакс» в широкому асортименті і можуть бути встановлені для роботи на мотопомпи або мінітракторів, автономної електростанції, генераторі, мотоблоки або мотокультиватори, мотокоси і т.п.

Вибір двигуна залежить від типу техніки, її класу потужності, технічних характеристик і особливостей, дізнатися про які можна в описі кожної одиниці товару в каталозі магазина. Але є і мотори, які в цьому 2020 році отримали більше число відгуків як від користувачів, так і фахівців. Про них ми і поговоримо в цій статті.

Який двигун для будівельно-ремонтної і сільгосптехніки кращий?

Ми зібрали для наших покупців великий каталог чотиритактних двигунів, що працюють на бензині, з потужністю від 3,6 до 20 л. с. До найбільш затребуваним двигунів, що працюють на бензині, які займають перші позиції рейтингу 2020 року, відносять:

1. Бензиновий двигун Forte F210GRP - з річною гарантією від виробника. Тип мотора - одноциліндровий, чотиритактний. Потужність - 7 л. с., обсяг - 210 см. куб. Працює він на бензині. Запускається ручним стартером. Охолодження - повітряне. Діаметр його циліндра - 70 і вала - 19 мм. Хід поршня - 54. Маса - 19 кг. Швидкість обертання - 3600 оборотів в хвилину. Зчеплення у нього автоматичне. Паливо він споживає не більше 360 грам за годину. У роботі і обслуговуванні невибагливий. Можна встановлювати на віброплити, мотоблоки, культиватори, мотопомпи, снегоуборщики, корморізки.

2. Бензиновий двигун Edon PT-210 (7,0 к.с.) - з високими технічними характеристиками, потужністю і надійністю. Він одноциліндровий, чотиритактний, з верхнім розташуванням клапана. Працює на бензині. Паливо споживає він економно - 374 грам за годину роботи. Рівень вібрацій у шуму - низькі. Охолодження - повітряне, з примусовою циркуляцією повітря. Бак для палива - 3,6 л. Маса - 16 кг. Діаметр циліндра - 90 мм, вала - 19 мм. Система запалювання - транзисторне магнетто. Число оборотів - 2500 оборотів в хвилину.

3. Двигун бензиновий Partner 170F 7,0 к.с. 19 вал з шківом - недорога, але досить потужна модель з повітряною системою охолодження. Тип - одноциліндровий, чотиритактний. Працює на бензиновому паливі. Обсяг бака для палива - 5 літрів. Об'єм двигуна (робочий) - 196 см. Куб. Витрата бензину - 335 грам за годину роботи. Важить - 19 кг. Запускається ручним стартером. Система запалювання - транзисторне магнетто. Створено за типом японської моделі мотора Хонда. Розміри компактні. Гарантія річна. Колінвал обертається проти годинникової стрілки.

4. Двигун бензиновий Білорусь 170F 7,5 к.с. 19 вал з шківом - був випущений в минулому році і при високому потужності і надійності, цілком доступний за своєю ціною. При використанні вала під шпонку, в діаметрі 19 мм, можна встановлювати на мотоблок і мотокультиватор, генератор, віброплити і т.п. Число його оборотів - 3600 в хвилину. Запускається він за допомогою ручного стартера. Фільтр - масляного типу. Працює на бензині. Обсяг бака для палива - 4,5 л. Довжина валу (шпоночного) - 60 мм. Річна гарантія від виробника.

5. Двигун бензиновий Bizon 170F (7,0 к.с.) вал 20 мм, шліци - з горизонтальним положенням вала. Паливом для нього служить бензин А-92 і А-95. Обсяг бака для палива - 3,6 літра. Довжина вихідного вала - 54 мм, а діаметр - 20 мм. Обертається він проти годинникової стрілки. Маса двигуна - 19 кг. Гарантійний термін - річний. Запускається ручним стартером. Охолодження - повітряне. Тип хвостовика вала - проти годинникової стрілки.

 

 

Об'єднує ці пристрої - середні показники потужності і цінова доступність, економну витрату палива, висока якість збірки і зручність і простота у використанні і обслуговуванні. Вони підійдуть для власників дачі і заміського ділянки, невеликого фермерського господарства. Для великих господарств підійдуть більш потужні моделі, що працюють на дизелі.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
ФІО*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Швидка доставка по Україні
Оплата при отриманні